زمانی که شهر نیویورک تصمیم به بازگشایی آن سیستم مدرسه, ملت, بزرگترین, در یک صورت پاره وقت در ماه سپتامبر آن را تنظیم کردن یک فرزند جدید مراقبت از بحران است که می تواند به طور جدی تهدید می کند توانایی خود را برای راه اندازی مجدد اقتصاد محلی و بهبود از شیوع کروناویروس.

کسب و کار و رهبران اتحادیه می گویند که این شهرستان نیاز به کوه طرحی مانند تلاش برای پیدا کردن مهد کودک برای بسیاری از سیستم 1.1 میلیون دانش آموز زمانی که آنها در کلاس های درس. آنها گفتند هیچ راهی وجود دارد که اقتصاد از شرکت در میدتاون منهتن به کسب و کارهای کوچک در کوئینز — می تواند به طور کامل به حالت عادی بازگشت اگر پدر و مادر تا به حال هیچ چاره ای جز ماندن در خانه به تماشای کودکان خود را.

نگرانی منعکس رشد به رسمیت شناختن در سراسر کشور است که بازگشایی مدارس است و در حال حاضر رکن اصلی در تلاش گسترده برای خنثیسازی شدید اقتصادی ناشی از شیوع این بیماری. شهر نیویورک به تنهایی روبرو است و خود را بدترین بحران مالی از سال 1970 با یک نرخ بیکاری معلق در هوا نزدیک به 20 درصد است.

“وجود ندارد و بحث از این حق در حال حاضر که جدی گفت:” کاترین S. Wylde, مدیر اجرایی مشارکت برای شهر نیویورک که اعضای آن شامل شهرستان بزرگترین بخش خصوصی کارفرمایان. “وجود دارد یک راه حل جدی. که بدان معنی است که مردم را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار.”

تحت این طرح اعلام شده توسط شهردار, بیل د Blasio این هفته در کلاس حضور و غیاب خواهد بود محدود به تنها یک تا سه روز در هفته در تلاش برای محافظت از سلامت عمومی است. این شهر رویکرد مشابه است که در حال دنبال شدن توسط بسیاری از مدارس نگران هستند که شلوغ مدارس ممکن است تشدید شیوع.

تصمیم گیری در مدرسه reopenings نیز سوخت رسانی ستیز سیاسی بحث بر سر اینکه آیا مقامات منتخب مربیان و کارشناسان بهداشت عمومی در حال حرکت رو به جلو بیش از حد با احتیاط حتی به عنوان تعدادی از ویروس موارد soars در ایالات متحده است.

رئیس جمهور تهمت و دستیاران او هستند و اعمال فشار بر دولت و مقامات محلی برای کودکان را به کلاس های درس کامل زمان این سقوط و گفت سرنوشت اقتصاد به آن وابسته است.

“پدر و مادر باید برای بازگشت به کارخانه” الکس آذر فدرال بهداشت و خدمات انسانی وزیر گفت: این هفته است. “آنها رو به عقب بر گردیم به کار سایت. آنها را به عقب بر گردیم به دفتر. و بخشی از آن توسط خود کودکان, شناخت کودکان خود مراقبت گرفته شده است.”

سراسیمگی از آخرین اطلاعیه ها در مدرسه reopenings را ترک کرده است خانواده ها دست و پنجه نرم کردن با واقعیت تلخ است که آنها ممکن است به طور کامل قادر به بازگشت به کار تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر.

اعتبار…هانا Yoon برای نیویورک تایمز

کودکان در سیاتل خواهد شد و به احتمال زیاد بازگشت به مدرسه تنها یک یا دو روز در هفته و دانش آموزان در لوس آنجلس به کشور دومین مدرسه سیستم ممکن است قادر به بازگشت به کلاس های درس در تمام ماه آینده اگر موارد همچنان به افزایش در این منطقه است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • مرگ و میر است که کانت در چندین ایالت احتمالا در پایان ماه از کاهش ملی, مرگ, بالغ.
  • دیگر اوایل نقاط داغ پیشتر شیوع بیماری خود را. اما ایالات متحده شاهد ثبت تعداد موارد جدید.
  • جنگ لفظی بین تهمت و Fauci در حال پخش است از طریق مصاحبه با رسانه های خبری.

در نیویورک جین مایر یک سخنگوی شهرداری گفت که این شهر آغاز شده بود رسیدن به جامعه کسب و کار و که آن را اعلام خواهد کرد گزینه های مراقبت از کودک در هفته های آینده.

“ما می دانیم که کار خانواده ها در حال تلاش برای قرار دادن قطعات با هم و این کار ما لیزر-با تمرکز بر ارائه راه حل های” او گفت:.

مدرسه بازگشایی طرح اضافه خواهد شد به پیچیدگی های کسب و کار در صورت دستکاری در کار و مراقبت از کودک. شرکت های بزرگ شده اند و تقلا را به محل امن و بهداشتی, اما بسیاری گفته اند که ایجاد فضا در ساختمان های خود را برای دانش آموزان را در بالا بردن بیش از حد بسیاری از مسائل مربوط به مسئولیت.

برخی از کارفرمایان گفت: آنها انتظار نداشتند اکثر پدر و مادر به بازگشت به کار بدون یک مدرسه عادی برنامه. رهبران این شهر بزرگ اتحادیه های کارگری گفت: بسیاری از کاربران تا به حال شده است به دنبال پس از کودکان از کسانی که مشاغل در نظر گرفته شد ضروری است. قبل از بسیاری از دیگران می تواند بازگشت به کار رهبران اتحادیه گفت: آنها نیاز به فضای امن برای کودکان خود.

استیون جیمز, نیویورک شهرستان, مدیر اجرایی داگلاس Elliman املاک و مستغلات کارگزاری گفت مدارس طرح نمی خواهد اجازه می دهد برای بازگشت به حالت طبیعی نزدیک به 1000 کارکنان مستقر در این شرکت Midtown ،

“آن را می اندازد یک بیت از یک آچار در آن” آقای جیمز گفت. “آن را به” من رها کردن شما در 8:30 در راه من به کار و انتخاب شما به بالا و در 3. آن را نمی خواهد مانند آن.”

در حالی که کارکنان که کار از خانه در طول همه گیر ممکن است برخی از انعطاف پذیری است که این مورد برای بسیاری از خانواده های کم درآمد و کارگران ضروری.

اتحادیه های کارگری است که نشان دهنده ضروری کارگران می گویند بسیاری از اعضای صورت کودک, مراقبت از مشکلات در زمان عادی و در حال حاضر مجبور به حتی بدتر از مخمصه.

“بسیاری از اعضای ما زندگی می کنند در خانواده که در آن همه اعضای بزرگسال کار مبهوت برنامه برای مقابله با مراقبت از کودک” گفت: Kyle براگ رئیس جمهور 32BJ SEIU که نشان دهنده 85,000 ساختمان, پاک کننده ماموران امنیتی doormen و فرودگاه کارگران در نیویورک است.

عمومی, مدرسه, پدر و مادر نمی خواهد به یاد بگیرند که چه روز کودکان خود را می توانید با حضور در مدرسه تا ماه اوت پس از آن دشوار خواهد بود برای کار به خانواده ها اجازه دهید به کارفرمایان خود را می دانم قبل از اواخر تابستان زمانی که آنها می تواند نشان دهد تا در فرد است.

کار پدر و مادر را بیان سردرگمی و اضطراب در مورد چشم انداز یک بخشی از زمان بازگشت به مدارس بدون مراقبت از کودک طرح است.

دیوید سگال های بهداشت کارگری که زندگی در شرق Flatbush بروکلین گفت که او و همسرش شده بود “بیرون کشیدن مو ما در تلاش برای کشف کردن مراقبت از کودک” برای دو فرزند جوان خود را. خود کودک بزرگتر بود شروع به pre-K این سقوط.

اگر آقای سگال را می توانید با حضور در مدرسه تنها یک یا دو بار در هفته, همسرش, که با این نسخهها کار در یک فروشگاه لباس را به میزان قابل توجهی کاهش ساعت.

“من مطمئن هستم که چگونه ما خواهد پرداخت صورتحساب” آقای سگال گفت:, و اضافه کرد که یک مهد کودک خصوصی می تواند بیش از هزینه خود درآمد سالانه. “این دیوانه است که هیچ رهبران سیاسی هر گونه پاسخ کار در کلاس پدر و مادر است.”

خوزه مالدونادو وزیر خزانه دار از متحد در اینجا محلی از 100 گفت: 15,000 کارکنان در 18,000-عضو اتحادیه گذاشته شد به دلیل coronavirus بودند و مشتاق به بازگشت به کار.

بسیاری از کسانی که تا به حال اعضای شغل سرو غذا در سالن های غذاخوری delis و فرودگاه. کسانی که نگه داشته اند کار کرده اند تا به حال گذاشته شدن کارگران برای مراقبت از فرزندان خود آقای مالدونادو گفت.

آقای مالدونادو که دوره نقاهت بعد از Covid-19 یک دختر کریستینا Cerezo که یک مشاور راهنمایی در مدرسه 333 در برانکس. خانم Cerezo گفت که او و برخی از دانش آموزان خود را’ پدر و مادر با احتیاط در مورد امکان از شهردار طرح است.

“ما در حال پرواز این هواپیما به عنوان ما آن را ساخت,” او گفت:.

“وجود دارد یک کودک مراقبت از بحران آینده” گفت: Michael Mulgrew, رئيس جمهور از شهرستان صنفی معلمان است که نشان دهنده حدود 75,000 معلمان کلاس درس.

هزاران نفر از معلمان که باید صرف ماه دستکاری از راه دور یادگیری برای دانش آموزان خود را و فرزندان خود را در حال حاضر باید به شکل از چگونه برای بازگشت به مدرسه تمام وقت در حالی که فرزندان خود بازگشت تنها چند روز در هفته است.

“هر راه که شما به آن نگاه کنید آن را احساس می کند غیر ممکن است” به برنامه ریزی برای پاییز گفت: امیلی جیمز, یک مادر دو که می آموزد دبیرستان زبان انگلیسی در بروکلین.

“این شهر به آمده تا با برخی از راه برای ارائه مراقبت از کودکان به جای تلاش برای ایجاد همه چیز کار از طریق مدارس” خانم جیمز گفت:, و اضافه کرد که او عصبی در مورد اینکه آیا معلمان خواهد بود امن بازگشت به ساختمان.

برخی از کارشناسان می گویند که آنها نگران هستند که انعطاف پذیری برخی از شرکت های ارائه شده در مراقبت از کودک در بهار خواهد افول سقوط می آیند. این هفته یک زن در کالیفرنیا شکایت کارفرمای سابق خود ادعا که او از کار اخراج شد چرا که کودکان خردسال ساخته شده سر و صدا در طول تماس در حالی که او مشغول به کار بود در خانه.

“همانطور که ما شروع به صحبت کردن در مورد بازگشایی وجود دارد تقریبا این شفقت و خستگی که من قرار داده تا با شما و عدم مراقبت از کودک به اندازه کافی بلند گفت: Brigid Schulte که اجرا می شود بهتر زندگی آزمایشگاه جدید در امریکا یک گروه تحقیقاتی.

این شهر کارفرمایان نیز از جان گذشته برای شفافیت در مدرسه بازگشایی و مراقبت از کودک.

میریام Milord صاحب BCakeNy یک نانوایی در پراسپکت هایقتس بخش از بروکلین گفت: “این امر می تواند بزرگ برای کارکنان به مراقبت از کودکان.”

این تابستان, یک دختر نوجوان از محله شده است نظارت بر خانم Milord 12 ساله پسر و چند تن از کارکنان کودکان در خانه او در حالی که پدر و مادر پخت و فروش شیرینی ،

خانم Milord گفت: او گذاشته 10 از 16 کارگری که آورده بود چهار نفر از آنها را به عقب. برخی از مادران مجرد هستند که نیاز به مراقبت از کودکان در این روز فرزندان خود را در کلاس درس.

“ما قطعا می خواهم به استخدام یک یا بیشتر از آنها” خانم Milord گفت. “اما برنامه چیست؟”

خانم Wylde گفت که او تا به حال شنیده پیشنهادات در مورد چگونه بخش خصوصی می تواند زمین به ارائه فضا برای دانش آموزان زمانی که آنها در مدرسه از جمله با استفاده از خالی هتل ballrooms و سالن و حتی در عرض خالی.

اما او گفت: کسانی که ایده های غیر واقعی به نظر می رسید با توجه به تعداد زیادی از دانش آموزان درگیر و پتانسیل بدهی. پیدا کردن فضای کافی نیاز به یک طرح فراگیر — یکی گفت که رقیب طرح مارشال که به ارائه کمک به اروپای غربی پس از جنگ جهانی دوم است. چنین تلاش خواهد همچنین کوتوله تا حد زیادی تلاش موفق در سال 2014 به ایجاد فضا برای جهانی pre-K.

مقامات شهر هنوز به طور رسمی به پیشنهاد هر یک از این ایده ها به جامعه کسب و کار, او گفت:.

در حال حاضر خانواده های کارگر باقی مانده در برزخ ترس خود را برای معیشت و برای این شهر در آینده.

میا Pearlman, یک مادر دو زندگی می کند که در Ditmas پارک بروکلین از دست داده و درآمد خود را هنگامی که همه گیر رسید. خانواده او شده است زندگی در فدرال بیکاری چک و شوهر, معلم, حقوق و دستمزد و او نمی داند که آنچه او خانواده را انجام خواهد داد اگر دولت کمک مي خشكاند.

شهردار مدرسه طرح او گفت: “نه جای واقعیت داشتن کودکان و نوجوانان در شهر نیویورک است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *