‘شرکت های بزرگ بد نیست’: زوکربرگ و دیگر تکنولوژی اجرائی به شهادت در تاریخی ضد تراست شنیدن“شرکت بد نیست فقط به خاطر اینکه آنها بزرگ” Facebook اجرایی مارک زوکربرگ است که مجموعه ای برای گفتن کنگره در روز چهارشنبه به عنوان قدرتمند ترین در جهان فن آوری شرکت با یک بررسی تاریخی به اندازه و قدرت.

زوکربرگ قصد دارد به استدلال می کنند به کنگره که Facebook موفق شد “آمریکا راه با شروع از هیچ چیز و ارائه محصولات است که مردم برای پیدا کردن ارزش” با توجه به شهادت نوشته شده است که ساخته شده بود در روز سه شنبه.

“ما رقابت در برابر شرکت های ظاهر می شود در این جلسه به علاوه بسیاری دیگر که فروش تبلیغات و اتصال مردم” زوکربرگ برنامه به پنل از نمایندگان مجلس که در حال بررسی است که چگونه رسانه های اجتماعی غول شیوه های کسب و کار و جمع آوری داده ها صدمه دیده اند کوچکتر از رقبا. “ما همچنین رقابت در سطح جهانی و از جمله در برابر شرکت هایی که دسترسی به بازار است که ما نیستند ،

زوکربرگ همچنین دفاع از Facebook را خریداری گفت: این پلت فرم رسانه های اجتماعی کمک کرد تا شرکت هایی مانند WhatsApp و Instagram رشد. Facebook به دست آورد هر دو سیستم عامل است.

چهارشنبه مدتها در انتظارش شنوایی خواهد شد و همچنین افسران اجرایی از آمازون و گوگل و اپل شهادت. می آید پس از بیش از یک سال از تحقیق و تفحص توسط مجلس قوه قضاییه آنتی تراست کمیته فرعی است که جمع آوری کرده است 1.3 میلیون اسناد و مدارک و انجام صدها ساعت مصاحبه.

تحقیق و تفحص از صنعت فن آوری ترین و پرقدرت از سال 2001 زمانی که دولت آمریکا تحت فشار قرار دادند به شکستن مایکروسافت آن را متهم به طور غیرقانونی حفظ موقعیت انحصاری در بازار کامپیوتر.

تکنولوژی غول های تحت بررسی توسط دیگر سازمان های دولتی نیز هست و باید با آن مواجه پایدار انتقاد از سیاستمداران در هر دو طرف از خانه. فدرال و سازمان های دولتی تحقیقات راه اندازی کرده اند به Amazon, Apple, Facebook و Google. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم Facebook و توییتر سانسور محافظه کار نمایش و راه اندازی حملات متعدد در آمازون و صاحب آن جف بزوس. بزوس صاحب واشنگتن پست است که مداوم منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

در آماده شهادت منتشر شد پیش از شنیدن بزوس بر شخصی خود را در پس زمینه با استناد به مادرش مبارزات بالا بردن او را پس از او در سن 17. تکیه به mythos اطراف آن ایجاد آمازون – که آغاز شده بود با 250.000 دلار وام از پدر و مادر خود را از گاراژ خود را – بزوس تماس خود را “یک گاراژ مخترع”.

بزوس خواهد استدلال می کنند کوچک فروشندگان موفق در آن شخص ثالث, بازار عمل آمده است که تحت بررسی از قانونگذاران. و شهادت او می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش کسب و کار تجارت الکترونیکی در سراسر طیف و نه فقط در آمازون است.

بزوس بیان در سخنان خود از تمایل برای راهنمایی بیشتر و مقررات از دولت است. “من باور دارم که آمازون باید دقیق” بزوس نوشت. “ما باید مورد مداقه قرار دادن تمام موسسات بزرگ, آیا آنها شرکت های دولتی یا غیر انتفاعی. مسئولیت ما این است که مطمئن شوید که ما با تصویب چنین موشکافی با رنگ پرواز.”

تیم کوک مدیر اجرایی اپل تنظیم شده است به استدلال می کنند که شرکت پخش با قوانین و “نه غالب سهم بازار” در هر بازار که در آن کسب و کار می کند. او آدرس انتقاد که قوانین اطراف فروشگاه App اپل تنها راهی که از طریق آن کاربران آیفون می توانید دانلود نرم افزار, تشکیل gatekeeping.

“پس از آغاز با 500 برنامه امروز نرم افزار فروشگاه میزبان بیش از 1.7 میلیون – تنها 60 که اپل نرم افزار” کوک شهادت می خواند. “واضح است که اگر اپل یک دروازه بان, آنچه که ما باید انجام شود این است که باز کردن دروازه گسترده تر است. ما می خواهید برای دریافت هر برنامه ما می توانید در فروشگاه, نیست, نگه داشتن آنها را.”

او همچنین آدرس سوال در مورد هزینه های اپل اتهامات توسعه دهندگان برای فروش در فروشگاه App. طبخ خواهد استدلال می کنند که اکثریت قریب به اتفاق برنامه های توسعه دهندگان نگه داشتن “100 ٪ از پول آنها را” و گفت که “قابل مقایسه و یا پایین تر از کمیسیون های شارژ شده توسط اکثر رقبای ما”.

سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل نیز منتشر شد شهادت او در روز سه شنبه پرداختن به این اتهام که گوگل غالب جستجو در بازار است. در نظر او استدلال می کند که جستجو که در گوگل غالب ترین معیارهای شد گسترده تر از فقط تایپ کردن یک پرس و جو به گوگل. او گفت که او همچنان در مورد گوگل حفظ ربط به عنوان مردم به نوبه خود به توییتر پینترست و یا وب سایت های دیگر برای اطلاعات.

“ما می دانیم که گوگل در ادامه موفقیت تضمین شده نیست” شهادت می خواند. “گوگل به اجرا در بسیار رقابتی و پویا در بازارهای جهانی که در آن قیمت ها رایگان هستند و یا در حال سقوط و محصولات به طور مداوم در حال بهبود است.”

این جلسات که انجام خواهد شد از راه دور به حساب Covid-19 خطرات شروع در 12 pm EST در روز چهارشنبه.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>