بایدن را سلب مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus پاسخ در گفتار

ویلمینگتون دلم. — آمده است. در روز سه شنبه باز خواهد شد دور جدید حملات به رئیس جمهور تهمت و دست زدن به او از coronavirus همه گیر assailing او ادامه داد: شکست برای محافظت از مردم آمریکا از این ویروس حتی به تعداد موارد جدید همچنان به افزایش در بسیاری از نقاط کشور است.

در یک سخنرانی او است که انتظار می رود برای ارائه در نزدیکی خانه اش در ویلمینگتون دلم., آقای بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد قصد دارد به می گویند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “به نام خود در زمان جنگ رئیس جمهور است اما تسلیم شدن به ویروس” با توجه به بایدن مبارزات انتخاباتی.

“آمریکایی ها-اجتماعی فاصله گرفته و انجام بخشی خود را به خم شدن منحنی — اما تهمت نمی سرب” در بایدن کمپین گفت: ارائه یک پیش نمایش از آدرس.

کمپین افزود که با عفونت نرخ افزایش رئيس جمهور بود “آشکار نادیده گرفتن بحران — گلف برگزاری تظاهرات و گفتن درد و رنج کشور که او را قربانی است.”

این کمپین نیز منتشر شد به روز رسانی برنامه ریزی برای مبارزه با کروناویروس توجه به “شرایط فعلی ما به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم شکست.”

این طرح گفت که “چند دقیقه پس از او اعلام کرد که برنده انتخابات آقای بایدن تماس بگیرید Dr. Anthony S. Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و از او بخواهید که کار را برای آقای بایدن فقط به عنوان او کار می کرد برای روسای جمهور گذشته.

“دکتر Fauci خواهد شد دسترسی کامل به دفتر بیضی شکل و بدون سانسور پلت فرم به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا — آیا ارائه اخبار خوب یا بد” این طرح گفت.

آقای بایدن ساخته شده است که تنها به صورت پراکنده در فرد ظاهر پس از همه گیر طرح میتوانست آمریکایی’ روزمره و مبارزات انتخاباتی خود است و خودداری از برگزاری تظاهرات با جمعیت زیادی که به طور معمول یک جزء اصلی از مبارزات انتخاباتی.

او بارها و بارها مورد انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر پاسخ به بحران و در این ماه او گذاشته هشت-بخش برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است.

در سخنان روز شنبه آقای بایدن را دوباره بحث در مورد چگونه او این کار را انجام دهید مبارزات انتخاباتی خود گفت. و آقای بایدن راه رفتن را از طریق یک جدول زمانی از لحظات خاص از انفعال توسط رئیس جمهور و توضیح آنچه که او می تواند انجام داده اند متفاوت است.

مبارزات انتخاباتی خود گفت: آقای بایدن خواهد طرح مراحل روشن آقای تهمت می تواند در حال حاضر به مبارزه با ویروس — مراحل آقای بایدن را اگر او را بر عهده داشتند.

از روز شنبه بیش از 126,000 که مردم از این ویروس در ایالات متحده به تنهایی و بیش از 2.6 میلیون نفر در کشور آلوده شده اند.

آقای بایدن آخرین برنامه ریزی شده در این خبرنامه آمده است کمتر از یک هفته پس از تحویل او جدا سخنرانی در Lancaster Pa. که در آن او excoriated آقای ترامپ برای, در میان چیزهای دیگر, داشتن گفت: در یک تجمع که او دستور داده بود یک رکود از coronavirus تست.

“او فکر می کند که پیدا کردن که بیشتر آمریکایی ها بیمار او را بد نگاه” آقای بایدن گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “این چیزی است که او نگران — او نگران به دنبال بد است.”

نگرانی بیش از همه گیر پاسخ هم ریخته به جاری و متمرد بحث بر مراقبت های بهداشتی. آقای بایدن به دنبال جلب تیز تضاد بین تمایل خود را برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونی و تلاش برای به دست آوردن قانون مراقبت مقرون به صرفه لغو شد.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و قاطعانه در دفاع از خود دست زدن به همه گیر است و در زمان های مختلف ادعا کرد که این ویروس را محو و سنبله در موارد ناشی از افزایش تست. او و دولت او را اصرار بر بازگشایی اقتصاد به سرعت در حال, حتی در حالی که نگرانی ها در مورد گسترش ویروسی تداوم داشته باشند.

و سنبله در موارد در هفته های اخیر در ایالات فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا را مجبور کرده است تا رهبران سیاسی این کشورها به توقف خود را reopenings و کسب و کار مانند میله که قبلا مجاز به راه اندازی مجدد عملیات.

اما یک نظرسنجی انجام شده در این ماه توسط نیویورک تایمز و سینا کالج نشان داد که سالمندان در میدان نبرد متحده — کلید رای گیری بلوک است که هر دو ضروری به رئیس جمهور انتخاب مجدد چشم انداز و بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار یا در حال مرگ به دلیل ویروس — رد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر با هفت درصد 52 درصد به 45 درصد است. کسانی که اکثریت رای دهندگان نیز گفت: دولت فدرال باید اولویت بندی شامل همه گیر بیش از بازگشایی اقتصاد است.

این بار نظرسنجی همچنین نشان داد آقای بایدن پیشرو آقای ترامپ با 14 درصد در سراسر کشور و حداقل شش امتیاز در کلید میدان نبرد متحده است.

در میان همه گیر کشور نیز گریبانگیر شده توسط ملی حساب بیش نژادی عدالت و نابرابری پس از کشتار ماه گذشته جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

آقای بایدن با استفاده از چه اولین سخنرانی رسمی در اواسط ماه مارس به آدرس نژادپرستی و خشونت پلیس, هشدار آمریکایی ها که “ما نمی توانیم اجازه دهید ما خشم مصرف ما” در حالی که شلاق به آقای ترامپ برای تبدیل کشور “به یک میدان جنگ riven با خشم و تازه ترس است.”

کتی Glueck کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im