بایدن Warren دسته Pranksters با طنز: کمپین به روز رسانی

(Bloomberg) — شنبه ممکن است بهترین روز برای شوخی با کاندیداهای ریاست جمهوری. با فقط دو روز قبل از آیووا قفقاز تنش بود در حال اجرا بسیار بالا است.

اما دو دموکراتیک نامزدها برخورد با اختلالات و با اعتماد بنفس.

در تاون هال برای جو بایدن در نورث لیبرتی, Jason Selvig از کمدی duo خوب دروغگو خواسته معاون سابق رئیس جمهور برای مشاوره در مورد چگونه به گرفتن همسر سابق خود بازگشت. بایدن گفت که او می خواهم به او صحبت می کنید پس از این رویداد اما Selvig ادامه داشت.

“من شروع به دیدن چرا همسر شما به شما سمت چپ” بایدن شوخی.

بعد در روز Selvig رو بر روی یک زانو و مسخره پیشنهادی به الیزابت وارن که با اشاره به در جمعیت, درخواست اگر او خوب با آن است.

حمل و نقل اتحادیه سوئیچ به بایدن از ساندرز (5:05 بعد از ظهر)

عمده حمل و نقل اتحادیه که مورد حمایت برنی ساندرز در سال 2016 اعلام کرد این حمایت جو بایدن در این زمان در اطراف.

این ادغام حمل و نقل اتحادیه اروپا است که نشان دهنده حدود 200000 کارگران گفت: آن را به معاون سابق رئیس جمهور در سال 2020 دموکراتیک اولیه با استناد به خود را برای حمایت از نیروی کار به عنوان سناتور و پیشنهاد خود را برای بهبود این کشور در جاده ها و ریل.

“این یک لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ ایالات متحده و کشور ما نیاز به یک رهبر است که به عقب خواهد آورد احترام و عزت و مدنیت به کشور ما گفت:” ATU بین المللی رئیس جمهور جان کاستاریکا. “جو بایدن فرد مناسب برای کار مردم و امریکا است.”

تایید آمد و پس از یک نظرسنجی از رتبه و فایل اعضا و رای توسط اتحادیه اجرایی هیئت مدیره.

بایدن نیز تایید شده توسط آهن کارگران, اتحادیه انجمن بین المللی آتش نشانان و انجمن ملی از کارکنان دولت.

Steyer رد صحبت از Bipartisanhip پس از استیضاح محاکمه (3:24 p. m.)

تام Steyer گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا قرار داده و بر کشور در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارک یک استراحت از رقبای دموکرات که می گویند آنها قادر خواهید بود به کار با اوباما در صورت انتخاب شدن.

در مصاحبه با بلومبرگ تلویزیون دیوید Westin در Des Moines, بنیانگذار Farallon مدیریت سرمایه LLC گفت که اکثریت جمهوری خواه تصمیم به تماس شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه نشان داد که آنها تمایلی به همکاری با حزب دموکرات.

“ما در حال صحبت کردن در مورد شهود در دادگاه, که به نظر می رسد مانند بسیار پایین نوار,” او گفت:.

Steyer سپس با نام بردن از جو بایدن پیت Buttigieg و ctq — سه نامزد کرده اند که به گفته آنها می تواند بازگرداندن bipartisanship به پایتخت کشور به عنوان رئیس جمهور.

“برای همه کسانی که می گویند که ما در حال رفتن به ملاقات در وسط اجازه دهید از من بپرسید شما که در آن آنها در حال حاضر?” او گفت:.

در سال 2017 Steyer تاسیس نیاز به استیضاح یک مردمی که به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. او پا را در سال 2019 زمانی که او تصمیم گرفت به اجرا برای رئيس جمهور.

آینده:

برخی از نامزدهای دموکرات بحث خواهد شد دوباره در نیوهمپشایر در فوریه. 7.

اول-در-این-ملت آیووا قفقاز برگزار خواهد شد Feb. 3. نیوهمپشایر اولیه Feb. 11. نوادا دارای آن قفقاز در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اصلی در فوریه. 29.

ایسنا میزبان سالن های شهر شامل هشت نامزد ریاست جمهوری در نیوهمپشایر در فوریه. 5 و 6.

(سلب مسئولیت: مایکل بلومبرگ نیز به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. او بنیانگذار و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ.)

–با کمک از Ros Krasny.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Ryan تیگ Beckwith در Des Moines در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: وندی Benjaminson در [email protected], Magan جرثقیل

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de