بایدن هشدار اولیه حمام خون به عنوان ساندرز تیز حملات جلوتر از کلید مسابقاتدموکراتیک ریاست جمهوری رقبای جو بایدن و برنی ساندرز در حال مسابقه در سراسر ایالات متحده در میانه این آخر هفته با مترقی ساندرز تیز حملات خود را در حالی که معاون سابق رئیس جمهور هشدار داد در برابر کمپین “قتل عام” به عنوان 2020 نامزدی مسابقه باریک.

بایدن همچنین هشدار داد در تشدید مبارزه علیه آنچه که او به نام “برنی برادران” – درک به عنوان یک مرجع برای طرفداران جان سخت از ساندرز به طور گسترده تر لقب “برنی وارنر” و شناخته شده برای تهاجمی آنلاین حمله حامیان دموکرات رقبا و عدم تمایل به پیوستن با آنها اگر ساندرز از دست می دهد و نامزدی.

“آنچه که ما می توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد این است که اجازه دهید این اولیه تبدیل به منفی bloodbath,” بایدن گفت: بیش از 100 خیرین جمع آوری و در یک محل اقامت خصوصی در Bethesda, Maryland. “من می دانم من قصد دارم برای به دست آوردن بسیاری از پیشنهادات در مورد چگونه برای پاسخ به آنچه که من گمان خواهد بود به طور فزاینده ای منفی کمپین که برنی برادران اجرا خواهد شد. اما ما نمی توانیم جدا از این حزب جدا و دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن” سیاسی گزارش اواخر جمعه.

قبل از انداختن در اوایل این هفته, الیزابت وارن بود به نام ساندرز برای آنچه که او به نام nastiness و قلدری از طرفداران او توسط برخی از حامیان او.

بایدن و ساندرز در حال حاضر در حال آماده شدن برای مرحله نهایی مسابقات در کلید غرب میانه اولیه مسابقات در میشیگان و میسوری در روز سه شنبه.

ساندرز 78 که تا همین اواخر بود که حزب سوسیالیست در این مسابقه به صورت جمهوری خواه کاخ سفید وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در حال حاضر انتهایی در مجموع متعهد نمایندگان ارشد اعضای حزب که در نهایت روغن مالی نامزد.

او نیاز دارد برای به دست آوردن شتاب پس از بایدن, 77, دریافت عجله تاییدیه از حزب ایجاد ارقام زیر قوی خود باز گشت در سه شنبه, 3 مارس.

ساندرز ramped تا حملات خود را در بایدن روز جمعه در سخنرانی خود در آریزونا و میشیگان رفتم پس از لغو یک تجمع در می سی سی پی به طور موثر اذعان دولت پس از بایدن جاروب اکثریت سیاه جنوبی رای پیش از آن در هفته.

و وزش بایدن گفت: جمعیت در جمع آوری کمک در مریلند او نگران بود نبرد به نوبه خود می تواند زشت است.

“ما باید برای نگه داشتن چشم در توپ می شود.”

ساندرز با وجود گفت و بایدن بودند دوستان ادعا هم می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است و هر دو خواهد بود خاص برای تجمع در پشت احتمالی نامزد هزینههای بایدن رکورد در تجارت, حقوق بازنشستگی, حقوق همجنسگرایان و سقط جنین را در روز جمعه.

دموکراتیک مسابقه شد دو مرد مسابقه بین بایدن و ساندرز پس از رقیب Elizabeth Warren, Mike Bloomberg, ctq پیت Buttigieg و تام Steyer تمام کاهش یافته است در هفته گذشته است.

Tulsi Gabbard هاوایی که کنگره تنها دیگر نامزد حزب دموکرات هنوز هم در نامزدی مسابقه است اما عملا هیچ شانسی برای برنده شدن است.

او نمی خواهد در حال حاضر دیدار با حزب قوانین واجد شرایط برای آینده دموکراتیک بحث بر 15 مارس در شهر فینیکس, آریزونا که در آن در حال حاضر تنها بایدن و ساندرز خواهد شد رقابت در مرحله. اواخر جمعه Gabbard خواستار حمایت برای کمک به او به بحث تشویق دیگر 2020 ترک تحصیل, Marianne Williamson.

ماریان ویلیامسون
(@marwilliamson)

#LetTulsiDebate https://t.co/rBcdE4brRk

7 مارس سال 2020

آیداهو می سی سی پی, Missouri, واشنگتن, وزارت امور خارجه داکوتای شمالی و میشیگان رای در مارس 10 در چه لقب مینی سوپر شنبه.

یک پیروزی بزرگ برای بایدن در نماینده غنی میشیگان تحویل خواهد بود یک ضربه عمده به ساندرز’ امید تبدیل شدن به نامزد.

بایدن به کمپین گفت: آن را مطرح کرده بود در مورد $22m در پنج روز. میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نیز انتظار می رود به کمک غنی به بایدن انتخاباتی پس از تایید معاون سابق رئیس جمهور روز سه شنبه.

در میسوری Jay Nixon دولت سابق دموکرات فرماندار چرخش حمایت خود را پشت بایدن پیشرو به خوبی طراحی شده ارتش از مقامات میسوری – 68 در همه – به بیرون آمدن در حمایت و گرچن Whitmer محبوب فرماندار میشیگان از ” بایدن.

بایدن با توجه به مبارزات انتخاباتی در روز شنبه در سنت لوئیس و کانزاس سیتی ،
Bernie Sanders speaks at a campaign rally at Salina Intermediate School on 7 March 2020 in Dearborn, Michigan.

ساندرز آغاز می شود آخر هفته از مبارزه در میدان نبرد بسیار مهم ایالت میشیگان ارائه می دهد که 125 از 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی.

ساندرز که به طور غیر منتظره برنده میشیگان اولیه در سال 2016 زمانی که او فرار ناموفق برای نامزدی در برابر هیلاری کلینتون خواهد شد برگزاری تجمع در روز شنبه در دیترویت شهر دیربورن.

او قصد دارد یک تاون هال بحث متمرکز نژادی و عدالت اقتصادی در فلینت که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با اثرات بحران شامل سرب نشت به عموم عرضه آب در یکشنبه سر به گراند رپیدز و آن آربور.

صحبت کردن با جمعیت بیش از 6000 نفر در مرکز شهر دیترویت در جمعه ساندرز در ادامه به حمله بایدن برای رای دادن به جنگ در عراق و معاملات تجاری از جمله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی است که او گفت: تا به حال هزینه میلیون ها شغل های آمریکا در میشیگان و دیگر میدان نبرد متحده است.

“اگر ما در حال رفتن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین از آن خواهد شد بسیار سخت برای یک کاندیدا که رای دادند برای این فاجعه تجارت, معاملات” ساندرز گفت.

“من تو را دیدم تجارت و سیاست مانند نفتا و … به عنوان حملات به مردم این کشور گفت:” ساندرز اشاره کرد که بایدن حمایت از اواسط 1990s ایران به عنوان یک سناتور آمریکایی از دلاور. “من باور نمی کند و من باور نمی کنم در حال حاضر در درخواست کارگران آمریکایی به رقابت با (آن) در مکزیک و چین است که گرسنگی دستمزد.”

ساندرز برنده کف زدن از یک برند جمعیت برای پیشنهاد اصلاح قانون مهاجرت و کلیدی خود را تخته از بهداشت عمومی بیمه طرح توجیهی پوشش همه آمریکایی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>