بایدن در مقابل تهمت: انتخابات عمومی است که در اینجا و تبدیل

2020 انتخابات آغاز شده است و نوع.

با خروج چهار سناتور برنی ساندرز از دموکراتیک نژاد آمده است. و رئیس جمهور تهمت هیچ باقی مانده مخالفان اما هر یک از دیگر. دو مرد در حال حاضر کشیده شده پاک کردن خطوط نبرد برای مبارزات انتخاباتی فریم در انتخابات به عنوان یک انتخاب بین آقای بایدن را sturdily سنتی مفهوم ریاست جمهوری آمریکا رهبری و آقای تهمت با افتخار تفرقه رویکرد است.

در عین حال فعالیت های واقعی از مبارزات انتخاباتی باقی می ماند تا حد زیادی در برگزاری منجمد توسط coronavirus شیوع آورده است که بسیاری از دیگر جنبه های این کشور زندگی عمومی به وقفه. برای آینده قابل پیش بینی همه گیر است پیشی گیرد و همه مسائل دیگر در مبارزات انتخاباتی و به خوبی ممکن است تبدیل انتخابات به یک موضوع بحث بر آقای تهمت رکورد در بحران است.

به دور از در نظر گرفتن یک پیروز victory lap است که ممکن است تا حد زیادی تقویت پیام خود آقای بایدن باقی می ماند تا حد زیادی محدود به خانه اش در ویلمینگتون دلم., پرداختن به رای دهندگان در تلویزیون و بر روی اینترنت زندگی می کنند جریان و دریافت مکرر جلسات از کارشناسان سیاست در بیماری فراگیر و اقتصادی خود را تلفن. اگر آقای بایدن و آقای ساندرز در حال به اشتراک گذاری این مرحله در یک تجمع برای حزب وحدت در برخی از نقطه آن به طور کامل مشخص نیست زمانی که ممکن است و حتی ممکن است در یک دوره طولانی از ایالت مستندات و اجتماعی فاصله.

آقای ترامپ نیز لغو تمام مبارزات انتخاباتی خود حوادث اعزام سیاسی, عناصر و اعضای خانواده خود را تقدیم آقای بایدن آنلاین, اما برگزاری هیچ یک از تظاهرات او امیدوار بود به استفاده از رعد و برق در برابر معاون رئیس جمهور سابق در تمام طول بهار و تابستان است. او خطاب کشور روزانه از اتاق جلسه کاخ سفید یک فروم اغلب تحت سلطه ستیز مبادلات با خبرنگاران در مورد توقف فدرال پاسخ به کوروناویروس.

بازتاب جدی زمینه را برای مبارزات انتخاباتی اولین تبادل مستقیم بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای بایدن در این هفته بود نه یک برخورد اما خصوصی تلفن تماس: دو صحبت کرد و به طور خلاصه در روز دوشنبه برای بحث در مورد شیوع پس از آن به اشتراک گذاری اطلاعات تنها در صرفهجویی مصرف. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: آن را به حال شده است “بسیار خوب گفتگو” است که در آن آقای بایدن به اشتراک گذاشته بود تعدادی از سیاست توصیه های برای مقابله با ویروس است.

“او تا به حال پیشنهادات” رئیس جمهور افزود: “به این معنا نیست که من موافقت با این پیشنهادات است.”

آقای بایدن حساب نمی شد بسیار غنی و در سی ان ان مصاحبه سه شنبه شب او نشان داد که او و آقای ترامپ موافقت کرده بود به نگه داشتن بیشتر اطلاعات خود را از مکالمه محرمانه است. “من گذاشته چهار یا پنج نقاط خاص که من فکر کردم لازم بود” آقای بایدن گفت.

لحظه متقابل لطف بعید است به گذشته بسیار طولانی: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول مورد حمله آقای بایدن در شدت شخصی ضوابط و او به دنبال دفاع از خود را مدیریت بیماری همه گیر با انتقاد از جنبه های دولت اوباما عمومی-بهداشت ضبط اغلب ناقص یا گمراه کننده شرایط است. او به نظر می رسد به احتمال زیاد به تلاش برای سرزنش بدترین بیماری همه گیر در نیروهای بین المللی مانند دولت چین و سازمان بهداشت جهانی و دموکراتیک فرمانداران که متهم به آژانس های فدرال اجازه را سخت ضربه متحده است.

در حالی که آقای بایدن گرفته است مهار رویکرد به انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ماه گذشته او تحت فشار از دیگر رهبران دموکرات و کمک کنندگان سیاسی به گام تا تضاد رئیس جمهور و ناقص مدیریت فوق العاده ای بهداشت عمومی اورژانس.

یک بار آشفته دموکراتیک مسابقه ممکن است به این نتیجه رسیده اند بیشتر با ناله و شکایت کردن از یک انفجار, اما آن را به پایان رسید همان راه آن آغاز شده است: با این حزب رای دهندگان به شدت تثبیت شده بر شکست دادن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. که مفرد تصمیم به سرنگونی رئیس جمهور املای مرگ آقای ساندرز بود که ارائه دهندگان یک انقلاب سیاسی در حالی که آقای بایدن به سادگی عهد به ضرب و شتم آقای ترامپ “مانند یک درام.”

در حال حاضر در خارج از گروه های وابسته به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای بایدن در حال صرف میلیون ها نفر را به تلاش برای شکل دادن به بحث های سیاسی بیش از coronavirus. دو جداگانه دموکراتیک سوپر PACs در حال اجرا تبلیغات تلویزیونی و دیجیتال تبلیغات در مورد شیوع. یکی از اولویت های ایالات متحده آمریکا و حمله به آقای ترامپ برای بازی کردن به شدت تهدید برای ماه, در حالی که دیگر متحد کردن کشور ترویج است آقای بایدن پیشنهاد برای مقابله با این بحران است.

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن, گروه, آمریکا برای اولین بار اعلام کرده قصد دارد به صرف $10 میلیون حمله به آقای بایدن در سه تا از مهم ترین ایالت در انتخابات نقشه — پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین — که همه در حال مقابله با یک تشدید چالش از ویروس.

سیاسی تاثیر این بیماری همه گیر است هنوز مشخص نیست هر چند متوسط رای گیری ضربت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن لذت می برد ماه گذشته — یک تابع کارشناسان گفت: از غریزه به تجمع در اطراف یک رهبر در یک بحران — به نظر می رسد که به سرعت فروکش. آقای بایدن تمایل به رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی در انتخابات رای گیری, اما حاشیه های متنوع به طور گسترده ای.

یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شده در چهارشنبه یافت که باریک اکثریت آمریکایی ها گفت: آنها در حال حاضر رد از آقای تهمت دست زدن به این ویروس تقریبا دقیقا مطابق با خود را به طور کلی تایید اعتبار. پنجاه و پنج درصد از آمریکایی ها گفت: دولت فدرال بیش از همه به حال انجام یک کار ضعیف مقابله با شیوع.

نشانه هایی وجود دارد که رای دهندگان در حال رشد بیشتر نسبت به رئيس جمهور در پاسخ به او باعث می شود کمی تلاش برای خودداری از تند تند ad hominem حملات هنگامی که اقتصاد این است که وضعیتی وخیم تلفات سر به فلک کشیده است و رای دهندگان به دنبال اطمینان.

“مردم گرسنه برای یک حس اجتماعی و وحدت” به گفته دیوید اکسلراد دموکراتیک استراتژیست. “و کارکنان خود را می نویسد و آن را به خود اسکریپت هر روز اما پس از آن او ad-libs خطوط که به طور کامل در تقابل با آن و سپس او را برمی گرداند به تلفن خود را و شروع به tweeting همان راه است.”

بسیاری از روسای جمهور اجرا در زمان های اقتصادی دشواری و فقط به عنوان بسیاری شده اند در انتخابات زمانی که هزاران نفر از آمریکایی ها از دست دادن زندگی خود را. اما چند باید به دنبال انتخاب مجدد در حالی که رو هر دو اشکال وخیم سختی.

در سال 2004 اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 امنیت ملی در خط مقدم از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در انتخابات پیشنهاد و بیش از 70 درصد از رای دهندگان گفت: در نظرسنجی های خروج که آنها نگران تروریسم است. در سال 1992 زمانی که اقتصاد به حال خصمانه آمریکایی ها به طور موثر بازیگران رأی عدم اعتماد به نفس در George H. W. Bush ظرفیت برای بازگرداندن رفاه.

اما هیچ مسابقه حداقل از سال 1980 زمانی که رای دهندگان از دست ایمان به جیمی کارتر در میان اقتصادی و سیاست خارجی با چالش شده است به عنوان یک همه پرسی رئیس جمهور دست زدن به بحران به عنوان این مسابقه شکل دادن است.

“چه خوب بود رئیس جمهور پاسخ به یک جدید و کاملا تعجب آور مجموعه ای از شرایط و آیا او حفظ آمریکایی ها بی خطر است ؟ که این سوال گفت:” سناتور Patrick J. Toomey جمهوری خواه از پنسیلوانیا که با اکراه پشتیبانی از آقای ترامپ در سال 2016.

آقای بایدن و آقای تهمت ها رو به یک ترکیب معمولی و شدید غیر معمولی چالش های آنها به عنوان تلاش برای تغییر موقعیت خود را برای انتخابات عمومی. آقای بایدن این وظایف سنتی, درمان های اولیه-فصل زخم و ساختمان قوی تر کمپین ماشین آلات شده اند تا حد زیادی پیچیده زمینه ویروس. او نصب یک کمپین جدید مدیر جنیفر اومالی دیلون و دستیاران او بوده است استخدام یک قوی تر کارکنان, اما بسیاری از توابع معمول از یک کمپین — از جمله رای دهندگان توسعه و صندوق جمع آوری شده و با کاهش یا متوقف توسط شبه ملی مستند.

تلاش های خود را برای صاف کردن اختلافات در درون حزب دموکرات صورت گرفته از طریق تلفن و یا در انجمن های عمومی مانند تلویزیون مصاحبه. او صحبت از طریق تلفن به شماره های سابق خود رقبای اصلی از جمله آقای ساندرز و سناتور الیزابت وارن صحه گذاشتن چند کلید لیبرال اولویت با هدف تامین امنیت انرژی خود را پشتیبانی می کند. در ان بی سی “امروز” نشان می دهد در روز سه شنبه آقای بایدن گفت که او می خواست آقای ساندرز به “بخشی از سفر” برای مبارزات انتخاباتی خود و احتمالی دولت.

حتی معمول فرایند آزمون معاونت ریاست جمهوری نامزد شده است طرح میتوانست توسط این ویروس پس از آن ممکن است تحت شرایطی برای آقای بایدن به نگه داشتن در جلسات حضوری با طیف وسیعی از گزینه ها و بیرون رفتن برای یک یا دو روز با هر یک از آنها در کمپین بلیزرز. هنوز هم آقای بایدن گفته است که او آغاز خواهد شد روند به طور جدی بررسی پتانسیل در حال اجرا آمپول در هفته.

دموکرات ها در حال فرسایش به عنوان آنها اغلب فراموش که آقای بایدن شده است کاهش یافته یا حداقل پنهان با این بحران است. اما عملکرد خود را حداقل تا زمانی که این ویروس متهم است به مراتب کمتر مهم به نتیجه انتخابات از اینکه آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دست زدن به این بحران به خوبی در مهم هفته پیش رو است.

آقای ترامپ بخشی شده است تجربه با تعدادی از کمپین های مختلف پیام به جای او تا به حال شمارش با استفاده از: که در ترکیب یک قول می دهم که دوباره انتخاب او را چهار سال بیشتر از رفاه اقتصادی با یک هشدار است که یک چپ دموکراتیک نامزد خواهد مخاطره است که مسیر.

با بحث اقتصادی کردن محدودیت حداقل در حال حاضر و حزب دموکرات چپ بال فروتنی در مقدماتی آقای ترامپ شده است شناور تعدادی از جایگزین استدلال خود را برای نامزدی در جلسه کاخ سفید اتاق به نامشخص اثر است.

در زمان او به نظر می رسید مصمم به استدلال می کنند که مدیریت خود را از coronavirus محدود کرده است که تاثیر این بیماری به احتمال زیاد خروج از کشور با تعداد تلفات در ده ها یا صدها هزار نفر به جای میلیون ها نفر. در لحظات دیگر آقای ترامپ رسیده است برای نسخه های اقتصادی تجدید نظر او امیدوار است برای ارائه تمام طول سرزنش ویروس برای داشتن “مصنوعی متوقف شد” گسترش که او در زمان اعتبار شخصی. “ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در جهان است,” او گفت:. “من آن را انجام دهد برای بار دوم.”

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی است که سیستم ایمنی بدن به اثرات این ویروس شده است اولویت خود را برای سوزان شخصی منفی نسبت به مخالفان سیاسی خود از جمله آقای بایدن که او مورد حمله در سراسر دموکراتیک اولیه و در آنها او lobbed معلمان و دانش آموزان و طعنه در توییتر برای بسیاری از ماه گذشته حتی به عنوان coronavirus ضعف فعالیت های انتخاباتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>