بایدن در مقابل تهمت: زنده 2020 انتخابات به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تماس تلفنی با پوتین بود که به بحث در مورد چیزهای دیگر.’
  • رئیس جمهور شناور ایده دادن خود renomination سخنرانی در واشنگتن به احتمال زیاد تخم عمل نقض شده است.
  • ‘نمی کینه نگه دارید’: عکس ظهور از بایدن صحبت امتیاز در کامالا هریس.
  • تهمت بی سر و صدا عقب نشینی از میشیگان امواج رادیو و تلویزیون.
  • دموکرات معرفی یک گروه جدید برای حمله به کنگره جمهوری خواهان بیش اخلاق مسائل.
  • در حال نظرسنجی از دست رفته جمهوری خواه رای دهندگان ؟
  • مورد علاقه آگهی استراتژی برای دموکرات ها: برجسته جمهوری خواهان کمرنگ جلوه دادن این ویروس.
اعتبار…Al Drago برای نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تماس تلفنی با پوتین بود که به بحث در مورد چیزهای دیگر.’

رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک مصاحبه جدید او با نگرانی از رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین در مورد هوش نشان می دهد که روسیه مخفیانه ارائه شده نعمت برای کشتن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان در اخیر از تماس تلفنی او با رهبر کشور.

“من هرگز در مورد آن با او” آقای ترامپ گفت: در مصاحبه انجام شده در روز سه شنبه توسط “Axios در HBO” که منتشر شد گزیده ای صبح روز چهارشنبه. مصاحبه کامل برنامه ریزی شده است به هوا در هفته آینده.

آقای ترامپ با آقای پوتین صحبت با تلفن در هفته گذشته اما در ظاهر عمومی در روز دوشنبه او کاهش یافته است می گویند که آیا او تا به حال مطرح در طول مکالمه. “ما نمی بحث در مورد آنچه که مورد بحث ما, اما ما تا به حال مقدار زیادی از بحث” او گفت.

اما آقای ترامپ بود و مستقیم تر در هنگام فشرده توسط Axios خبرنگار Jonathan قو اگر او تا به حال مواجه آقای پوتین در مورد اطلاعاتی که برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

“بود که یک تماس تلفنی به بحث در مورد چیزهای دیگر و رک و پوست کنده که مسئله ای است که بسیاری از مردم گفت: خبر جعلی” او گفت:.

آقای ترامپ گفت: هدف از این تماس بود “به بحث در مورد تکثیر سلاح های هسته ای” با دعوت از این موضوع “بسیار مشکل بزرگتر از گرمایش جهانی است.”

اگر چه آقای ترامپ بازیگران فضل اتهام به عنوان یک رسانه داستانی اطلاعاتی ایالات متحده تحلیلگران شواهدی از طرح معتبر, اگر چه برخی از مقامات اطلاعاتی بالاتر اعتماد به نفس در سوال بیش از دیگران است. اطلاعات ارائه شده به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نوشته جلسه در ماه فوریه اما معلوم نیست که آیا او آن را بخوانید.

او گفت Axios که موضوع “هرگز رسیده میز من” از آنجا که مقامات اطلاعاتی “فکر نمی کنم این واقعی بود.”

“اگر آن را به میز من من انجام داده اند چیزی در مورد آن,” او گفت: “من درک فوق العاده خوبی است.”

آقای تهمت نظرات به Axios شده و صبح روز بعد از او برگزار شد coronavirus مطبوعاتی که در آن او اظهار تاسف چگونه خود را تصویب اعتبار کمتر از دو مقام دولت کارشناسان پزشکی و یک بار دیگر در دفاع از این ادعا نادرست است که هیدروکسی کلروکین یک “درمان” برای ویروس.

خود را بی اعتنا اظهارات در مورد نعمت های که به مبلغ یک کلامی از بی اعتنایی همراه خود را سرگردان و بلاغت در این جلسه ارائه شواهد بیشتری است که هفته گذشته مختصر تاخت و تاز سیاسی بیشتر نظم و انضباط به پایان رسید به سرعت با نظر سنجی نشان دادن او بطور قابل توجهی پشت سر معاون رییس جمهور سابق آمده است. و بسیاری از آمریکایی ها ناراضی پاسخ او به این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه او مواجه تازه سوال در مورد اینکه چرا او را بازتوییت کرد ویروسی تصویری روز قبل از آن شامل ادعاهای دروغین در مورد هیدروکسی کلروکین.

و او تفویض به ترحم در یک نقطه bemoaning این واقعیت است که دکتر Anthony S. Fauci دولت بالا بیماری های عفونی متخصص و دکتر دبورا L. Birx دولت او را بالا coronavirus هماهنگ کننده باید بالا تصویب رتبه بندی حتی به عنوان خود را sagged.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تماس تلفنی با پوتین بود که به بحث در مورد چیزهای دیگر.’
  • رئیس جمهور شناور ایده دادن خود renomination سخنرانی در واشنگتن به احتمال زیاد تخم عمل نقض شده است.
  • ‘نمی کینه نگه دارید’: عکس ظهور از بایدن صحبت امتیاز در کامالا هریس.

“آنها بسیار فکر — اما هیچ کس مرا دوست دارد,” او گفت:.

“این فقط می تواند شخصیت من,” او به این نتیجه رسیدند.

رئیس جمهور شناور ایده دادن خود renomination سخنرانی در واشنگتن به احتمال زیاد تخم عمل نقض شده است.

آقای ترامپ گفت: او ممکن است به او renomination سخنرانی در ماه اوت از کاخ سفید یک ایده است که در زمان برخی از مشاوران او با تعجب و که بسیاری از اندیشه یک سناریو بعید است که خواهد بود nixed توسط کاخ سفید و مشاور ،

“این چیزی است که ما در حال فکر کردن در مورد” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به عنوان رفتگان از جنوب چمن کاخ سفید برای یک روز سفر به تگزاس. او گفت که او خواهد بود اعلام محل سخنرانی خود را “نسبتا به زودی.”

به یک بیان سیاسی از کاخ سفید خواهد بود نقض دریچه عمل می کنند. در حالی که رئیس جمهور خود را از لحاظ فنی معاف از عمل ممنوع است که کارکنان فدرال را از درگیر شدن در فعالیت های سیاسی در حالی که در این کار هر کسی که کار می کند برای او منوط به آن است.

“گمان می کنم اگر او مصمم به نگه داشتن آی فون خود را به صورت او می تواند آن را انجام دهد” گفت: هنجار ایسن سابق اخلاق تزار در دولت اوباما. “اما از speechwriters در کاخ سفید به مردم راه اندازی چراغ و teleprompters به کارکنان همراهی مردم وجود داشته باشد برای این رویداد را یک عمده فروشی توطئه برای نقض هر دو ما قوانین و هنجارهای.”

او افزود که این مهم بود “مطابق با نه تنها سخت, نامه ای از قانون است اما روح.”

روز یکشنبه یک گروه از مشاوران از جمله Ronna, McDaniel, رئیس جمهوری خواه کمیته ملی ملاقات با بالا کمپین مشاوران خود در کاخ سفید برای بحث در مورد پتانسیل برنامه ریزی برای چهار شب از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که آقای ترامپ هفته گذشته اعلام کرد او لغو به دلیل بیماری همه گیر.

این گروه نه حل و فصل در یک موقعیت برای آقای تهمت renomination سخنرانی افراد آشنا با گفتگو گفت: اما آنها در مورد داشتن آقای ترامپ صحبت از بحرانی میدان نبرد دولت است.

مقامات جمهوری خواه و کمپین مشاوران باید کمتر از سه هفته به شکل یک محل جدید برای برنامه نویسی آنها تعیین شده بود به نگه دارید در جکسون ویل فلوریدا., و برای نهایی کردن فهرستی از سخنرانان. حتی بدون کامل کنوانسیون در انتخابات گفت: آنها را در سرمایه گذاری در یک هفته به دست آورده رسانه ها برجسته کردن آنچه آنها را به عنوان آقای تهمت موفقیت و رکورد.

روز دوشنبه آقای ترامپ اعلام کرد او می خواهد در دیدار شارلوت, N. C. اصلی شهر میزبان این کنوانسیون در اوت. 24 برای بازدید از چند صد نفر از نمایندگان که هنوز در حال برنامه ریزی برای تشکیل آن وجود دارد برای یک روز از همایش, کسب و کار و به صورت رسمی و غیاب که در آن رئیس جمهور است renominated. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار نمی رود به تمدید سخنان در طول سفر است.

‘نمی کینه نگه دارید’: عکس ظهور از بایدن صحبت امتیاز در کامالا هریس.

اعتبار…اندرو Caballero-رینولدز/Agence France-Presse — Getty Images

برای کسانی که بدانم در مورد آنها آقای بایدن را در حال اجرا همسر خواهد بود, یادداشت های دست نویس که او برگزار شد در یک رویداد در روز سه شنبه که در آن او گذاشته شد طرح خود را به آدرس سیستمیک نژادپرستی در اقتصاد پیشنهاد وسوسه انگیزی سرنخ.

نوشته شده در بالا بود نام کسی تصور می شود یک مدعی بالا: سناتور کامالا هریس از کالیفرنیا. پنج نکته صحبت کردن دنبال کرد:

“نه کینه نگه دارید.” “مبارزه کرد و با من و جیل.” “با استعداد است.” “کمک بزرگی به کمپین.” “احترام زیادی برای او.”

این یادداشت در مورد خانم هریس — که گرفته شده توسط عکاسان و گزارش آسوشیتد پرس — نشان می دهد که او آماده به میدان سوالات در مورد او.

که ممکن است معنی نیست هر چیزی در مورد او احتمال (یا نه) بودن برداشت. آقای بایدن — که اغلب علاقه صحبت — تا به حال نسبتا کمی می گویند وقتی پرسیده شد که روز سه شنبه خود را در مورد معاون ریاست جمهوری جستجو. اما او بگویید خبرنگاران یک چیز: او را از انتخاب هفته آینده.

تهمت بی سر و صدا عقب نشینی از میشیگان امواج رادیو و تلویزیون.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

میشیگان بود و انتظار می رود به یکی از شدید ترین battlegrounds در کشور اما آقای تهمت مبارزات انتخاباتی بی سر و صدا فروکش از تلویزیون امواج رادیو و تلویزیون در دولت در هفته های اخیر.

با آقای بایدن ساختمان ثابت استفاده در پای صندوق های رای, یک دولت است که آقای ترامپ برنده دقت در 2016 را تهدید می کند به حرکت محکم تر به دموکراتیک ستون در سال 2020 است.

پس از پایان ماه ژوئن آقای ترامپ صرف پول بیشتر در تبلیغات در 10 دیگر ایالت میشیگان در حال سقوط و حتی خیلی از کشورهای کوچکتر مانند آیووا و نوادا و در روزهای اخیر آقای تهمت کمپین متوقف خرید تبلیغات در میشیگان به طور کامل.

این بایدن در مبارزات انتخاباتی بیش از سه برابر آنچه آقای ترامپ صرف در تلویزیون در میشیگان در ماه گذشته تا کنون بیشتر نامتوازن استفاده از هر گونه نوسان در دولت که در آن هر دو در حال تبلیغات است. و در دیترویت دولت بزرگترین رسانه بازار تهمت کمپین آخرین فرار یک آگهی تلویزیونی در خارج از ملی آگهی خرید که شامل دولت در جولای 3, با توجه به داده ها از تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

آقای ترامپ چهره trifecta از مشکلات در میشیگان با توجه به استراتژیست های سیاسی و دولت در رای گیری: کاهش حمایت در میان کمتر تحصیل سفید رای دهندگان در یک مسابقه در برابر آقای بایدن در مقایسه با هیلاری کلینتون; انگیزه سیاه رای دهندگان در این ایالت مراکز شهری و حومه رای دهندگان که در ادامه به فرار آقای تهمت تفرقه تجاری از سیاست در سراسر کشور.

“از تمام متحده او برنده در سال 2016 تهمت خواهد بود بیشتر تحت فشار به نگه دارید میشیگان در ستون خود در این زمان در اطراف” گفت: Geoff Garin یک ناظر انتخابات دموکراتیک برای اولویت های ایالات متحده آمریکا و دموکراتیک super PAC.

دموکرات معرفی یک گروه جدید برای حمله به کنگره جمهوری خواهان بیش اخلاق مسائل.

اعتبار…تام برنر/ایسنا

خسته از تماشای واکنش خود شطرنجی اخلاق زمینه حمله آقای بایدن بیش از پسرش معاملات کسب و کار در اوکراین یک گروه دموکراتیک مقامات روز چهارشنبه معرفی یک سازمان در نظر گرفته شده برای هدف قرار دادن فساد توسط کنگره جمهوری خواهان.

گروه کنگره یکپارچگی پروژه منتشر شد برای اولین بار از آنچه در آن سازمان می گویند خواهد شد یک سری از گزارش به نام “پوشش برای فساد است.” پنج-صفحه سند با هدف برجسته کردن آنچه گروه تماس کسب و کار خود در برخورد با سناتور ران جانسون از ویسکانسین اتهام شده اند که در گذشته گزارش شده است اما دموکرات ها تا حد زیادی نداشت برجسته خود را در طول سال 2016 دوباره انتخابات و یا در حالی که هل دادن در برابر آقای جانسون تلاش برای بررسی Bidens.

“برای بیش از حد طولانی اعضای کنگره مانند ران جانسون قرار داده اند خود به خود منافع شخصی قبل از نیازهای آمریکا پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن فساد و نادیده گرفتن خود مسئولیت نظارت گفت:” کایل Herrig جدید گروه مدیر اجرایی. “در حالی که محافظه کاران سعی کنید برای منحرف کردن اذهان مردم آمریکا با با انتشار ویدیویی حزبی تحقیقات ما با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای جلوگیری مقامات مانند جانسون از گمراه کننده و دستکاری رای دهندگان.”

البته چند سیاستمداران واشنگتن استفاده کرده اند و دولت فدرال برای افزایش کسب و کار شخصی خود منافع بیشتر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه موثر این سازمان جدید را در آسیب رساندن به شهرت سیاسی آقای جانسون که نمی در صورت انتخاب مجدد تا 2022 آینده دیگر اهداف است.

در حال نظرسنجی از دست رفته جمهوری خواه رای دهندگان ؟

اعتبار…اسکات مک اینتایر برای نیویورک تایمز

با نظر سنجی نشان آقای بایدن برگزاری یک فرمانده سرب یک سوال را نگه می دارد ظاهر: این نظر سنجی گم شده تهمت رای دهندگان ؟

خود شناسایی دموکرات تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان در اکثر نظرسنجی ها گاهی اوقات توسط یک حاشیه گسترده ای. این ممکن است فقط به این معنی است که وجود دارد به سادگی بیشتر دموکرات ها از جمهوری خواهان. اما به منتقدان حزبی آرایش اکثر نظر سنجی عمومی است که خود آشکارا از مرحله با نزدیک تقسیم کشور است.

دلایل بسیاری وجود دارد که انتخابات ممکن است در نهایت به اثبات اشتباه در ماه نوامبر به عنوان آنها چهار سال پیش اما هیچ شواهد جدی است که انتخابات به طور سیستماتیک از دست رفته جمهوری خواه رای دهندگان. شواهد بیشتری وجود دارد به خلاف — که انتخابات نمایندگی جمهوری خواهان فقط خوب و آقای ترامپ هنوز در مسیرهای پیاده روی.

اگر معلوم شد که دموکرات ها به مراتب مردها برای پاسخ به نظرسنجی تلفنی از جمهوری خواهان و سپس نظر سنجی عمومی می تواند به طور سیستماتیک مغرضانه و منتقدان خواهد بود توجیه در پای صندوقهای رای. اما این به نظر نمی رسد به صورت. این نظر سنجی که در حال وزن در حزب ثبت نام اولیه و یا رای تاریخ ارائه تقریبا همان تصویر به عنوان کسانی که نمی. مسلما آنها ارائه یک تصویر حتی بدتر برای جمهوری خواهان.

مورد علاقه آگهی استراتژی برای دموکرات ها: برجسته جمهوری خواهان کمرنگ جلوه دادن این ویروس.

آن را تبدیل به یک آشنا — و موثر — آگهی موتیف در انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ها: بیش از یک آبشار از گزش صدا از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن coronavirus بحران یک نمودار نشان می دهد که تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس منحنی تا نمایی.

این هفته جان Ossoff دموکراتیک چلنجر در یکی از دو گرجستان رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا پرده برداری از یک تبلیغ جدید از همان سبک است که قالبگیری در نظرات مشابه از حریف خود سناتور دیوید پردو.

پیام یک hauntingly آشنا یکی. “خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی مانده بسیار کم” آقای تهمت شنیده است گفت: به عنوان بر روی صفحه نمایش نمودار یادداشت 15 coronavirus مرگ و میر. است که توسط یک کلیپ از آقای پردو گفت: “خطر ابتلا به این ویروس هنوز هم باقی می ماند” را به عنوان مرگ ردیاب بازدید 24. هر دو شنیده مقایسه coronavirus به آنفولانزا و پس از آن کم اهمیت جلوه دادن تعداد مرگ و میر گفت: پیش بینی در ابتدا تعداد بالاتر در حالی که گراف کنه بالای 100,000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

برای نهایی پنج ثانیه تبلیغ سوئیچ سنتی منفی حمله. یک راوی اعلام کرد بیش از یک سری از سیاه و سفید عکس های مجموعه ای آشنا از انتقادات کارگردانی این زمان در آقای ترامپ اما در آقای Purdue: “نادیده گرفته کارشناسان پزشکی” “عنوان بحران” و “چپ ما آماده نشده است.”

به ظاهر بی پایان همه گیر و همراه با اقتصادی fallout به شدت مختل آقای ترامپ انتخابات تلاش او به عنوان مسیرهای پیاده روی آقای بایدن در متعدد ملی و میدان نبرد دولت پای صندوقهای رای است.

آن را به وضوح یکی از موضوعات اصلی در آمریکا در ذهن و این احتمال وجود دارد که بسیاری از تبلیغات مانند آقای Ossoff را آغاز خواهد شد به اجرا در ایالات کارولینای شمالی آریزونا مونتانا و مین که در آن دموکرات ها به طور فزاینده ای در حال رشد, امیدوار, در عطف سنا آبی.

گزارش شد کمک توسط Nate Cohn, نیک Corasaniti, مایکل کراولی, رید J. Epstein, شین Goldmacher, کاتلین خاکستری, توماس کاپلان, آنی Karni و مت استیونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im