بایدن در مقابل تهمت 2020: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز در دیگران برای خود محاسبات غلط — دوباره.
 • بالا خواهان شروع به تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus.
 • رئیس جمهور ادعاهای دروغین در حال بررسی توسط کریس والاس در فاکس نیوز.
 • امنیت ملی رهبران اصرار بودجه فدرال برای تامین امنیت انتخابات.
 • گرجستان دموکرات امروز تصمیم بگیرید که پر John Lewis صندلی.
 • دو نظرسنجی جدید نشان می دهد بیشتر گریم اخبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن.
 • بایدن بازی آن امن است. دموکرات ها در ایالات ویسکانسین فقط خوب است که با.
اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز در دیگران برای خود محاسبات غلط — دوباره.

به عنوان موج گرما اسپرد از غرب به شرق جمهور تهمت درگیر در برخی از تاریخ بازنگری در فاکس نیوز مصاحبه روز یکشنبه زمانی که او گفت که “همه” بر این باور بودند coronavirus خواهد ناپدید می شوند در آب و هوای گرم اما “آنها” شده است اشتباه است.

“همه” را باور نمی کند که — اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید. در سخنان این زمستان و بهار او تحت فشار قرار دادند احتمال این که ویروس “می رود” با گرما و نور یکی از چندین دلایل منطقی او استفاده می شود به این باور هستند که این ویروس خواهد ناپدید می شوند در برخی از نقطه.

در حالی که برخی از مقامات دولت ذکر کرده یک مطالعه نشان می دهد که گرما می تواند مخل به Covid-19 هیچ کس تا به حال یک بزرگتر بلند گو حرف زدن به تقویت این سناریو از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. زمانی که او گفت که “آنها” شده بود اشتباه او نبود نقطه انگشت خود را هر چند. کتی راجرز در قابل توجه فاکس نیوز مصاحبه زیر.

در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم: آن را بسیار گرم در حال حاضر در بسیاری از کشور و Covid-19 موارد شده اند صعودی به خصوص در برخی از داغترین و پر آفتاب ترین متحده است.

و ما همچنین می دانیم که آقای ترامپ دهکدهای از دست داد بیشتر زمین در رای گیری به جو بایدن خود را دموکراتیک حریف که در آن نامزد است به عنوان دیده می شود بهتر مجهز به رسیدگی به این بیماری همه گیر. حتی مقامات جمهوری خواه شروع به بخشی از راه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ویروس; تر در پای صندوق های رای و جمهوری خواه واگرایی در زیر بیش از حد.

آن را سخت برای جلوگیری از غذای آماده است که از گرما است که در حال حاضر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تعدادی از جبهه. او در تلاش است برای انجام کاری در مورد آن — نصب جدید نبرد-تست شده مدیر کمپین و حمله به آقای بایدن به شدت بیشتر و اغلب. بسیاری از امتیازهای رئیس جمهور اوباما و کلینتون و بوش 41 و 43 — گیر به اصطلاح باغ گل رز مجدد استراتژی و تلاش برای ماندن در بالای سیاسی فرای اما آقای ترامپ اقدام بیشتر شبیه underdog او به نظر می رسد.

همانطور که برای presumptive دموکراتیک نامزد آقای بایدن اخیرا گفته است که چک پس زمینه در خود ممکن است معاون نامزد ریاست جمهوری در حال انتظار برای نتیجه گیری در این هفته و پس از آن او خواهد محدود کردن لیست و انجام مصاحبه با مدعی است. او انتظار می رود به اعلام V. P. نامزد در اوایل ماه اوت 1 — پایان هفته آینده.

که همه این است که به می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین مبارزه به تعریف آقای بایدن منفی به زودی مصرف شدید هدف در دموکراتیک بلیط. آن را به احتمال زیاد با استفاده از V. P. انتخاب اوت کنوانسیون سه بحث ریاست جمهوری و یک همسر در حال اجرا بحث هر قدم اشتباه توسط آقای بایدن و تیم خود را و هر بخش در درون حزب دموکرات سعی کنید برای برنده شدن در این مبارزه است.

آن را فقط بیش از 15 هفته به روز انتخابات هر کس. خنک ماندن امروز.

بالا خواهان شروع به تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus.

اعتبار…کریستوفر لی برای نیویورک تایمز

بسیاری از مقامات ارشد جمهوری خواهان به طور فزاینده ای در تردید است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تا به حال بازی یک نقش سازنده در پرداختن به کروناویروس بحران با توجه به شکست برای جلوگیری از شیوع و امتناع خود را به ترویج روشن بهداشت عمومی دستورالعمل. برخی به این نتیجه رسیده اند که آنها نیاز به کار در اطراف رئیس جمهور و نادیده گرفتن و یا حتی در تضاد با اظهارات خود را.

“رئیس جمهور رو با حوصله آن را” دیوید کارنی یک مشاور فرماندار تگزاس, گرگ ابوت جمهوری خواه گفت: این بیماری همه گیر. او گفت که آقای ابوت هدایت و درخواست خود را به معاون رئیس جمهور مایک پنس که تکرار آقای ترامپ عموم است اما دیده می شود توسط فرمانداران به عنوان کنون توجه بیشتر به ادامه فاجعه است.

یک بار ساکت فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر صدور دستور در ماسک پوشیدن و محدودیت های کسب و کار است که بر خلاف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را خواسته است. برخی از این فرمانداران برگزاری شده است اواخر شب تماس های تلفنی میان خود به ایده های تجاری و نارضایتی.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

 • مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز در دیگران برای خود محاسبات غلط — دوباره.
 • بالا خواهان شروع به تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus.
 • رئیس جمهور ادعاهای دروغین در حال بررسی توسط کریس والاس در فاکس نیوز.

علاوه بر این سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت به تازگی شکست با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تقریبا در هر موضوع مهم مرتبط با این ویروس تاکید بر اهمیت ماسک پوشیدن و بیان “کل” اعتماد به نفس در Dr. Anthony S. Fauci. “بحث مستقیم در اینجا است که هر کس نیاز به درک این است: این است که دور تا زمانی که ما یک واکسن” آقای مک کانل گفت: در هفته گذشته.

اما برخی از آقای تهمت نزدیکترین مشاوران اصرار دارند که بهترین راه رو به جلو است به تطهیر خطرات ناشی از این بیماری است. علامت مراتع رئیس ستاد شده است به خصوص قوی در نظر او این است که کاخ سفید باید به جلوگیری از جلب توجه به این ویروس به گفته افراد آشنا با این بحث.

رئیس جمهور ادعاهای دروغین در حال بررسی توسط کریس والاس در فاکس نیوز.

آقای ترامپ ارائه یک رشته رزمی و اغلب مشکوک اظهارات را در یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه,” دفاع از خود دست زدن به coronavirus با گمراه کردن شواهد حمله خود کارشناسان بهداشت و ابراز مخالفت با نظر سنجی نشان دادن او انتهایی در انتخاب مجدد او به مسابقه.

میزبان کریس والاس سعی کردم به واقعیت-بررسی او منجر به چندین درگیری:

Coronavirus

 • رئیس جمهور ساخته شده است مناجات ادعاهای دروغین در مورد دولت خود را از دست داده و این ویروس از جمله این که ایالات متحده در حال “یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در جهان است.”

  “این درست نیست آقا” آقای والاس گفت. در واقع ایالات متحده هشتم-بدترین مرگ و میر در میان گزارش coronavirus موارد در جهان و مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر — 42.83 — رتبه آن سوم-بدترین حالت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

انتخابات

 • پس از تماس با زمان رای گیری را نشان انتهایی آقای بایدن “جعلی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد کرد که ممکن است از پذیرش نتایج انتخابات اگر او از دست می دهد. آقای والاس به ذکر است که آقای ترامپ گفته بود همان چیزی که در سال 2016.

  “شما نمی دانید تا زمانی که شما نگاه کنید به” آقای ترامپ گفت. “آن بستگی دارد. من فکر می کنم پست الکترونیکی-در رای گیری در حال رفتن به دکل انتخابات. من واقعا انجام دهد.”

  آقای ترامپ که رای دادند از طریق پست بارها هشدار داده بدون شواهد که پست الکترونیکی انتخابات را شامل سرقت از صندوق های پستی و جعلی امضا.

مسابقه و پلیس

 • آقای ترامپ ادعا کرد که آقای بایدن می خواستم پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس نشان می دهد این بود که با کار خود را با بیشتر مترقی دموکرات برای ایجاد یک منشور متعهد به همکاری با یکدیگر در مورد مسائل از جمله تغییرات به پلیس.

  “این گزارش می گوید هیچ چیزی در مورد defunding پلیس” آقای والاس گفت که سند.

امنیت ملی رهبران اصرار بودجه فدرال برای تامین امنیت انتخابات.

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

یک گروه دو حزبی از سابق امنیت ملی مقامات اصرار کنگره به ارائه کمک های مالی بیشتر برای دولت ها به ساحل تا تامین امنیت انتخابات به عنوان کشور چهره تهدید خصمانه بازیگران خارجی به دنبال تضعیف اعتماد به نفس در روند انتخابات و آن را به عنوان آماده برای برگزاری انتخابات نوامبر میان coronavirus بیماری همه گیر.

این گروه از 34 امنیت ملی رهبران از جمله چاک هیگل تام ریج, سوزان رایس, جان کری, Michael Chertoff لئون پانتا و مادلین آلبرایت استدلال می کنند در نامه ای به کنگره در روز دوشنبه که بودجه ارائه شده در تازه ترین coronavirus aide بسته مراقبت عمل “بوده است نه به اندازه کافی” برای کمک به کشورهای پوشش هزینه های گسترش پست الکترونیکی-در آراء و ارائه تجهیزات حفاظتی برای فرد رای گیری.

“برای پوشش برخی از کسری دولت در انتخابات هدایت فدرال بودجه ای که در نظر گرفته شده برای تامین امنیت انتخابات پیشرفت” در این نامه آمده. “انتخابات محلی مقامات از هر دو طرف ابراز نیاز به منابع بیشتر به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان می توانند شرکت کنند با خیال راحت در انتخابات این سال و از کنگره خواست به ارائه کمک های مالی بیشتر در آینده coronavirus بسته محرک.”

این نامه می آید دو روز قبل از سنا قوانین کمیته برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه در انتخابات آمادگی.

در روز جمعه آمده است. این presumptive دموکراتیک نامزد نشان داد که او تا به حال شروع به دریافت اطلاعات جلسات و صدور استارک هشدار درباره دخالت خارجی در انتخابات بر اساس گزارش او دریافت.

“ما می دانیم که از قبل و من به شما تضمین می کنند من می دانم که در حال حاضر به دلیل در حال حاضر من جلسات دوباره روس ها هنوز هم در تلاش برای سلب مشروعیت ما روند انتخابات” آقای بایدن گفت: در یک صندوق بیدار کننده با توجه به یک گزارش. او اشاره کرد چین و روسیه به طور خاص در اظهارات خود.

در مارس, Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک تخمین زده می شود که این امر هزینه اضافی $2 میلیارد دلار برای تقویت سیستم انتخاباتی در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما پس از تماشای متحده مانند ویسکانسین برگزاری انتخابات میان همه گیر که مشخص شد صف های طولانی و تحت الشعاع انتخابات مقامات Brennan Center پس از افزایش برآورد آن در حال حاضر گفت که آن را به 4 میلیارد دلار به درستی تامین امنیت انتخابات در ماه نوامبر.

متعدد سناتور دموکرات شده اند هل دادن مستقیم به منابع بیشتر به سمت امن تر رای گیری. در مارس سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و Ron Wyden اورگان معرفی یک لایحه به گسترش اولیه رای گیری و پست الکترونیکی-در رای گیری در سراسر کشور به عنوان بخشی از coronavirus بسته کمک. سناتور کامالا هریس کالیفرنیا معرفی یک لایحه مشابه در ماه آوریل خواستار 5 میلیارد دلار در انتخابات بودجه.

گرجستان دموکرات امروز تصمیم بگیرید که پر John Lewis صندلی.

اعتبار…Lynsey Weatherspoon برای نیویورک تایمز

حتی 72 ساعت پس از مرگ, نماینده, John Lewis, حقوق مدنی غول پیکر و 17-اصطلاح کنگره گرجستان دموکرات ها را انتخاب کنید و خود را جایگزین دوشنبه بعد از ظهر.

پس از گرجستان اولیه انتخابات ماه گذشته صورت گرفت, بالا, دولت حزب عدالت را در روز دوشنبه انتخاب یک جایگزین نامزد برای انتخابات عمومی ماه نوامبر. (صندلی خالی باقی می ماند تا زمانی که برنده است سوگند تا ژانویه.)

که نامزد حزب دموکرات در گرجستان پنجم منطقه به مثابه یک بلیط به کنگره: آقای لوئیس برنده با حداقل 70 درصد از آراء همه اما یکی از انتخاب مجدد مناقصه; هیلاری کلینتون برنده 85 درصد در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در منطقه در طول سال 2016 ریاست جمهوری.

پس از قرار دادن یک تماس برای متقاضیان شنبه, 131 مردم نوشت: حزب دموکرات گرجستان به می گویند که آنها می خواستند به نمایندگی از این منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از آتلانتا و تراوش به حومه دکالب و کلیتون شهرستانهای استان است.

یک کمیته نامزدی هفت مقامات محلی از جمله حزب دو فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و جیسون کارتر به همراه شهردار Keisha لنس کف آتلانتا — را محدود کردن لیست به سه تا پنج نفر است. آنها انتظار می رود به انتشار فهرست کوتاه و همچنین لیست کامل از متقاضیان حدود 10:30 صبح

دولت حزب 44-عضو کمیته اجرایی خواهد شد و سپس در دیدار با یک ظهر زوم تماس بگیرید به بحث و گفتگو در مورد قرار ملاقات.

نمی توان آن را یک دموکرات انتصاب بدون درام. گرگ Bluestein از Atlanta Journal-Constitution نوشت: روز شنبه که در محل باشگاه وانجمن رهبر به جای آقای لوئیس Nikema ویلیامز دولت رئیس که نشان دهنده آتلانتا بخشی از این منطقه در دولت سنا. اما شده است وجود دارد فشار را از بسیاری از دموکرات ها از جمله آقای لوئیس دیرین دستیار Tharon جانسون برای تعیین محل-دارنده نامزد که برنامه ای برای استعفا صندلی بر اینکه سوگند اجازه می دهد تا برای یک انتخابات ویژه برای تصمیم گرفت منطقه رای دهندگان در 2021.

دو نظرسنجی جدید نشان می دهد بیشتر گریم اخبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دو نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد که چگونه بد آقای تهمت ویروس پاسخ دندانه دار انتخاب مجدد او به چشم انداز.

یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی در بر داشت که توسط 20 درصد آمریکایی ها گفت: آنها اعتماد آقای بایدن بیش از آقای ترامپ برای رسیدگی به بیماری همه گیر.

در ماه مارس این کشور شد و در حدود دو سوال که با توجه به یک ABC/پست نظرسنجی ،

آقای تهمت به طور کلی تصویب امتیاز غرق به 39 درصد در آخر این هفته نظر سنجی پایین ترین نمره از سال است. در یک سر-به-سر matchup آقای بایدن رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت نام 55 به 40 درصد معاون سابق رئیس جمهور را وسیع ترین مزیت پس از تبدیل شدن به presumptive دموکراتیک نامزد.

در یک نظرسنجی فاکس نیوز نیز منتشر شد یکشنبه, 56 درصد از رای دهندگان مخالف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. که نشانه اش بدترین رتبه در عین حال در پنج ماه متوالی از فردا رای گیری در مورد این مسئله. بیش از دو به یکی از رای دهندگان گفت که فردا که این ویروس شماره 1 موضوع مقابله با ملت ترجیح آقای بایدن بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای بایدن هنوز مسیرهای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در عرصه رای دهندگان شور و شوق. در حالی که 69 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان گفت: در ABC/پست نظرسنجی که آنها بسیار پرشور در مورد رای گیری برای او فقط 39 درصد از آقای بایدن را به رای دهندگان گفت: همان مورد او.

در عین حال ممکن است این نقص کشنده برای نامزد حزب دموکرات: بسیاری از رای دهندگان گفت: در نظرسنجی که از آن شور و شوق خود را برای شکست دادن تهمت, نه برای نامزد خود که آنها را به پای صندوق های رای در ماه نوامبر.

بایدن بازی آن امن است. دموکرات ها در ایالات ویسکانسین فقط خوب است که با.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

اگر آقای بایدن امیدوار به حفظ مزیت خود را در سراسر کشور و در نوسان متحده مانند ویسکانسین به عنوان نوامبر تساوی در نزدیکی دموکرات ها در این دولت به برخی از مشاوره شبیه به اصل پزشکی “آیا هیچ آسیبی”: نگه داشتن آن خسته کننده است.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی استراتژی طراحی شده برای گرد هم آوردن میانه, سالمندان, working-class رای دهندگان در سراسر نژادها و حامیان سابق آقای ترامپ — کمک به او پرش به اوایل سرب در رای گیری از جمله در ویسکانسین است که رئیس جمهور دقت برنده در سال 2016.

همچنین کمک آقای بایدن دفع حملات از آقای ترامپ که به دنبال بازیگران حریف خود را به عنوان یک رادیکال و مترقی با وجود حرفه ای طولانی به عنوان یک متوسط داشتند ،

به همین دلیل است که آقای بایدن متحدان در ویسکانسین فکر می کنم که به لحاظ سیاسی milquetoast بخشی از درخواست تجدید نظر خود را. آنها می گویند آن را رانندگی توانایی های خود را برای جذب ترقی خواهان در میلواکی میانه در حومه مانند ووکشا و روستایی بیشتر رای دهندگان در مکان هایی مانند Adams County, یکی از 22 شهرستان در دولت که رای برای آقای ترامپ پس از رییس جمهور باراک اوباما در سال 2012.

آنها نمی زاری که آقای بایدن است نه تاریخی نامزد مانند باراک اوباما یا هیلاری کلینتون یا این که او فاقد سپر-برچسب مترقی سیاست مانند سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز — آنها سپاسگزار برای آن است.

“بایدن می آید در سراسر به عنوان کسی که در حد متوسط و دارای تجربه در هر دو طرف راهرو گفت:” مقابله Zimdars یک نامزد حزب دموکرات برای ایالتی ویسکانسین مجمع. “من نزدیک خانواده و دوستان که کمی بیشتر در این طرف حصار گفت: اگر بایدن شد نامزد آنها را برای رای دادن به او.”

جمهوری خواه اهدا کنندگان تغییر تمرکز خود را به صرفه جویی در مجلس سنا است.

بحث است که به شدت در میان حزب جمهوری خواه اهدا کنندگان و استراتژیست های مورد هدایت پول به محافظت از خود را محدود سنا اکثریت جمهوری خواه در حال رشد در میان ترس از تکمیل کنترل دموکراتیک واشنگتن در 2021.

تقریبا هیچ یک از صحبت کردن علنی در مورد رها کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این نقطه است. در مجموع سقوط در بالای بلیط استراتژیست های جمهوری خواه و اهدا کنندگان موافقت خود را تنها به برگزاری سنا سخت تر است.

اما حفظ سنا فوری ضروری برای G. O. P.: یک دموکرات سنا پیشنهاد می سازد برای لیبرال دیوان عالی کشور نامزد از یک رئیس جمهور بایدن و یا بلوک آقای تهمت قضات اگر او برنده دوره دوم. و در حال حاضر جمهوری خواه مجلس سنا امتیازهای نامزدها و در حال از دست دادن بد در پول تعقیب و نه فقط در بالا سنا battlegrounds — متحده مانند مین, آریزونا, کلرادو و کارولینای شمالی — بلکه در عمیق قرمز متحده مانند مونتانا که در آن صندلی در حال حاضر به طور فزاینده ای برای grabs.

پنج بیشتر در معرض خطر سناتور جمهوریخواه برای انتخابات مجدد بودند-مطرح شده توسط یک ترکیب 18.5 میلیون دلار در سه ماهه دوم خود را دموکراتیک رقبا اخیر کمپین براده نشان می دهد.

خصوصی بحث در مورد اینکه آیا به تغییر منابع نسبت به افتتاح نامزدهای جمهوریخواه منعکس کننده ترکیبی از عوامل: عدم اعتماد به نفس است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را مورد ضرب و شتم آقای بایدن; ترس از این که رئیس جمهور در حال حاضر در حال کشیدن در پایین-رای نامزدهای; تمایل به حفظ G. O. P. “فایروال” در کاپیتول هیل اگر آقای بایدن غالب و اعتقاد به این که پول میان آقای تهمت مشکلات بی شمار.

گزارش شد کمک توسط الکساندر برنز نیک Corasaniti, رید J. Epstein, Shane Goldmacher مگی Haberman پاتریک Healy, Astead W. هرندون جاناتان مارتین, کتی راجرز و جیووانی Russonello.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im