بایدن در مقابل تهمت 2020: پوشش زنده انتخابات

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن قرار است تغییر در ویروس نمی آخرین طولانی است.
  • بایدن وضع خواهد شد طرح خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند. در اینجا برخی از جزئیات.
  • فدراسیون فوتبال را متهم به تهمت کمپین پنهان کردن تقریبا $170 میلیون دلار در هزینه های.
  • بر دفاع از دست زدن به تظاهرات و سنگ مورد قبل از کنگره است.
  • عمده لاتینی, گروه حمایت خود را پرتاب حمایت بایدن.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به سرعت سرشماری. کارشناسان نگران هستند که آن را نادرست خواند.
  • بزرگترین spender در ستیز جمهوری خواه اصلی ؟ دموکراتیک ،
اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن قرار است تغییر در ویروس نمی آخرین طولانی است.

هفته گذشته رئیس جمهور تهمت مطرح جمهوری خواه امیدوار به صورت عمده و البته اصلاح در coronavirus زمانی که او لغو G. O. P. کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا., و خواست آمریکایی ها با وضوح بیشتری نسبت به گذشته به پوشیدن ماسک ، مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آقای ترامپ ثابت می کند و خود را ناتوان از تغییر خطوط سیاسی این مفهوم است که او ممکن است به نظر می رسد باقی بماند.

چندان شگفت آور, خود هوشیار استقرار نشد.

روز دوشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و این هفته با تاکید بر reassertion از هسته غرایز نوید سریع اقتصادی در جریان گشت (شرح نیست و ریشه در واقعیت) اصرار خود رای گیری نشان می دهد که او را به خوبی پیش آمده است. در نوسان-دولت battlegrounds (نیست) و دوباره فشار فرمانداران برای سرعت بخشیدن به بازگشت به حالت عادی کسب و کار در کشورهای خود را. این یک عملکرد است که تأکید یک بار دیگر وقتی که می آید به تعریف مسئله انتخابات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر انتخاب به ساکن یک واقعیت است که در آن بازیابی مناسب است در اطراف گوشه.

“من واقعا معتقدم بسیاری از فرمانداران باید باز می گوید که آنها در حال باز کردن” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. در اواخر روز دوشنبه به tweeting که “بازار خواهد سقوط و شهرستانها خواهد سوزاند” اگر آقای بایدن انتخاب شدند, او گفت که “ما ضرب و شتم این ویروس به زودی و رفتن به عصر طلایی.” او همچنین ترجمه یک سری از ادعاهای گمراه کننده در مورد کوروناویروس از جمله Breitbart تصویری که شامل اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر شده و حذف شده توسط سیستم عامل اجتماعی.

(پسر رئيس جمهور Donald Trump Jr., نوشته شده همان تصویری در توییتر و وارد کردن حساب خود را برای 12 ساعت در پاسخ به نقض این شرکت Covid-19 اطلاعات غلط سیاست به گفته یک سخنگوی این شرکت گفت که مکث بود و نه تعلیق. اندرو Surabian سخنگوی جوانتر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: “فناوری بزرگ است که بزرگترین تهدید برای آزادی بیان در آمریکای امروز است.”)

با کاهش به دست و پنجه نرم کردن با شرایط واقعی از ویروس و اقتصاد رئیس جمهور تهمت است نه تنها شکستن خود را جدا از اکثر رای دهندگان و اضطراب و نیازهای جدی به اندازه کافی مشکل در انتخابات سال است. او همچنین به طور موثر واگذاری بحث بر سر مدیریت و بازسازی از این بیماری همه گیر به آقای بایدن است که به تدریج نورد از یک سری از بهداشت عمومی و کمک های اقتصادی برنامه های بیشتر و یا کمتر بلامنازع توسط رئیس جمهور.

آقای بایدن را اعلام آخرین جزء از کسانی که قصد دارد در سخنرانی روز سه شنبه پرداختن به نژادپرستی ساختاری در اقتصاد یک موضوع که در آن آقای ترامپ تا به حال چیزی برای گفتن.

بایدن وضع خواهد شد طرح خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند. در اینجا برخی از جزئیات.

اعتبار…هانا Yoon برای نیویورک تایمز

آقای بایدن روز سه شنبه قصد دارد به پرده capstone به خود را گسترده اقتصادی طرح بازیابی با یک سخنرانی است که به تشریح دیدگاه های خود را به “پیشبرد نژادی و اقتصادی سهام در امریکا” با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

آقای بایدن را ارائه آدرس خود را در ویلمینگتون دلم., روز سه شنبه بعد از ظهر که در آن او می رود به طرح نحوه مبارزه با نژادپرستی نظاممند جدایی ناپذیر است به طیف وسیعی از اقتصادی طرح از مسکن به زیرساخت برای حمایت از کسب و کارهای کوچک ارشد کمپین مقامات گفت: در طول یک صبح جلسه توجیهی با رسانه های خبری.

لحظه ای ارائه می دهد آقای بایدن یک فرصت برای جزئیات روشن و مثبت پیام نژادی و عدالت و قطع یکی دیگر از تضاد با حریف خود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها گرفته شده و آتش زا اقدامات در آن موضوع در یک لحظه از بحران ملی بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس.

در ماه های اخیر این کشور دست و پنجه نرم ویرانگر بهداشت عمومی و مشکلات اقتصادی و رشد اعتراض بیش نژادی و بی عدالتی آقای بایدن این, presumptive دموکرات نامزد شده است به طور فزاینده ای به نام برای اقدامات بلند پروازانه به آدرس ملت را قوی چالش رفتن فراتر از غرایز به سمت نسبتا افزایشی تغییر است که هدایت او را در اولیه حداقل در مقایسه با بسیاری از دموکرات مخالفان. به عنوان او به دنبال متحد کردن حزب خود را در اطراف نامزدی خود را با او در پی ورودی از طیف وسیع تری از کارشناسان و مقامات از جمله از یک سری از نیروهای وظیفه مونتاژ با سناتور برنی ساندرز ورمونت خود را مترقی اولیه رقیب.

پیش از سخنرانی بایدن, کمپین منتشر شد یک سیاست برنامه ریزی نژادی سهام که لمس بر روی انواع مسائل. این طرح بر حمایت از صاحبان کسب و کار کوچک از رنگ امیدوار است که آقای بایدن را “اهرم بیش از 150 میلیارد دلار در سرمایه جدید و فرصت ها برای کسب و کارهای کوچک شده اند که از لحاظ ساختاری حذف شدند برای نسل” از جمله از طریق افزایش دسترسی به سرمایه و کم بهره وام کسب و کار.

آقای بایدن طرح مجموعه یک هدف افزایش فدرال قرارداد با محروم کسب و کار و آن را می گوید او را به دنبال بهبود فرصت منطقه برنامه ای است که به تصویب رسید به عنوان بخشی از 2017 مالیات تعمیرات اساسی. آقای بایدن که به مدت طولانی با آن مواجه شک و تردید از برخی از رای دهندگان بیش از نقش رهبری خود را در سال 1994 جرم لایحه که بسیاری از کارشناسان لینک به جرم حبس همچنین آدرس عدالت کیفری مهم در این طرح است. پیشنهاد خود را خواهد هدف کمک به کشورهای خود را بهبود عدالت کیفری زیرساخت داده به طوری که آنها به طور خودکار می تواند مهر و موم سوابق کیفری برای برخی بدون خشونت مجرم.

در تماس با خبرنگاران که انجام شد به شرط ناشناس ماندن ارشد کمپین رسمی گفت: در پاسخ به یک سوال است که آقای بایدن نمی شی به مطالعه پرداخت غرامت اما که او تمرکز بیشتری فوری اقدامات است. یک مقام دیگر گفت که آقای بایدن بود نه حاکم برای حمایت از یک “کودک اوراق قرضه” برنامه — دولت-اجرای برنامه پس انداز برای کودکان در طول دفاع و پشتیبانی اولیه توسط سناتور کوری بوکر نیوجرسی — اما مورد علاقه یک خلبان برای اولین بار.

آقای بایدن برنامه چهارم پلانک خود را “ساخت بهتر” پیشنهاد اقتصادی در دستور کار است که همچنین شامل ساخت و تولید, آب و هوا و زیرساخت و مراقبت از برنامه های طول می کشد هدف در آقای تهمت پاسداشت سال اقتصاد و تاثیر او بر خانواده است.

در مقایسه با برنامه های آقای بایدن مطرح شده در هفته های اخیر که با تمرکز بر تغییرات عمده ای به بخش های معینی از اقتصاد آمریکا پیشنهاد او این است که مجموعه پرده در روز سه شنبه یک تلاش گسترده که با هدف تاکید بر این ایده است که نژادی عدالت هسته ای به سیاست کلی دید.

تعدادی از سیاست های برجسته در پیشنهاد خود را در حال حاضر اعلام کرد به عنوان بخشی از برنامه های دیگر مانند مسکن و پیشنهادی که ارائه یک اعتبار مالیاتی به $15,000 برای اولین بار خریداران خانه و یا یک هدف است که جوامع محروم دریافت 40 درصد از مزایای هزینه های انرژی پاک زیرساخت ها است.

فدراسیون فوتبال را متهم به تهمت کمپین پنهان کردن تقریبا $170 میلیون دلار در هزینه های.

آقای تهمت کمپین اتحاد روت حدود 170 میلیون دلار در هزینه از طریق شرکت های مختلف رهبری و یا ایجاد شده توسط سابق خود مدیر کمپین براد Parscale و دیگر کمپین مقامات و یک کمپین دیده بان گفت: در یک شکایت رسمی که روز پنجشنبه پرداخت شد “شویی” تلاش برای پنهان کردن مقصد نهایی بودجه.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن قرار است تغییر در ویروس نمی آخرین طولانی است.
  • بایدن وضع خواهد شد طرح خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند. در اینجا برخی از جزئیات.
  • فدراسیون فوتبال را متهم به تهمت کمپین پنهان کردن تقریبا $170 میلیون دلار در هزینه های.

این اتهام ساخته شده توسط کمپین حقوقی مرکز فدرال کمیسیون انتخابات گفت که با استفاده از Parscale مرتبط شرکت آمریکایی ساخته شده و رسانه ها, مشاوران برگ برنده های کمپین اتحاد پنهان نگه داشته نام برخی از فروشندگان و مشاوران در حال پرداخت توسط کمپین از جمله رئیس جمهور را در قانون لارا تهمت و Kimberly Guilfoyle دوست دختر Donald Trump Jr.

“این طرح مگس در صورت شفافیت الزامات لازم الاجرا توسط قانون فدرال و آن را برگ رای دهندگان و کمک کنندگان در تاریکی در مورد که در آن کمپین بودجه در واقع” گفت: Trevor پاتر رئیس کمپین مرکز حقوقی و سابق F. E. C. رئیس. “این پنهان کاری نیز می تواند پنهان دیگر مالی مبارزات انتخاباتی نقض اما ما نمی دانیم که به دلیل مبارزات انتخاباتی نمی افشای این روت پرداخت.”

شکایت به نقل از چندین شرکت هایی که انجام کسب و کار با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته مشترک با کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که به نظر نمی رسد در F. E. C. آشکار است.

به عنوان مثال کمیسیون فدرال ارتباطات سوابق نشان می دهد که رسانه ای-خرید شرکت هریس Sikes رسانه را اعدام کرده است برخی از آقای تهمت آگهی خرید اما مبارزات انتخاباتی گزارش شده بدون پرداخت به این شرکت در سال 2019 و 2020 شکایت می گوید.

F. E. C. شکایات به طور معمول سال برای حل و فصل اما می تواند مجموعه ای مهم برای افشای سوابق در آینده است.

تیم Murtaugh سخنگوی آقای تهمت کمپین گفت که A. M. M. C. “ایجاد بازده و صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی پول با ارائه این خانه خدمات است که در غیر این صورت می توان با خارج فروشندگان است.” او گفت که شرکت “نمی درآمد هر کمیسیون یا هزینه” و کمپین “مطابق با تمام مالی مبارزات انتخاباتی و قوانین FEC مقررات است.”

معاون خبر برای اولین بار در گزارش شکایت.

بر دفاع از دست زدن به تظاهرات و سنگ مورد قبل از کنگره است.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

دادستان کل William P. بر شهادت در کاپیتول هیل برای اولین بار در بیش از یک سال و دفاع از فدرال پاسخ به سراسر کشور تظاهرات و زور تصریح می کند که ماموران فدرال بودند مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرها و در تظاهرات قبل از کمیته قضایی مجلس.

در بیانیه آماده ارائه به کمیته که او به طور کامل به عنوان خوانده شده با صدای بلند آقای Barr گفت: “همه ما باید قادر به توافق برسند که وجود دارد هیچ جایی در این کشور برای مسلح اوباش که به دنبال ایجاد مناطق خودمختار فراتر از کنترل دولت و یا پاره کردن مجسمه ها و بناهای تاریخی که مطیع قانون جوامع را انتخاب کرد به راست و یا از بین بردن اموال و معیشت از صاحبان کسب و کار.”

نظرات خود شد آخرین تلاش های مقامات فدرال به منظور جلب توجه بیشتر به خرابکاری’ شبانه مناقصه به آسیب ساختمان های فدرال در پرتلند سنگ., متهم پلیس محلی از انجام کمی به آنها را متوقف کند. مقامات شهرستان را متهم به ماموران فدرال بودن آمرانه و گفت: حضور خود را reinvigorated تنش شده بود نشست.

نماینده جیم اردن از اوهایو بالا جمهوریخواه در پانل بازی پنج دقیقه ای مونتاژ فیلم که به نظر می رسد برای نشان دادن اعتراض مردم یا نفوذ در صفوف خود را در سراسر کشور تبدیل به خشونت است.

در این ویدئو که آقای اردن برگزار حذف موارد که در آن ماموران فدرال که در این شهرستان وارد شده در جولای 4, بود در پاسخ به شدت و گاهی اوقات با نامتناسب نیروی کار از طریق استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری و فلفل توپ.

در حالی که برخی از معترضان در پورتلند شده اند خشونت بسیاری دیگر مسالمت آمیز است و شامل دانش آموزان دبیرستان نظامی جانبازان کردن وظیفه وکلا و خطوط مادرانی که خود را به “دیوار مادران است.”

در علاوه بر این به فدرال پاسخ به اعتراضات قانونگذاران دموکرات در این کمیته را بپرسید آقای Barr در مورد رویکرد خود را به مولر, بررسی, توصیه, کوتاه حکم زندان برای Roger J. سنگ جونیور و مسائل دیگر.

عمده لاتینی, گروه حمایت خود را پرتاب حمایت بایدن.

اعتبار…سندی Huffaker برای نیویورک تایمز

آقای بایدن را انتخاب کنید تا تایید در روز چهارشنبه از UnidosUS بزرگترین لاتینی, غیر انتفاعی سازمان حمایت در کشور و آدرس گروه در طول کنفرانس سالانه خود.

این دومین بار است که بازوی سیاسی ملی سازمان حمایت از یک نامزد ریاست جمهوری پس از حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 و یکی دیگر از نشانه متمرکز ملی Latino گروه ها در شکست دادن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. دیگر ملی Latino سازمان هایی که به طور معمول در آنجا ماند و از سیاست های حزبی با توجه رسما حمایت آقای بایدن در این سال است.

“جو بایدن کار را برای ما نیست علیه ما است” جانت Murguía رئیس جمهور UnidosUS اقدام صندوق در بیانیه ای گفت. “او را در کار خستگی ناپذیر برای ما متحد و به التیام ملت ما. و او این کار را انجام دهند چرا که او سهام ارزش های ما از, ایمان, خانواده, کار سخت, و اعتقاد به وعده های آمریکا نه فقط برای برخی از, اما برای همه ما است.”

تایید می آید که برخی از دموکرات ها باید نگران شور و شوق در میان رای دهندگان لاتین برای آقای بایدن نامزدی و بایدن کمپین انجام نمی دهد به اندازه کافی برای رسیدن به Latinos که پیش بینی می شود بزرگترین غیر سفید رای گیری بلوک این سال است. در حالی که نظرسنجی ها همواره نشان داده است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت منفور با اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان اسپانیایی او برگزار شد به پشتیبانی از تقریبا 25 درصد از آنها.

جولی چاوز رودریگز, مشاور ارشد برای بایدن کمپین گفت که Latinos بودند “بزرگ بخشی از مسیر به پیروزی” در میدان نبرد متحده از جمله ویسکانسین, گرجستان, آریزونا و تگزاس. “در مکان هایی مانند میشیگان که در آن هیلاری از دست رفته توسط این بسیار باریک حاشیه Latinos می توانید را تشکیل می دهند که تفاوت” او گفت:.

Unidos کار با سازمان های محلی در فلوریدا و تگزاس و آریزونا و پنسیلوانیا به افزایش میزان مشارکت و ثبت نام رای دهندگان جدید, مقامات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به سرعت سرشماری. کارشناسان نگران هستند که آن را نادرست خواند.

اعتبار…تد S. وارن/آسوشیتد پرس

به عنوان 2020 سرشماری در تلاش برای پیدا کردن جای پای خود را در میان شیوع کروناویروس و بی میلی به دولت اطلاعات شخصی مقامات جدید نگران: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مجلس سنا جمهوری خواهان به نظر می رسد که نشان می دهد آنها می خواهند سرشماری به پایان رسید و جلوتر از برنامه های همه گیر و یا نه.

با تقریبا 40 درصد از این کشور خانواده ها هنوز هم uncounted از جمله سخت ترین برای رسیدن به جمعیت که به طور نامتناسبی ضعیف مردم از رنگ و جوان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان سرشماری با تعجب هفته گذشته است. آن خواسته سنا تخصیص بودجه به کنار $448 میلیون در آینده coronavirus بسته امداد برای “به موقع” از اتمام سرشماری.

دولت هنوز برای اعلام یک برنامه فشرده و ممکن است پیدا کردن یک راه برای انجام این کار است. اما چشم انداز در حال حاضر احساس خطر آرایه ای از کارشناسان که در روزهای اخیر هشدار داده است که تسریع سرشماری خطرات عمیقا ناقص تعداد از کشور جمعیت. سرشماری است که قانون اساسی نیاز به تعداد همه ساکنان این کشور هر 10 سال.

این شماره ها بسیار مهم است. آنها استفاده می شود به reapportion تمام 435 کرسی مجلس و هزاران نفر از دولت های ایالتی و محلی منطقه و همچنین divvy تا تریلیون دلار در کمک های مالی فدرال و کمک.

جدید نگرانی می آیند در بالای رشد رکورد از دخالت سیاسی در سرشماری تصمیم گیری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

برخی از منتقدان می گویند آقای تهمت سفارش در هفته گذشته به حذف مهاجران مستند نشده از دولت توسط دولت جمعیت بالغ استفاده می شود برای reapportionment توضیح می دهد که دولت تمایل آشکار برای سرعت بخشیدن به کار سرشماری.

“من فکر می کنم آن را به طور کامل در مورد آن” Thomas A. Saenz رئیس جمهور مکزیک آمریکا دفاع حقوقی و آموزشی صندوق گفت. “او می خواهد به حذف مهاجران مستند نشده چرا که او معتقد است که آن را تغییر نمایندگی دور از آبی متحده به قرمز متحده است. در پایان, آن را به طور کامل در مورد تلاش برای جلوگیری لاتین قدرت سیاسی است.”

بزرگترین spender در ستیز جمهوری خواه اصلی ؟ دموکراتیک ،

با نزدیک جمهوریخواه اولیه انتخابات در کانزاس یک هفته دور بالا spender نیست هر کدام از این دو و پیشرو است; دموکراتیک-متفقین فوق العاده PAC تلاش برای فشار رای دهندگان نسبت به بیشتر پلاریزه, نامزد کریس Kobach.

گروه آفتابگردان دولت است که هزینه های 2.4 میلیون دلار برای تقویت آقای Kobach در تلویزیون و رادیو در آخرین روزهای اولیه چرخه مراتب بیشتر از حدود 1 میلیون دلار خرج شده در حمایت از رئیس خود را رقیب نماینده راجر مارشال با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

آقای Kobach سابق کانزاس وزیر امور خارجه شناخته شده برای خط موقعیت مهاجرت و از دست مسابقه برای فرماندار در سال 2018 است. رهبران جمهوری خواه در واشنگتن که پشت آقای مارشال نگران هستند که نامزدی آقای Kobach را باز صندلی در بازی. کانزاس نشده ارسال یک سناتور دموکرات در واشنگتن در سال 88.

فوق العاده PAC به سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت است و در حال اجرا تبلیغات حمایت از آقای مارشال. دوم در خارج از گروه به آقای مک کانل دشت تایید شده است تهاجمی تر, هشدار اوباما به انتخاب آقای Kobach به خاطر او از دست فرماندار مسابقه به لورا کلی حزب دموکرات و دارای روابط سفید و لعب است.

برنده 11-فرد جمهوری خواه اولیه به احتمال زیاد چهره سناتور باربارا Bollier, یک دموکرات است که افزایش چشمگیر مبلغ پول.

دخالت یکی در دیگری اولیه حزب چیزی جدید است. خزانه دار آفتابگردان دولت که ایجاد شده بود در این ماه کار کرده به صورت سابق کانزاس فرماندار دموکرات. یک ایمیل ارسال شده به آن آدرس ارائه شده در اخیر تشکیل پرونده بازگشت نیست. یک سخنگوی اکثریت سنا تایید شده است که پشتیبانی از دموکرات ها در سراسر کشور کاهش یافته است به نظر وقتی پرسیده شد که اگر آن بودجه آفتابگردان دولت است.

یک نفر که هنوز علنا در حاشیه و به احتمال زیاد باقی می ماند وجود دارد: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2018 او مبارزات انتخاباتی برای آقای Kobach. اما به تایید او در حال حاضر را بسیار خشمگین آقای مک کانل که گزارش شده است که در پشت صحنه برای آقای مارشال. اگر آقای مک کانل بودند آشکارا به ارائه برکت و رحمت خود را برای آقای مارشال در ضمن این امر خشم محافظه کار ترین رای دهندگان به رئیس جمهور را پایه.

محلی coronavirus مرگ و میر موثر بر رای دهندگان انتخاب کند. در اینجا چگونه است.

در مارس 18, Mr. تهمت خودش را اعلام جنگ رئیس جمهور در برابر “نامرئی دشمن” از coronavirus و به استناد دفاع تولید عمل می کنند. در حال حاضر او در مواجهه با یک حرکت نزولی از ریاست بیش از یک جنگ تلفات آمریکا.

Covid-19 گرفته زندگی تقریبا 150,000 آمریکایی بسیاری بیش از نفر در جنگ اخیر در ترکیب. داده ها از بیش از 328,692 مصاحبه در 3,025 شهرستانهای سراسر کشور نشان می دهد که coronavirus مربوط به مرگ و میر مانند تلفات جنگ در حال صدمه زدن به رئیس جمهور تصویب امتیاز و ممکن است هزینه او و حزب او رای.

فاصله بین اعلام کرد رای گیری برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای بایدن رشد حدود 2.5 درصد در آقای بایدن را به نفع زمانی که یک شهرستان دارای سطح بسیار بالا از coronavirus مربوط به مرگ و میر نسبت به زمانی که آن را به سطح پایین است.

جمهوری خواهان در حال اجرا برای مجلس و سنا از دست دادن فقط حمایت تا آنجا که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که مرگ و میر افزایش به صورت محلی.

تحقیقات نشان می دهد که زمانی که مردم در حال کشته در عمل در زمان جنگ ساکنان محل قربانیان از تمایل به برگزاری انتخاب رهبران کنگره و کاخ سفید پاسخگو باشد. سیاسی دانشمندان دریافته اند این درست باشد برای یک دورۀ دو ساله و انتخابات ریاست جمهوری در طول جنگ داخلی, جنگ ویتنام و جنگ در عراق و افغانستان است. Coronavirus مربوط به مرگ و میر به نظر می رسد داشتن یک اثر مشابه است.

هندی-آمریکایی گروه های سیاسی می بیند انتخابات به عنوان یک ‘محوری لحظه.

در این زمان در سال 2016 نماینده امی Bera کالیفرنیا تنها هند و آمریکا در کنگره است. که در ماه نوامبر چهار انتخاب شدند به او بپیوندند.

در حال حاضر یکی از کسانی که چهار سناتور کامالا هریس کالیفرنیا — پیشرو مدعی می شود معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در حال اجرا همسر دموکرات کنگره کمیته کمپین است که در حال اجرا یک آگهی در Hindi و یک گروه مدافع هندی-آمریکایی نامزد اعلام کرد که آن را صرف 10 میلیون دلار در این سال انتخابات است.

این گروه تاثیر خواهد اعلام برنامه های روز سه شنبه همراه با یک مدیر اجرایی جدید منافع عمومی وکیل نیل blogger me که به نام سال 2020 یک “لحظه ای سرنوشت ساز” برای هندی-آمریکایی است.

هندی-آمریکایی ها دومین گروه بزرگ مهاجرین در ایالات متحده پس از مکزیکی, اما آنها حساب برای تنها پنج عضو کنگره: خانم هریس آقای Bera و نمایندگان Pramila Jayapal واشنگتن Ro Khanna کالیفرنیا و رجا Krishnamoorthi ایلینوی همه دموکرات ها. تاثیر سرمایه گذاری است و تلاش برای افزایش این تعداد و نیز برای انتخاب هندی-آمریکایی نامزد به دفاتر تا آنجا پایین-رای به عنوان محلی مدرسه تخته.

آقای blogger me گفت: در مصاحبه روز شنبه که این گروه تلاش خواهد بود متمرکز, استخدام آموزش و حمایت از نامزدها و آن را کار “شانه به شانه” با اعضای دیگر کمتر جوامع مانند سیاه و سفید, لاتینی و L. G. B. T. Q. رای دهندگان.

با توجه به تحقیقات شرکت CRW, استراتژی, بیش از سه چهارم از هند-آمریکا رای دهندگان به حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 و آقای blogger me گفت: آنها نیز به احتمال زیاد به حمایت از آقای بایدن.

“ارزش های ما هستند به طور گسترده منعکس شده در حال حاضر در چه حزب دموکرات در حمایت از نظر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش پرداختن به تغییرات آب و هوایی جهانی در یک عادلانه مد و داشتن فراگیر سیستم مهاجرت که در آن زندگی می کنیم تا به آرمان در مجسمه آزادی که ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ همه نگاه ها به” او گفت:.

تاثیر به صراحت تراز وسط قرار دارد با دموکرات آقای blogger me اضافه شده اما “ارزش های ما قطعا ناب که راه و هند-رای دهندگان آمریکایی است که قطعا رای گیری که در راه است.”

بایدن ارائه می دهد بزرگ اهدا بسته های یک همایش, بسیاری از آنها نمی شود حضور می یابند.

کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه آینده در میلواکی خواهد بود که عمدتا مجازی و برای تعداد بسیار کمی از افرادی که حضور در — مورد 300 — آن را روزانه نیاز به آزمون برای coronavirus.

اما نیست که توقف آقای بایدن را از کمپین درخواست از خیرین برای کمک دیگران بزرگ.

در جلسه هفته گذشته برای برخی از بایدن کمپین را بالا bundlers از کمک های کمپین اهدا شد تن به تن های مختلف ارائه شده برای کمک به کنوانسیون.

این بایدن مبارزات انتخاباتی گذاشته سه ردیف: “سناتوری” برای کسانی که به حداقل 50000 دلار یا مطرح 100.000 دلار از دیگران; “معاون ریاست جمهوری” برای کسانی که کمک $100,000 یا مطرح $250,000; و “ریاست جمهوری” برای $250,000 بخشندگان و $500,000 raisers.

هر لایه می آید با خود مجموعه ای از موضوعات و دسترسی منحصر به فرد با تمام سطوح دریافت “بعد از ظهر جلسات” و دیگر “روز مطالب” و همچنین دسترسی به یک “post-gavel جشن است.” اما آن را به یک چهارم میلیون دلار یا بیشتر برای یک “حق بیمه کنوانسیون خوش آمدید کیت” و همچنین “طعم دنباله” بسته هر چند روشن نیست که دقیقا چه کسانی باشد.

جمهوری خواهان شده بود با عصبانیت جمع آوری پول برای میزبانی کنوانسیون جشن در جکسون ویل فلوریدا., تا هفته گذشته که آقای ترامپ معکوس البته پس از نگرانی در مورد ایمنی و coronavirus. حزب خواسته بود زوج را به حدود 1.2 میلیون دلار, هر چند که بسته در نظر گرفته شده برای یک فرد کنوانسیون که تاکنون اوراق.

Like father, Like son: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به همدلی و گذشت از فرد به دونالد.

اعتبار…بارتون سیلورمن/نیویورک تایمز

آقای ترامپ تقریبا هرگز نشان می دهد همدلی در, آیا او در برخورد با از دست دادن یک عضو خانواده, مرگ تقریبا 150,000 آمریکایی ها بیش از 30 میلیون نفر از کار و یا در حالی که ناآرامی در آورده با قتل غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی توسط افسر پلیس سفید.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش گذاشته شده است این رفتار تمام عمر خود را دوستان و اعضای خانواده می گویند. او آموخته, آن, آنها می گویند, در خانه, به خصوص از پدر خود فرد مغلوب ساختن پیشی جستن یک disciplinarian که صرف صدها میلیون دلار تامین مالی خود را حرفه ای و تدریس او را به هر دو تسلط و یا ارسال کنید. در فرد تهمت جهان نشان غم و اندوه و یا صدمه دیده بود و نشانه ای از ضعف است.

“تنها چیزی که برگ برنده همیشه در مورد مراقبت بود و او بود که” من به نفع خود. به من آموخت که چگونه برای برنده شدن'” جورج سفید سابق همکلاسی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نیویورک آکادمی نظامی که صرف سال در اطراف هر دو پدر و پسر در مصاحبه ای گفت:.

یادآوری فرد سخت رانندگی نفوذ آقای سفید گفت که آقای تهمت سابق, مدرسه, مربی, جنگ جهانی دوم مبارزه با کهنه به نام تئودور Dobias یک بار به او گفت که “او تا به حال هرگز دیده می شود یک دانشجوی دانشکده افسری بود که پدرش سخت تر بر او از پدرش در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم بخشی از زندگی خود گفت: اندرو استین سابق منهتن قصبه جمهور که شناخته شده رئیس جمهور برای چندین دهه و به طور منظم دیدار با او در کاخ سفید ، آقای ترامپ گفت: اغلب اشاره کرد به سقف و با اشاره به پدرش زمانی که آنها شده اند به تنهایی در دفتر بیضی. “او به شما نگاه کردن به آسمان و بگو: فرد باور می کنید؟” آقای استین گفت.

گزارش شد کمک توسط دیوی آلبا, مگی آستور, الکساندر برنز, نیکلاس Fandos, سفر گابریل, کتی Glueck, شین Goldmacher, آنی Karni, توماس کاپلان, کتی راجرز, ریک Rojas, چارلی وحشی, لین Vavreck, کریستوفر Warshaw و مایکل شراب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de