بایدن برای دیدار با جورج فلوید خانواده در هوستون پیش از مراسم تشییع جنازه

آمده است. سفر خواهد کرد و روز دوشنبه به هوستون برای دیدار با خانواده جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در دست پلیس لمس کردن در سراسر کشور اعتراض بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس.

آقای بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد ارائه تسلیت خود را به اعضای فلوید خانواده و نیز ضبط یک ویدیو پیام برای آقای فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات در روز سه شنبه, با توجه به بایدن aide. آقای بایدن است انتظار می رود برای حضور در این سرویس با توجه به سرویس مخفی حفاظت وجود دارد نگرانی در مورد ایجاد اختلال — اما او می خواست برای ارائه در فرد تسلیت به گفته افراد آشنا با این موضوع.

سفر خود به تگزاس می آید در برابر یک پس زمینه از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند هستند که اتفاق می افتند در سراسر کشور از جمله بزرگ پیاده روی در روز شنبه و به عنوان آقای بایدن است که هنوز هم مرور چگونه به سفر با خیال راحت در طول شیوع کروناویروس. تا به حال خود را عمومی اخیر گردش شده اند محدود به خانه اش ایالتی Delaware و به نزدیکی فیلادلفیا.

آقای بایدن, معاون سابق رئیس جمهور است صحبت کردن, عاشقانه, در روزهای اخیر در مورد نیاز به درمان اختلافات نژادی در این کشور است. او رنگ و لعاب به رئیس جمهور تهمت در یک سخنرانی در هفته گذشته برای دامن زدن به “شعله نفرت” و او تا به حمایت تعدادی از جدید پلیس اصلاحات. در حالی که تظاهرات شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز او همچنین راننده سرشونو تکون دادن به درگیری های خشونت بار بین پلیس و برخی از افراد در جمعیت و همچنین به عنوان غارتگران خواستار یک “ملت خشمگین” است که “ما نمی توانیم اجازه دهید ما خشم مصرف ما است.”

به بسیاری از آقای بایدن متحدان شاید بزرگترین قدرت است و توانایی های خود را به همدردی. همسر و دختر کشته شده در تصادف اتومبیل به زودی پس از او به آمریکا در سال 1972 و پسرش کمال بایدن درگذشت, سرطان مغز و پنج سال پیش. او eulogized ده ها تن از چهره های برجسته, اما همچنین اغلب با استفاده از تجربیات شخصی او با غلبه بر غم و اندوه برای ارتباط با رای دهندگان در کمپین نوین بودند که در عزاداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>