بایدن می گوید رای دهندگان به نگاه به گذشته است. (نه فقط در هفته گذشته.)

منچستر N. H. — برای سال, او با بازی بزرگ-صحبت کردن در مقابل دونده swaggering اگر به ندرت ثابت و امید رای دهندگان نمی خواهد معطل شدن طولانی در روسیه از خود فرض: جو بایدن بود نامزدی که باید برنده او گفت: همکار دموکرات چرا که او نامزد که می تواند برنده.

پس از آن با برخی از آشکار تواضع — و سپس مقدار زیادی از باقی مانده با تکبر راه رفتن — که آقای بایدن روز چهارم-محل افتضاح در آیووا باز جمعه شب بحث های غیر معمول با پیش بینی: او احتمالا انجام برخی بیشتر از دست دادن هفته آینده.

“من در زمان یک ضربه در آیووا” معاون سابق رئیس جمهور مجاز است. “من احتمالا یک ضربه در اینجا.”

پس از پیوستن به مسابقه سال گذشته آقای بایدن ارائه شده خود را به عنوان امن انتخاب برای ریسک گریزی بار O. K.-که را-گزینه ای را برای دموکرات ها است که رئیس اولویت بوده است پیدا کردن نامزد بهترین موقعیت برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما با آقای بایدن را شکست در آیووا و یک تخته سنگ از ناقص رقبا در کنار او روی صحنه در روز جمعه — کاستی های خود را گذاشته لخت در چند punchy مبادلات در طول شب — حزب شده است سمت چپ به نظر نگران کننده حقیقت است.

وجود دارد هیچ گزینه امن. و است که شروع به احساس به خصوص خطرناک است.

برای همیشه مضطرب, پارتی, گردهمایی روز جمعه عرضه نابهنگام فروم به هوا ضعف چندین رقیب بالا با کمک مردی که ایستاده کاهش یافته سریعترین.

هزینه سناتور برنی ساندرز مترقی مراقبت های بهداشتی برنامه ؟ “او تمایلی به ما بگویید که چه چیز لعنتی است رفتن به هزینه” آقای بایدن گفت.

ناچیز نظرسنجی اعداد در میان nonwhite رای دهندگان برای پیت Buttigieg? “او به شهردار یک شهر کوچک است که انجام برخی از چیزهای خوب” آقای بایدن حکومت “اما نشان داد توانایی های خود را — و ما به زودی خواهید پیدا کردن — به دست آوردن یک دامنه گسترده ای از پشتیبانی در سراسر طیف.”

شاید بیشتر به طور قابل توجهی در گفت و گو اجرا است که می تواند تعریف کمپین هفته های آینده مسابقه نسلی خطوط گسل و زمین را آشکار غیبت — آمد و با صراحت به جلو. یک بحث طولانی نژادپرستی نهادی اقدام بدون یک مدعی به روی صحنه در یک اصلی است که یک بار شامل چندین نامزد از رنگ که متعهد به کمک به بازسازی برنده اوباما در ائتلاف. (روز جمعه اندرو یانگ سابق تکنولوژی اجرایی شد تنها nonwhite نامزدی که واجد شرایط برای این بحث است.)

آقای ساندرز این septuagenarian انتخاب جوان اذعان کرد که فراری حضور او امیدوار بود برای در آیووا آمده بود به تصویب. آقای Buttigieg های هزاره که بهترین با رای دهندگان به نیشگون گرفتن و کشیدن سرمایه جانبازان مانند آقای بایدن آقای ساندرز و سناتور الیزابت وارن زمانی که او گفت که کسانی که تشنه برای فرد “با ترین سال از واشنگتن ایجاد تجربه” باید نگاه در جاهای دیگر.

و در یک سیگنال از آقای Buttigieg رشد قد در این نژاد در این اوایل متحده — پس از عملکرد مقید آقای ساندرز در آیووا او رشد شاخص در فاصله قابل توجه در نیوهمپشایر سنجی — شهردار سابق باعث تیز دفاع از برخی از کسانی که افتخار تأسیس آمار و ارقام.

“این رفتن بعد از هر چیزی است که مردم باید انجام دهید به دلیل آن را محبوب می گویند و باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد — من فکر نمی کنم این چیزی است که مردم می خواهند در حال حاضر” سناتور ctq اخراج و اشاره کرد سناتور’ کار در طول های اخیر استیضاح محاکمه. “ما یک تازه وارد در کاخ سفید در حال حاضر و نگاه کنید که در آن آن را به ما.”

آقای بایدن در یکی از چندین پرقدرت دفاع از خود سابقه طولانی در واشنگتن به تصویب رسید و نادر استراتژی سیاسی از trumpeting راه انجام کسب و کار پس از آقای Buttigieg خواست رای دهندگان به “ترک سیاست های گذشته در گذشته است.”

“سیاست های گذشته فکر می شد که بد نیست” آقای بایدن گفت: گذراندن شب در حال تیک تاک کردن نکات برجسته دولت اوباما و قانونی خود را حرفه ای.

او حداقل “بخشی از دلیل او گفت:” برای رویدادهای زیر در تاریخ آمریکا: تایید دیوان عالی کشور النا کاگان, اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor; عدم تایید قاضی Robert H. Bork; و ایران.

او اشاره کرد در اوایل خود را برای حمایت از ازدواج همجنسگرایان و دخالت خود را با خروج نیروهای خود در عراق (“من”); پاریس آب و هوا رایحه; قانون اسلحه (“من تنها مرد است که ضرب و شتم N. R. A. دو بار”); و “هر ابتکار بزرگ ما تا به حال نسبت به دیپلماسی است.”

دموکرات ها به ندرت آرام بسیاری این انتخابات فصل را تحمل کرده اند به خصوص ناراحت کننده هفته. آقای تهمت مدتها در انتظارش سنا تبرئه شد dispiriting به اندازه کافی برای منتقدان خود را — مربوط توسط یک سری از عصبانی ظاهر عمومی از رئیس جمهور, اخبار که مقبولیت خود را صعود کرد و روز جمعه شلیک از کلید شاهدانی که شهادت بود در خانه استیضاح.

در یکی از به یاد ماندنی شکوفا در روز جمعه آقای بایدن خواست جمعیت را به خود پا به افتخار یکی از آنها سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman یک شورای امنیت ملی رسمی که کاخ سفید بود را رد کرد و پیش از آن در روز.

“ایستادن و کف زدن برای Vindman. دریافت وجود دارد!” آقای بایدن گفت. “این که ما که هستیم. ما چه تهمت است.”

قبل از آیووا نتایج فقط چهار روز پیش از آن یک ضربه روانی دموکرات ها نمی بینم آینده خود تحمیل ظروف سرباز یا مسافر است که فورا تکان داد اعتماد به نفس در درون حزب و به نظر می رسید به اعتبار جمهوریخواه طعنه که مخالفان خود را حتی نمی توان اعتماد به شمارش خود را رای.

این بحران از شایستگی در حال حاضر نامزدهای’ به خرس خروج به آنها را وظیفه متقاعد کردن رای دهندگان است که این حزب قادر خواهد بود به گرد هم می آیند — و خارج شدن از راه خود را — در زمان به نوبه خود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. خرید اینترنتی از آیووا است و تشدید آن در مقیاس گسترده ای را تحقیر و بی اعتمادی است که بسیاری از ترقی خواهان به خصوص ساندرز حامیان باید محفوظ برای رهبری حزب.

هنوز هم با موفقیت در آیووا و قوی نشان دادن در نیوهمپشایر سنجی آقای ساندرز پدید آمده است به عنوان بلامنازع اولیه انتخاب از سمت چپ بیش از حد خانم وارن که تهدید کرده بود به خوردن به لیبرال پایه و با لذت به عنوان نژاد وزش خط باقی می ماند یک نامزد pileup.

خانم وارن کمپین گفته است که او هنوز یک راه موعظه اقامت-در-دوره پیام و گفتن به خبرنگاران گفت که او “وسیع ترین, عمیق ترین ائتلاف” در نیوهمپشایر دولت است که مرزهای خود است.

روز جمعه او به نظر می رسد به هدف را در شهردار سابق Michael R. بلومبرگ از نیویورک و شاید آقای Buttigieg با موضوع آشنا: شلاق میلیاردر کلاس. “من فکر نمی کنم هر کسی باید قادر به خرید راه خود را به نامزدی,” او گفت: همچنین قبل از ضربه زدن “افرادی که خورد به میلیاردرهای منظور صندوق مبارزات انتخاباتی خود را.”

آقای بایدن پس از آیووا تنظیم شده اند بیشتر چشمگیر است. در مهم رهبری لرزش آقای بایدن داده است کنترل موثر از مبارزات انتخاباتی به آنیتا دان جانباز حزب عمل اذعان است که پیشرفت های عمده باید به سرعت اگر او به عقب به بخت و اقبال.

اما هیچ یک از کارکنان مرتب سازی مجدد می توانید مشخصات نامزد. در شخص آقای بایدن اغلب احساس مانند یک مدعی در تقابل با شهرت او: او یک ملی-نظرسنجی رهبر که teetered در سراسر کشور از طریق مناظره های تلویزیونی; سه بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری که تجربه می تواند نه محافظت از او را از آسیب رساندن اشتباهات; معاون رئيس جمهور سابق سخن گفت که به طور مداوم از خود نزدیکی با محبوب سابق که نه به صراحت تایید او.

برای یک نامزد که متحدان اجازه داده بود که خود را به خواب حادثه-رایگان مسیر به نامزدی muscling از طریق آیووا و مسلط با فوق العاده, سه شنبه اولیه خود دچار سردرگمی شده اند شگفت انگیز است. در حال حاضر بیش از سه دهه پس از اولین به دنبال ریاست جمهوری آقای بایدن است مبهوت به نیوهمپشایر داشتن طولانی خود سابقه اولیه نارسایی درخواست رای دهندگان به این باور است که او امن ترین انتخابات انتخاب است.

و به این ترتیب اهداف آقای بایدن جمعه شب بودند و شاید loftier از آنها شده بود در گذشته بحث. در یک سری از ناهموار اجرای در سراسر اولیه او تا به حال به نظر می رسد در زمان های مطالب کلاس را با یک نجیب زاده “B” — خوب به اندازه کافی برای دریافت از طریق شب اگر نه برای قرار دادن دور این زمینه است. در حال حاضر لحظه ای به سادگی خواستار بیشتر.

روز جمعه آن آتشین آقای بایدن که تلاش در افزایش فصاحت و بلاغت گاهی اوقات می تواند veer نزدیک به یک فریاد.

او در خود را پرشور ترین و به نقطه هنگامی که بحث در مورد مسائل در منطقه راحتی خود را: سیاست خارجی است. موفقیت های قانونگذاری. تجربه. وقت خود را در دولت اوباما.

زمانی که آقای Buttigieg گفت: در یک نقطه در شب که او ارائه می دهد یک چشم انداز “از کسی که زندگی اش شده است, شکل گیری است که در آن بزرگ ساختمان سفید در واشنگتن, d. C.,” آقای بایدن — شاید ناخواسته — به نظر می رسد به اعتصاب در حیاتی تنش از این اولیه.

“من نمی دانم آنچه در مورد گذشته باراک اوباما و جو بایدن خیلی بد بود,” او گفت:, حجم خود را افزایش. “ما فقط آغاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>