بایدن نوردد با ‘Joementum’ – اما ساندرز نشان می دهد او نیست انجام می شود و در عین حالجو بایدن برگزار شده است یکی از بزرگترین comebacks در تاریخ سیاسی مدرن برای تبدیل شدن به دونده جلو دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری پس از پیروزی یک اکثریت بسیار مهم سه شنبه اولیه انتخابات.

یک هفته پیش معاون سابق رئیس جمهور که برای اولین بار زد برای کاخ سفید در سال 1988 به پایان رسید هرگز برای اولین بار در یک حالت اولیه یا حزبی. در حال حاضر او برنده 10 و مورد علاقه از مبارزات دموکراتیک نامزدی, راه اندازی یک نبرد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات آمریکا.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش” بایدن گفت: در سخنرانی پیروزی در لس آنجلس در روز سه شنبه شب, ضربه زدن یکی از رقیب خود برنی ساندرز’ خطوط امضا.

مسیر رو به جلو, اما, همچنان سنگی و ناهموار با ساندرز مصمم به مبارزه با به پایان تلخ. دموکرات ها از ترس پخش از کبودی مبارزه بین سناتور ورمونت و هیلاری کلینتون در انتخابات 2016.

اما در حال حاضر, بایدن, 77, مهم ترین سیاسی ابرقدرت: تکانه (یا “Joementum” به عنوان مبارزات انتخاباتی خود آن را خواند). پس از شکست در آیووا و نیوهمشایر و نوادا را ترک کرد و به دنبال از انواع و خارج از نقدی بایدن منعکس شنبه گذشته با پیروزی در کارولینای جنوبی با نزدیک به 30 درصد از جمله 61% از رای دادن.

در سکته مغزی, او تا به حال برنده electability استدلال. وزش نسیم تا رقبا ترک نژاد و تثبیت را پشت سر گذاشت. بایدن عملکرد در سه شنبه هنگامی که یک سوم از دموکراتیک نمایندگان تصمیم پس از آن پیشی گرفته و حتی خوشبینانه ترین پیش بینی. او جاروب حداقل نه متحده از ماساچوست در شمال آلاباما در جنوب به جایزه بزرگ تگزاس که در آن رای دهندگان لاتین بوده است انتظار می رود به نوک تعادل در ساندرز’ نفع.

به عنوان یک معجزه سیاسی آن را به دست آورده مقایسه با هری ترومن را برنده انتخابات در سال 1948 (“دیویی شکست ترومن” گفت: یک infamously پیشگیرانه تیتر روزنامه) و بیل کلینتون “بچه باز گشت” لحظه ای در سال 1992. “من اینجا هستم به گزارش: ما بسیار زنده است!” این revivified بایدن اعلام کرد در تظاهراتی در لس آنجلس قول: “این کمپین را ارسال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی.”

آن را یک پیروزی ساخته شده بر روی دو ستون: دموکراتیک ایجاد وحدت در برابر چپ ساندرز و پشتیبانی از تقریبا دو سوم از رای دهندگان آمریکایی در جنوب. بایدن همچنین از بهره حومه میانه شده اند که از لحاظ سیاسی گالوانیزه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و کمک به پیروزی در مجلس نمایندگان برای دموکرات ها در سال 2018 است.

با میلیاردر مایک بلومبرگ برداشت و حمایت بایدن روز چهارشنبه نامزدی است که در حال حاضر خود را از دست بدهد. و با کشورهایی مانند آریزونا Florida Georgia, می سی سی پی و اوهایو رای گیری بعد از آن در ماه مارس به عنوان اصلی مسابقه ادامه تقویم کار می کند به نفع خود.

لایحه Galston سابق, سیاست, مشاور کلینتون گفت: “هیچ چیز مانند موفقیت موفق. دانشمندان ایم که صحبت کردن در مورد حرکت بودن مهم تر از سازمان باید جدید و بسیار قطعه قابل توجهی از شواهد را در کنار خود.

“بهترین حدس من این است که آقای بایدن به پایان خواهد رسید ماه با اکثر نمایندگان. اگر این تبدیل به یک جنگ فرسایشی او می تواند آن را برد.”

اما چهار سال پیش کلینتون آمده از سه شنبه با نماینده رهبری بیش از 200 شد و هنوز هم غرق در سه ماه از جنگ سنگر; بایدن را منجر خواهد شد احتمالا نزدیک به 60. و ساندرز است که هیچ اگر نه محکم. روز سه شنبه او برنده کالیفرنیا کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت که در آن او با استفاده از یک رالی به رسم تیز تفاوت بین خود و بایدن.
Supporters of Bernie Sanders cheer during a Super Tuesday election rally in Essex Junction, Vermont, on 3 March.

“شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” 78 ساله دموکراتیک سوسیالیستی اعلام, فهرست, گذشته تفاوت سیاست با بایدن در اجتماعی, امنیت, تجارت و جنگ عراق. “این را تبدیل به یک کنتراست در ایده.”

روز چهارشنبه راه اندازی سه تلویزیون جدید آگهی. و او ممکن است در عین حال افزایش از ماساچوست senator Elizabeth Warren, سومین و آخرین نامزد در این مسابقه اگر او قطره و تایید او.

بایدن نامزدی همواره مواجه با چالش چگونه به او در حال حاضر به عنوان یک مثبت ایجاد انگیزه در نیروی صرفا یک نهنج ضد ساندرز و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات. او شروع به دوباره سوار کلینتون در سال 2016 ائتلاف است اما هنوز وجود دارد: شماره خود در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی بيشتر در حالی که ساندرز آگهی در میان لاتین تبارها رای دهندگان جوان و به شدت وفادار مترقی پایه برای آنها بایدن نشان دهنده گذشته و نه آینده.

اما Galston یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز thinktank در واشنگتن گفت: “بایدن پیدا کرده است صدای خود را. او در حال ساخت واقع بینانه ترین درخواست تجدید نظر به بهبود زندگی مردم آمریکا است. او می تواند بازگرداندن جایگاه ایالات متحده در جهان است. او می تواند بازگرداندن صداقت و کرامت به دفتر بیضی. او می تواند شروع به درمان این ملت است. این یک پیام های پیچیده را.”

در شرایط عملی چگونه بایدن باید در انتقال این پیام است که کمتر روشن است. سه شنبه طرح میتوانست بسیاری از مفروضات. بایدن به حال انجام ضعیف در 10 مناظره های تلویزیونی در عین حال به نظر می رسد به پرداخت هیچ قیمت. او را برداشت تا پنج متحده جایی که او حتی در مبارزات انتخاباتی. در ویرجینیا بایدن صرف کمتر از $200,000 در مقایسه با بلومبرگ است $12m در عین حال بایدن برنده آن توسط بیش از 25 درصد است.

در حال حاضر سناتور بایدن بدهی خواهد آمد تحت تمدید کرد.” خود فعالیت های سیاسی شامل پشتیبانی برای یک سال 1994 جرم قانون است که منتقدان می گویند کمک به جرم حبس. چند زنان در گذشته او را متهم کرد از نامناسب تماس فیزیکی. مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح حماسه شک و تردید در برخی از اذهان در مورد بایدن پسر شکارچی معاملات کسب و کار در اوکراین هر چند هیچ مدرکی از تخلف است. او باعث می شود به طور منظم gaffes که جمهوری خواهان و کمدین اطمینان از ویروسی خواهد رفت.

بایدن توانایی تولید میزان مشارکت بالا ممکن است تنظیم کردن زنگ هشدار در مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد. اما رئیس جمهور ایالات متحده خواهد لذت بردن از چشم انداز طولانی acrimonious نبرد بین بایدن و ساندرز است که می تواند تمام راه را به یک رقابت کنوانسیون در ماه جولای. معاون سابق رئیس جمهور بزرگترین چالش ممکن است خیلی برنده نامزدی به عنوان وحدت یک ناآرام ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>