بایدن اسلش به Buttigieg: ‘این مرد نیست باراک اوباما!’

دوور, N. H. — تنش در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رسیده ارتفاعات جدید در روز شنبه به عنوان معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و شهردار سابق پیت Buttigieg درگیر شدند و بیش تجربه ترین آنها اشاره رویارویی به تاریخ در حالی که سناتور برنی ساندرز شلاق هر دو آقای Buttigieg و دیگر حریف, Michael R. بلومبرگ در آخر هفته نهایی قبل از مقدماتی نیوهمپشایر.

با آقای ساندرز و آقای Buttigieg رقابت برای رهبری در نظر سنجی از رای دهندگان نیوهمپشایر و آقای بایدن تحت فشار در حال رشد برای احیای مبارزات انتخاباتی خود و پس از خود را در جایگاه چهارم به پایان برساند در حادثه تیراندازی نشان داد که دموکراتیک مسابقه رسیده بود جدید تر ستیز مرحله پس از نامزدهای زیادی را صرف از سال گذشته با هدف انتقاد خود را در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

این حملات توسط آقای بایدن و مبارزات انتخاباتی خود آقای Buttigieg بودند آشکار ترین لحظه از روز: آقای بایدن که collegiality و گرما خود را در میان علائم تجاری به ندرت denigrated رقبا در چنین شرایط شخصی به عنوان او را با آقای Buttigieg در شنبه بازجویی تجربه خود را به عنوان یک شهر شهردار و نامطلوبی در مقایسه با او به رئیس جمهور باراک اوباما.

“من اعتقاد ندارم ما یک حزب در معرض خطر اگر آنها معرفی کنند و من معتقدم که ما یک حزب در معرض خطر اگر ما معرفی کسی که هرگز برگزار بالاتر از دفتر شهردار South Bend, Ind.,” آقای بایدن گفت: در یک ظهر تجمع در منچستر.

صحبت با خبرنگاران بعد از ظهر شنبه او بارها و بارها پیشنهاد شده است که آقای Buttigieg را خواستار تغییر ضمنی انتقاد از اوباما عصر. زمانی که فشار بر این که آیا خود را jabs در آقای Buttigieg را شهرداری رزومه بودند قابل مقایسه با هیلاری کلینتون ابجو بد و کم مایه در آن زمان سناتور اوباما در سال 2008 اولیه — و اگر این سخنان را یک “عمل ناامیدی” — او bristled.

“اوه بیا مرد!” او گفت:. “این مرد نیست باراک اوباما!”

سهام در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه بسیار زیاد برای هر سه نامزد. باید آقای Buttigieg پاک کردن آقای ساندرز weekslong رای گیری سرب در دولت به عنوان او را در آیووا او را سیمان خود را به عنوان نامزد پیشرو در میان وزش رقیب که شامل آقای بایدن و سناتور ctq.

اگر آقای ساندرز آویزان و غالب در روز سه شنبه او را افزایش می دهد لبه بیش از دیگر لیبرال در مسابقه سناتور الیزابت وارن و تقویت شانس خود را از برنده شدن در نوادا قفقاز در فوریه. 22 — یک به نوبه خود از وقایع است که می تواند او را در مبارزه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

همانطور که برای آقای بایدن مبارزات انتخاباتی خود و حرفه ای بر روی خط هستند: اگر او humiliated روز سه شنبه برای دومین بار در دو هفته سیاسی خود مزایا در نوادا و کارولینای جنوبی که دارای اصلی آن در فوریه. 29 می تواند به فرو ریختن.

آقای بایدن مشاوران رفت و حتی بیشتر از نامزد در تلاش برای کند کردن حرکت آقای Buttigieg که به طور پیوسته به دست آورد قدرت در نیوهمپشایر نظرسنجی پس از او و آقای ساندرز هر دو به پایان رسید در بالا در آیووا.

این بایدن کمپین منتشر گاز گرفتن وب سایت آگهی مقايسه آقای Buttigieg تجربه به عنوان یک شهردار سابق — “پیت Buttigieg احیا پیاده از مرکز شهر ساوث بند توسط تخمگذاری تزئینی آجر” — به آقای بایدن تصدی در کاخ سفید و سنا است. تجاری نیز دامنگیر در آقای Buttigieg بیش از مسائل از پلیس و نژاد و ظریف ترین مسائل او رو او به عنوان کارگر برای ساخت حمایت در میان رای دهندگان سیاه.

نقطه رفت و ویروسی آنلاین باعث یک بایدن کارمند به رخ کشیدن است که آن را تا به حال به سرعت به نمایش بیش از جمعیت جنوب خم. اما آن همچنین منجر به پژمرده تلافی از آقای Buttigieg انتخاباتی.

“معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و جانباز” گفت: Chris Meagher سخنگوی آقای Buttigieg.

آقای بایدن نگه داشته تا انتقاد در مصاحبه با جورج Stephanopoulos از ABC News, او به عنوان روشن به آقای Buttigieg را در تلاش برای برقراری ارتباط با رای دهندگان از رنگ. یک نظرسنجی اخیر از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد که آقای Buttigieg به ثبت نام نیست با رای دهندگان.

“من گفت: او نبوده است قادر به متحد کردن جامعه سیاه و سفید” آقای بایدن گفت. او در ادامه به اضافه “به منظور پیروزی, جورج, شما در حال رفتن به قادر به برنده شدن متحده, Pennsylvania. شما در حال رفتن به قادر به برنده شدن در فلوریدا. ما در حال رفتن به قادر به برنده شدن در بسیاری از مکان ها که در واقع بسیار متنوع جمعیت. و بنابراین این ادعا که او آماده است در سراسر هیئت مدیره من آن را نمی بینیم. من آن را دیده نشده است.”

در عین حال به خبرنگاران در مبارزات انتخاباتی آقای بایدن اصرار داشت که انتقادات خود را از آقای Buttigieg در روزهای اخیر نمی نقض مکرر خود را در برابر هشدارهای دموکراتیک اختلافات.

“هنگامی که شما حمله کردند شما رو به پاسخ او گفت:” اشاره به این انتقاد آقای Buttigieg هدف او را به عنوان یک نماد از واشنگتن وضعیت موجود در بسته شدن روز آیووا مسابقه. “من نگه داشته ام دهان من بسته برای مدت زمان طولانی است.”

اما اگر هیچ شکی وجود دارد که چرا آقای بایدن بود خود را افزایش لفاظی های بسیار او اجازه لغزش به عنوان او معتاد به انجام فشار او است به نوبه خود در اطراف مبارزات انتخاباتی خود در اولیه در روز سه شنبه.

“گزارش ما در مرگ او گفت:” در طول سفر به یک میدان در منچستر “زودرس هستند.”

آقای Buttigieg نیست تنبلی و سنگینی حرکت کردن ضد حمله خود را در آقای بایدن بلکه به دنبال استفاده از این معاون سابق رئیس جمهور را مسخره خود را در شهرداری تجربه را یک فضیلت خود را از شهرداری پس زمینه.

“چه کسب و کار یک شهردار South Bend, Ind., باید در حال اجرا برای رئيس جمهور از او پرسید: فصاحت نشان می دهد در شهر خود بوده است “کاهش می یابد به یک punchline با سیاستمداران واشنگتن.”

در یک توقف در محوطه کالج دارتموث در هانوفر, N. H. آقای Buttigieg گفت: خود را عدم واشنگتن تجربه بود “دقیقا در این نقطه است.”

وجود دارد گفت: بسیاری از “کوچک و متوسط شهرستانها مثل من که احساس واشنگتن نمی تواند حتی ما را بشنود” و قول داد که “به حمل آن صداها به واشنگتن است.”

در عین حال او را نه فقط فشار علیه آقای بایدن و خانم Klobuchar که به او حمله کردند و حتی بیشتر به شدت در طی روز جمعه بحث است. آقای Buttigieg همچنین در ادامه توهین آمیز به امید coalescing متوسط دموکرات و جابجایی آقای ساندرز از سرب خود را در اینجا.

“وجود دارد روش دیگری وجود دارد که می گوید شما می توانید برای یک انقلاب و یا شما باید برای وضعیت موجود, کسانی که خود دو انتخاب” آقای Buttigieg گفت: در هانوفر. “نگرانی من این است که در یک کشور تقسیم شده است که برگ های زیادی از مردم با هیچ جایی برای رفتن.”

که خط نشسته بود و با آقای ساندرز هواداران بودند که آماده به حمله با چنگال زمانی که آقای Buttigieg تکرار آن در دولت شام شنبه شب. زمانی که آقای Buttigieg کردم به کلمه “انقلاب” آقای ساندرز تشویق بخش در عرصه باران او را با بوس.

اگر آقای Buttigieg است که برای برنده شدن در اینجا پنج شنبه او را مجبور به غلبه بر نه فقط آقای بایدن: حمله بلکه نشانه هایی از حرکت های سیاسی برای خانم Klobuchar که به نظر می رسد به دست آورده اند برخی از تبدیل در شنبه تظاهرات پس از او با اعتماد به نفس بحث عملکرد. و شهردار سابق نیز به مقاومت در برابر حملات مستقیم از آقای ساندرز که مبارزات انتخاباتی معطوف شده آن آتش دور از آقای بایدن و آموزش آن مناظر آقای Buttigieg.

پرداختن به هواداران در دوور در نزدیکی نیوهمپشایر خط ساحلی قبل از آنها رفت برای بعد از ظهر درب-ضربه زدن آقای ساندرز حمله آقای Buttigieg با نام.

“میلیاردرهای توسط دوازده کمک به پیت Buttigieg کمپین گفت:” آقای ساندرز که به طور معمول استفاده نمی کند و خود را از بیخ و بن گفتار به شلاق خود را دموکراتیک مخالفان.

“در حال حاضر من می خواهم پیت, او یک مرد هوشمند, او یک مرد خوب,” او ادامه داد. “اما اگر ما جدی در مورد تغییر سیاسی در امریکا که تغییر نخواهد بود که از کسی که می شود مقدار زیادی از پول را از C. E. O. s از صنعت داروسازی است.”

اما آقای Buttigieg نبود تنها بیشتر از متوسط دموکرات آقای ساندرز صورت گرفت در سخنان خود — او همچنین به استناد “شهردار سابق نیویورک” و پیشنهاد کرد که آقای بلومبرگ به دنبال “برای خرید یک انتخابات” با ریختن صدها میلیون دلار از ثروت شخصی به مسابقه.

آقای بلومبرگ ، هر چند دور از برفی, نیوهمشایر, کمپین بلیزرز. او نه رقابت سنتی در اوایل متحده است.

در حالی که آقای ساندرز بود deriding خود بودجه آقای بلومبرگ در واشنگتن پرداختن دموکراتیک فرمانداران حوزه شده است که تماشای این حزب به طور فزاینده گرم اولیه با رشد ناامیدی.

خانم وارن برای بخش او ساکن نیست بر رقبا در شنبه تمرکز به جای تشویق طرفداران او به نوبه خود برای رای دادن در روز سه شنبه و کمک به او برای رسیدن به یک قوی تر نشان از مقام سوم به پایان برسد در آیووا.

جاناتان مارتین گزارش از دوور و کتی Glueck از منچستر N. H. توماس کاپلان کمک گزارش از منچستر و نیک Corasaniti از هانوفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>