بایدن توقیف کنترل دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری با اولیه برنده بیش از ساندرز

جو بایدن حفظ حرکت خود را بیش از برنی ساندرز در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه, برنده دولت مقدماتی ساختمان خود را نماینده رهبری و تحکیم وضعیت خود را به عنوان مورد علاقه روشن را به نفع حزب خود را نامزد.

به محض این که نظر سنجی بسته شده در 8 p. m. ET آسوشیتد پرس اعلام کرد بایدن برنده در می سی سی پی که جوایز 36 نمایندگان متناسب و سپس در میسوری که در آن 68 نمایندگان در خطر بود. زمانی که نظر سنجی بسته یک ساعت بعد در میشیگان با آن 125 نمایندگان بزرگترین جایزه شب AP به ساندرز بیشتر تضعیف روحیه اخبار تماس با دولت برای بایدن. قبل از اینکه شب شد و بیش از بایدن پیش بینی شده بود به عنوان برنده در آیداهو به عنوان به خوبی.

“به من گفت: از آغاز این انتخابات است که شخصیت در انتخابات” بایدن گفت: در یک جمع کوچک از حامیان در فیلادلفیا. “شخصیت نامزدهای شخصیت ملت در انتخابات. آن را بیش از باز گشت به نظر من ما مبارزه است. این یک گشت برای روح این ملت است. این کمپین این است که مصرف کردن و من معتقدم که ما در حال رفتن به انجام این کار به خوبی از این نقطه است.”

به عنوان روز مسابقات بایدن برگزار شد 652-573 نماینده رهبری بیش از ساندرز و آن را به سرعت آشکار شد که معاون سابق رئیس جمهور را اضافه کنید به آن منجر شود. در شش ایالت رای گیری در روز سه شنبه 365 نمایندگان در خطر است که بسیار مهم برای ساندرز اگر او به هر گونه شانس رفتن به کنوانسیون دموکراتیک در میلواکی با اکثریت.

شگفت انگیز تغییر در پویایی این مسابقه بود که نه تنها تعجب از مبارزات انتخاباتی. گسترش سریع coronavirus در سراسر ایالات متحده افزوده است عدم اطمینان در مورد آنچه به دنبال خواهد داشت.

“ما برنامه ریزی یک رالی بزرگ در کلیولند امشب” بایدن روز سه شنبه گفت. “اما فرماندار اوهایو خواسته انتخاباتی به لغو داخلی خود وقایع عمومی در کلیولند بزرگ جمعیت زیادی از مردم و این چیزی است که ما با توجه به کوروناویروس.”

ساندرز نیز لغو یک برنامه ریزی تجمع در اوهایو بازگشت به خانه اش در ایالت ورمونت و دور زدن این فرصت را به صحبت در مورد بازی روز سه شنبه نتایج. که در سمت چپ بایدن با گفتار تنها شب و او با استفاده از زمان خود را به صدا مانند یک نامزد که همه اما امن نامزدی.

“من می خواهم برای تشکر از برنی ساندرز و حامیان او برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق می شود.” “ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما او را شکست با هم.”

بایدن اعتماد به نفس بود نه نابجا. او روت ساندرز در می سی سی پی و ضرب و شتم او را به آسانی در میسوری اما اطمینان حاصل کرد که این سناتور ورمونت نمی خواهد بود قادر به استفاده از آنچه ممکن است بهترین فرصت باقی مانده به دست آوردن مجدد این نماینده منجر شود.

در یک مسابقه که طرح میتوانست زمانی که بایدن ساخته شده است در به پیروزی در کارولینای جنوبی به پیروزی 10 از 14 متحده در سه شنبه سابق دموکرات از رقبای کامالا هریس, Cory Booker, پیت Buttigieg, Mike Bloomberg, ctq و بتو o’rourke همه تایید معاون رئیس جمهور سابق. اضافه کردن توهین به جراحت, Elizabeth Warren, the progressive نامزد شاید نزدیک به ساندرز از نظر ایدئولوژی اتحاد نکردن حمایت از او را پس از حذف از مسابقه هفته گذشته است.

“فقط در هفته گذشته بسیاری از باور نکردنی رقبا را تایید من” بایدن گفت: در سخنرانی خود افزود: “ما با هم در حال آوردن این حزب با هم. این چیزی است که ما باید انجام دهید. امشب ما یک گام نزدیک تر به بازگرداندن نجابت و عزت و افتخار به کاخ سفید است. که هدف نهایی ما است.”

نتایج نشان می دهد که بایدن را یکی دیگر از بزرگ شب روز سه شنبه اندرو یانگ پیوست همکار خود نامزدها به طور رسمی در حمایت از او به عنوان مرد حزب را قرار داده است كه به رئيس جمهور تهمت در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

جو بایدن در یک تجمع در دیترویت در روز دوشنبه. (پل Sancya/AP)

برای Sanders, جاده جلوتر دلهره آور است.

بایدن ملی رای گیری منجر سر به فلک کشید است. در اجرا تا سه شنبه بایدن ازمایش کرده ساندرز توسط بیش از 10 امتیاز به طور متوسط. از شنبه او به رهبری نزدیک به 20 امتیاز با اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان (حدود 52 درصد) گفت: آنها او را پشتیبانی می کند. که ممکن است سریع ترین نظرسنجی نوسان در انتخابات ریاست جمهوری اصلی تاریخچه: به دست آوردن حدود 35 امتیاز در فقط 14 روز است.

تقویم انجام نمی ساندرز هر نعمت ، روز سه شنبه چهار بزرگ آمریکا — آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو — رای خواهد داد. آخرین رای گیری به طور متوسط نشان می دهد بایدن جلوتر رساندهاند در همه جا: 37 امتیاز در فلوریدا 29 امتیاز در اوهایو 21 امتیاز در آریزونا و 24 امتیاز در ایالت ایلینوی است.

برای اولین بار در یک بحث دموکراتیک برگزار خواهد شد یکشنبه در شهر فینیکس و ساندرز بانکی در یک حذفی عملکرد به تنظیم مجدد مسابقه. اما با توجه به اینکه فلوریدا و آریزونا هر دو تکیه به شدت در اوایل رای گیری حتی یک استرلینگ صفحه نمایش ممکن است به اثبات می شود بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

ساندرز موقعیت است به خصوص خطرناک در نور از آنچه شرح زیر است: اصطلاح Acela اولیه در آوریل 28, وقتی, کانکتیکات, دلاور, مریلند, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند رفتن به پای صندوق های رای. این دومین روز از ابتدایی فصل با 663 نمایندگان در خطر است — و شاید تنها مطلوب ترین روز برای بایدن که متولد و بزرگ شده در پنسیلوانیا و که نماینده دلاور در آمریکا 36 سال است.

و حتی اگر برنامه نیست بنابراین انباشته در برابر Sanders, تاریخچه هنوز هم خواهد بود در بایدن ، هیچ مدرن نامزد انتخابات ریاست جمهوری تا کنون نصب شده موفق گشت و پس از سه شنبه (یا معادل آن نقطه در مسابقه). دلایل ساده: برنده begets برنده و کمتر و کمتر نمایندگان در دسترس هستند برای عقب مانده نامزد به نفع خود به منظور بستن شکاف.

دوازده سال پیش — post-شنبه — باراک اوباما منجر شود در نظر سنجی های ملی یک سوم اندازه بایدن امروز. چهار سال پیش هیلاری کلینتون منجر شد نصف اندازه بایدن ، نه از خود و رقبا — کلینتون در سال 2008 و ساندرز در سال 2016 — قادر به گرفتن.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اسراف ستایش بر رئیس جمهور coronavirus پاسخ

  • Clyburn می گوید اوباما باید به تایید قبل از کنوانسیون دموکراتیک

  • به یاد داشته باشید Burisma? انتظار شنیدن خیلی بیشتر در مورد آن را به عنوان بایدن موج

  • باید نور روز صرفه جویی در زمان حذف شود?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de