بایدن می گوید حذف نیروی دریایی کاپیتان که صدا زنگ در کوروناویروس “به جنایی’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز یکشنبه گفت که نیروی دریایی تصمیم به حذف کاپیتان که صدا زنگ در coronavirus موارد روی عرشه کشتی خود را است “نزدیک به مجرم.”

“من فکر می کنم آن را به کیفری راه آنها در حال برخورد با این پسر” بایدن گفت: ABC “این هفته است.” “نه رفتار خود. این ایده که این مرد ایستاد و گفت: چه بود گفت: من آن است که نیروهای نظامی خود را خود را — خود پرسنل نیروی دریایی در معرض خطر بودند — در معرض خطر است.”

“نگاه کنید که چگونه بسیاری از ویروس” او در ادامه اضافه میکند: “من فکر می کنم مرد باید … باید یک تقدیر به جای اخراج می شود.”

پنج شنبه, نیروی دریایی اعلام کرد آن را رها سروان. برت Crozier از پست خود فرمانده یو اس اس تئودور روزولت و یک ناو هواپیمابر با خدمه نزدیک به 5000. Crozier را حفظ رتبه خود را باقی می ماند و در نیروی دریایی است.

Crozier قبلا در این هفته ارسال به شدت دقت کنید نامه ای به نیروی دریایی رهبری جزئیات نگرانی های خود را در مورد چگونه COVID-19 پخش شد در کشتی خود را. این نامه که به بیرون درز شد به رسانه ها.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که Crozier حذف شد از پست خود برای شکستن زنجیره ای از فرمان ارسال نامه خود بیش از “غیر امن ایمیل طبقه بندی نشده” به یک “آرایه وسیعی از مردم است.”

“من هیچ شکی در ذهن من است که کاپیتان Crozier آنچه را که به گمان او در بهترین منافع ایمنی و رفاه خدمه اش” Modly گفت. “متاسفانه آن مخالف است. آن را بی ارزش مطرح زنگ از خانواده های ما ملوانان و تفنگداران دریایی با هیچ برنامه ای برای پرداختن به این نگرانی.”

Modly که گفت تصمیم او تنها گفت که Crozier “مجاز پیچیدگی چالش COVID برک آوت در کشتی به پایمال کردن توانایی های خود را به عمل حرفه ای است.”

کشتی بود که عامل در اقیانوس آرام کشیده به پورت در گوام در ماه گذشته پس از چند خدمه آزمایش مثبت برای ویروس. تعداد کل آلوده افزایش به 93 با جمعه و بیش از 1000 نفر از مردم گرفته شده کشتی قرار داده و به انزوا در گوام است.

خواسته در روز شنبه در مورد Crozier را حذف مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “نمی دانم زیادی در مورد آن” قبل از پاره شدن به نیروی دریایی کاپیتان برای نوشتن نامه خود را.

“در این نامه پنج صفحه ای از یک کاپیتان و نامه بود همه جا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که مناسب نیست. من فکر نمی کنم که مناسب است. و این مردم سخت. این سخت قوی مردم است. من فکر کردم آن نگاه وحشتناک به با شما صادق باشد.”

“در حال حاضر آنها تصمیم خود را. من تصمیم. وزیر دفاع درگیر شد و بسیاری از مردم درگیر شدند” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من فکر کردم آن وحشتناک بود آنچه که او انجام داد برای نوشتن یک نامه ؟ منظورم این است که یک کلاس ادبیات. این یک کاپیتان یک کشتی است که هسته ای شده و او نباید صحبت کردن که راه در یک نامه است.”

به عنوان Crozier ترک کشتی خود را پس از حذف یک جمعیت از تشویق و کف ملوانان دیده می شد در فیلم تشویق نام خود را و تکان دادن خداحافظی.

وزیر دفاع علامت Esper روز یکشنبه در دفاع از Modly و گفت که او “یک تصمیم دشوار خشن تماس بگیرید.”

“من با ایمان کامل و اعتماد به نفس در او و رهبری نیروی دریایی و من پشتیبانی تصمیم خود را,” او ادامه داد.

در مورد خواسته واشنگتن پست گزارش داده است که کاخ سفید به کارگردانی نیروی دریایی برای حذف Crozier, Esper گفت: آن Modly تماس به تنهایی.

“این است که یک زنجیره فرماندهی موضوع” Esper گفت. “این یک مسئله اعتماد و اعتماد به نفس در کاپیتان کشتی.”

وی در گفتگو با سی ان ان “وضعیت اتحادیه” Esper همچنین گفت: “ما نیاز به مراقبت از ملوانان در کشتی.”

“ما نیاز به اطمینان از رفاه خود و دریافت که کشتی به دریا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” او ادامه داد. “من خوشحال هستم به گزارش در حال حاضر بیش از نیمی از کشتی های تست شده است. تنها 155 ملوانان آمده اند تا مثبت. کسانی که همه خفیف و متوسط است. شده اند وجود دارد هیچ بستری شدن در بیمارستان ندارند.”

Esper گفت که در حالی که وجود دارد این است که “بررسی مداوم” به Crozier وجود “است نه لزوما نیاز به حذف هر ملوان از کشتی.”

“شما در واقع نمی تواند انجام دهد که به دلیل وجود راکتورهای هسته ای اجرا می شود,” او گفت:. “شما باید بسیار حساس و تجهیزات. شما باید سلاح در هیئت مدیره است که کشتی بنابراین شما می توانید به طور کامل تخلیه کشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de