بایدن توطئه $2tn انقلاب سبز اما چهره باد و انرژی خورشیدی واکنش

Joe بایدن را $2tn برنامه ریزی برای از بین بردن تمام گازهای گلخانه ای از ما به شبکه برق در 15 سال بوده و تحسین شده توسط آب و هوا فعالان اما عظیم تعمیرات اساسی را مجبور به انتخاب راه خود را از طریق یک میدان مین از جامعه و همچنین لابی مخالف است.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده تبلیغ میلیون شغل جدید در یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک که در آن وسایل نقلیه الکتریکی مجهز و ساختمان های تجدید پذیر تولید برق به کمک فاز از تولید گازهای گلخانه ای از سوخت های فسیلی است. یک بایدن انتخابات ریاست جمهوری که با هدف تحریک ده ها هزار نفر از توربین های بادی جدید و میلیون ها نفر از جدید پانل های خورشیدی در سراسر ایالات متحده به سرعت در مقیاس صفر-کربن انرژی است.

باید بایدن شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری این مقیاس انرژی تحول خطرات یک واکنش از جوامع ناراضی نزدیکی قرار دادن جدید خورشیدی و باد زیرساخت ها است.

“ما باید decarbonize اما این است که نه تنها متریک. ما نیاز به در مورد مراقبت از دیگر اثرات زیست محیطی و اجتماعی بیش از حد” گفت: David Keith, یک, آب و هوا و کارشناس انرژی در دانشگاه هاروارد.

در سال 2018 کیت همکاری تحقیقاتی که در امریکا انتقال به انرژی خورشیدی و باد خواهد نیاز به 20 برابر بیشتر از زمین های منطقه از آنچه قبلا تصور. توسعه زمین بود به خصوص قابل توجه برای باد است که میانگین چگالی توان – اندازه گیری وات در هر متر مربع است که 10 برابر کمتر از انرژی خورشیدی است.

“توربین های بادی در حال زیبا و کارآمد و ما نباید آنها را رها اما ما باید رد پای خود را به طور جدی” کیت گفت. “شما باید شیب انرژی سیستم به سمت پایین زمین ردپای که بدان معنی است که با تمرکز بر روی انرژی خورشیدی هسته ای و جذب و ذخیره سازی کربن با باد در حاشیه.”

ورودی بایدن دولت نه تنها باید برای کمک به حرکت به نگرانی بیش از قرار دادن انرژی پاک زیرساخت بلکه یک شبکه جدید انتقال خطوط مورد نیاز خود را به انرژی خورشیدی و انرژی باد از مناطق دور افتاده به قدرت خانه و کسب و کار.

“اگر جدیت مورد سبز جدید مقابله و کاهش در تولید گازهای گلخانه ای وجود دارد باید به فدرال قانون است که حقوق مردم نمی مانند که در آن تصمیمات به سرعت گفت:” کیت. “آن نیاز رهبری به اعتراف وجود خواهد داشت مبادلات به صورت مشترک ملی هدف است. بایدن نیاز به پاک کردن وجود خواهد داشت محلی تصمیم گیری مردم نمی مانند. ما نمی توانیم وانمود کنیم این است برای رفتن به آسان است.”

شدیدترین مخالفت با انرژی ساخت و ساز است تا در حال حاضر محور در خطوط لوله برای سوخت های فسیلی مانند نفت و گاز با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رنج می برند اخیر دادگاه موانع به امید خود را از هل دادن از طریق تعدادی از پروژه های که آب و هوا فعالان می گویند کمک خواهد کرد که فشار جمعیت و نزدیک به فاجعه از طریق فاجعه گرمایش جهانی.

اما تظاهرات نیز شروع به شعله ور شدن در اطراف برخی از پروژه های انرژی پاک مانند ویرجینیا جامعه مخالف به یک مزرعه خورشیدی 60 مایلی جنوب واشنگتن دی سی و یا تظاهرات در جزیره هاوایی, اوآهو بیش از توربین های بادی جدید که منجر به بیش از 100 دستگیری در اواخر سال گذشته.

“این منصفانه نیست که AES [شرکت پشت وزش پروژه] فقط می توانید با ساخت این هیولا در حیاط, با چنگک جمع کردن در همه پول از آنها و ترک ما به زندگی با چشم درد و همه عوارض” گفت: Kryssa استیونسون یکی از اوآهو معترضان در ماه دسامبر.

اعتراض به باد و انرژی خورشیدی پروژه های طیف وسیعی از شکایت آنها eyesore و مضر به ارزش ملک را تا حد زیادی افشا ادعا های آنها خطرناک است به سلامت عمومی است. مغلوب ساختن پیشی جستن مورد حمله است “آسیاب های بادی” برای ایجاد یک “پرنده قبرستان” برای پرواز حیوانات.

نیز وجود دارد گسترده تر نگرانی های زیست محیطی بر روی زمین مصرف برای انرژی خورشیدی یا توربین های بادی. برای مثال اياد مطرح کردند به توسعه انرژی خورشیدی در صحرای موهاوی به دلیل تهدید به صحرا لاک پشت یک موجودی است که می تواند زندگی می کنند تا 80 سال است.

Biden’s $2tn plan would eliminate all greenhouse gases from the electricity grid within 15 years.

آمریکا بارها و بارها دیده می شود انرژی های تجدید پذیر زیرساخت های “اشتراکی و ساخته شده در مکان های که منجر به از دست دادن قابل توجهی از تنوع زیستی” گفت: ربکا هرناندز همکاری نویسنده های اخیر دانشگاه کالیفرنیا در دیویس مطالعه که توسعه موهاوی imperils cacti و دیگر گیاهان صحرا. “ما نیاز به زمین برای تولید انرژی و مواد غذایی و حفاظت – چگونه ما مطمئن شوید که ما تخصیص به اندازه کافی برای هر روز به طور فزاینده ای داغ و پر زمین ؟ ما را محتاطانه تصمیم گیری در مورد که در آن ما قرار داده و ما در انرژی های تجدید پذیر.”

در نهایت اما اثرات افزایش در انرژی های تجدید پذیر در ساخت و ساز ممکن است به وزن برابر یک جایگزین که در آن تولید گازهای گلخانه ای قطع نمی شود و ما roiled توسط موج گرما غیر قابل تحمل شکست محصولات کشاورزی و به طور فزاینده ای قدرتمند طوفان.

“این مهم است که بایدن طرح تکنولوژی خنثی بنابراین جوامع می توانید انتخاب کنید مسیر خود را به صفر تولید گازهای گلخانه ای” گفت: ملیسا Lott ارشد و محقق در دانشگاه کلمبیا مرکز جهانی سیاست انرژی. “یک بخش از کشور را در مخالفت با این, اما این مورد برای هر چیزی که ساخته شده است. در تعادل هستند و این اثرات بهتر از کربن فشرده که شبکه قطع خواهد شد هزاران نفر از زندگی کوتاه است ؟ پاسخ صریح بله.

“رسیدن به صفر کربن برای بخش برق در 2035 بلند پروازانه است دشوار اما دست یافتنی با پشتیبانی از سیاست است. هر سال ما انتظار آن را سخت تر به انجام. ما یک پنجره باریک در آینده نه یا 10 سال برای به دست آوردن همه چیز را در حال اجرا و سریع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de