بایدن نه بولتون: takeaways از شش روز از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمهیک ثانیه بعد از باز کردن بحث توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در استیضاح آزمایشی در ایالات متحده آمریکا به این نتیجه رسیدند.

در اینجا شش takeaways کلیدی:

جان چه کسی ؟

یکشنبه شب یک بمب دارای قدرت تخریبی گزارش آمده است که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آینده کتاب می گوید تهمت بولتون گفت که او نمی خواهید برای ارسال کمک به اوکراین تا زمانی که اوکراین تحویل کالا در جو بایدن.

روز دوشنبه تهمت دفاع تیم در پاسخ به این حمله در قلب خود را مورد … تماما نادیده گرفتن آن است. با جزئی استثنا نه بولتون نام و نه ماده از کتاب خود را گزارش شارژ آمد تا در حدود هفت ساعت پس از محاکمه در روز دوشنبه.

“آنها به نظر می رسد عامل در یک حباب از انکار” گفت: سناتور ریچارد بلومنتال یک کانکتیکات دموکرات “و من فکر می کنم آنها را سریع از دست دادن هر یک گوشه ای از این اعتبار توسط اساسا نادیده گرفتن شواهد از جان بولتون و یا دیگران است.

“آنها می گویند وجود ندارد به اندازه کافی شواهد اما آنها در حال تلاش برای متوقف کردن آن را از قبل از آمدن به مجلس سنا.”

وجود خواهد داشت شهود?

کلید سوال باقی مانده است: آیا بولتون اخبار و یا هر چیز دیگری را متقاعد کند با یک گروه کوچک از جمهوری خواهان به سمت دموکرات ها و تماس شاهدان در دادگاه? یک سناتور جمهوری خواه که قبلا صحبت علنی در موضوع Pat Toomey از پنسیلوانیا گفت: همکاران آنها ممکن است مجبور به در نظر گرفتن یک-به-یک شاهد تبادل با دموکرات ها ،

رای گیری در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان انتظار می رود که روز جمعه برگزار شد. اگر نتواند سنا بود و انتظار می رود به تبرئه تهمت بلافاصله. اگر, از سوی دیگر شاهدان به نام محاکمه خواهد حرکت به کمتر قابل پیش بینی خاک.

هانتر بایدن در کانون توجه

به جای صحبت کردن در مورد جان بولتون تهمت دفاع تیم پیشرفته استدلال آنها امیدوار سناتورها را پیدا کند. یکی از اعضای تیم Pam باندی سابق فلوریدا دادستان کل صحبت برای یک دقیقه در مورد فساد در داخل شرکت گاز اوکراین Burisma و عدم صلاحیت هانتر بایدن معاون سابق رئیس جمهور را مجبور به نشستن در هیئت مدیره شرکت.

شارژ کردن اتاق برای یک شام استراحت پس از سخنرانی جمهوریخواه تد کروز از تگزاس گفت: ذهن او ساخته شده بود: “اگر مجلس سنا در اواخر این هفته … تصمیم می گیرد برای رفتن به پایین جاده در بیشتر شهود” او گفت: “مهم ترین شاهد برای سنا به شنیدن از هانتر بایدن.”

این چهل تکه دفاع

در حالی که برگ برنده این تیم بود صرف برخی از زمان در دفاع از رئيس جمهور در اقدامات و گفت او نگران بود در مورد فساد در اوکراین و در مورد بار-های اروپا, تیم دفاع صرف اکثریت از روز در محیطی به ظاهر سوال.

یک وکیل رز به تحویل یک ساعته سخنرانی تمجید رودی جولیانی را انجام در اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وکیل شخصی. دیگر مورد بررسی قرار هانتر بایدن حرفه ای در اوکراین و یک سوم تحویل یک نقد از خانه مديران مورد که زمان برای حذف از نیویورک تایمز سری در مورد ظهور برده داری در ایالات متحده است.

استار و Dershowitz

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم مماشات کردن دو ستاره وکلا: Alan Dershowitz شناخته شده آزادی های مدنی litigator زمان و مغبون جفری اپستاین sidekick; و کنت استار سابق مستقل وکیل در دوران بیل کلینتون را استیضاح. هر دو استدلال کرد که استیضاح باید ریشه در یک جرم جنایی در نظر نمی به اشتراک گذاشته شده توسط جریان اصلی اسلام و در هر صورت کاهش آن در ربط با imputations از جرم و جنایت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

کون quaintly استدلال کرد که ایالات متحده آمریکا رنج می برد و از زیاده روی در استیضاح.

“سنا نامیده می شود به نشستن به عنوان دادگاه عالی از استیضاح همه بیش از حد اغلب” گفت استار که خرس های منحصر به فرد مسئولیت واحد قبلی ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در گذشته 150 سال است.

گفت: آرام بخش با صدای بلند

آلن او
(@alanhe)

ارنست: “IA قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب. و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان کسانی که Demcaucus را برانگیخت. آنها به حمایت از نانو در این نقطه است؟”

H/T @JaxAlemany pic.twitter.com/tYYkSPuIDY

28 ژانویه 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su