بایدن نام کلینتون-اوباما کهنه به جدید مدیر کمپین

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد کوروناویروس پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 در ویلمینگتون دلم. (AP Photo/مت Rourke)

دموکراتیک ریاست جمهوری جبهه-دونده جو بایدن در حال دادن تا مبارزات انتخاباتی خود رهبری با نامگذاری یک جانباز از باراک اوباما و هیلاری کلینتون در کاخ سفید پیشنهادات خود را به عنوان مدیر کمپین. کمپین پنج شنبه اعلام کرد که جن اومالی دیلون خدمت خواهد کرد به عنوان مدیر کمپین رفتن به جلو. او در حال حاضر کمک کرد بایدن احیای مبارزات انتخاباتی خود بودن در آورده به تمرکز بر روی نوادا پس از ملال انگیز پس از اتمام در آیووا و نیوهمپشایر قرار داده و معاون سابق رئیس جمهور سوم کاخ سفید پیشنهاد در آستانه سقوط است. بایدن به پایان رسید و دور دوم به برنی ساندرز در نوادا اما آن را به اندازه کافی برای تنظیم صحنه برای خود موجی از کارولینای جنوبی به بعد.

اومالی Dillon, 43, اسمی موفق گرگ شولتز که در خدمت به عنوان مدیر کمپین پس بایدن اعلام کرد پیشنهاد خود را در ماه آوریل گذشته. اما شولتز در حال حاضر عملا جایگزین پس از آیووا زمانی که بایدن بالا مشاور آنیتا دان دادن به او نهایی قدرت تصمیم گیری. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا دان را حفظ ارشد وضعیت بیش از اومالی Dillon.

شولتز در ضمن همچنان به خدمت بایدن با گسترده, نمونه کارها از جمله به عنوان یک تماس اولیه برای بالا اهدا کنندگان و مقامات منتخب در سراسر کشور است. اومالی دیلون ارتقاء برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست. این حرکت به عنوان بایدن به نظر می رسد به جلو به یک پتانسیل کلی انتخابات رقابت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که بایدن انتخاباتی حتی با صعود سریع به ملی نماینده رهبر و شدیدا مورد علاقه برای نامزدی صرف ماه احاطه شده توسط فقیر جمع آوری کمک های مالی کافی از سازمان و آرام اما گسترده سرخوردگی از حزب دموکرات اهدا کنندگان و قدرت بازیکنان ،

اومالی دیلون طولانی رزومه دموکراتیک در سیاست است.

او معاون مدیر کمپین برای فعالیت های انتخاباتی اوباما در سال 2012. او یک مقام ارشد در کلینتون در کمپین 2016 و بعد از آن بود که کلینتون را انتخاب روسای حزب دموکرات است کمیسیون ویژه ای است که بازرسی و نگهداری 2020 نامزد روند. او موفق Beto o’rourke را 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. O’rourke است که در میان بسیاری از سابق نامزدها به تایید بایدن.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de