بایدن آگهی ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk, آیووا, نظرسنجی; Sanders, Buttigieg بعدی

(Bloomberg) — جو بایدن آگهی دموکراتیک زمینه در آیووا با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی با 25% پشتیبانی می کند. برنی ساندرز دوم شد و در 19 درصد و پس از پیت Buttigieg سوم در 18٪.

این یک نتیجه بهتر برای معاون سابق رئیس جمهور از نیویورک تایمز/سینا نظرسنجی از جمعه که نشان داد ساندرز در اول و بایدن انتهایی Buttigieg در مقام سوم. الیزابت وارن چهارم بود و ctq پنجم در هر دو نظر سنجی.

هنوز هم هر دو نظرسنجی ها نشان می دهد یک مایع دموکراتیک درست یک هفته قبل از آیووا قفقاز. RealClearPolitics, گرد نظرسنجی های اخیر در آیووا نشان داد که بایدن و ساندرز در اصل گره خورده است پیش از این ایالات متحده آمریکا امروز بررسی انتشار.

تحت آیووا منحصر به فرد حزبی سیستم رای دهندگان برنامه های پشتیبان می تواند تعیین کننده باشد. اگر یک نامزد نیست به 15% پشتیبانی در یک منطقه محلی آنها در نظر گرفته نمی ماندگار رای خود را نمی خواهد چوب خط حساب کردن و هواداران در حال تشویق به انتخاب شخص دیگری.

هنوز هیچ نشانه ای روشن که در آن حامیان کمتر رای گیری نامزدها ممکن است باد تا. سه چهارم از کسانی که در حمایت از یک نامزد خارج از پنج مردد بودند در مورد آینده خود را انتخاب کنید.

امروز ایالات متحده آمریکا/Suffolk نظرسنجی نظر سنجی 500 به احتمال زیاد دموکراتیک caucusgoers از Jan. 23-26 با خطا حاشیه به علاوه یا منهای 4.4 درصد است.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Derek Wallbank در سنگاپور در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: Chua Baizhen در [email protected] استیو Geimann

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>