بایدن دارای دلهره آور سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ما انتخابات وارد کشش نهایی

One صد روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ساخته شده است یک فرمانده و پایدار منجر شود بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که راه پیروزی را به طور قابل ملاحظه در ماه های پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

رئیس جمهور و اقبال به نظر می رسد به طور فزاینده ای وابسته به مسیر بحران بهداشت عمومی او موفق به مهار با مرگ و میر گذشته 145,000 و اقتصاد در آشفتگی.

واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی این ماه نشان داد که بایدن به مراتب جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن 55% به 40% در میان رای دهندگان ثبت شده. که در تقابل با ماه مارس زمانی که بایدن و تهمت قفل شده بودند در نزدیکی کراوات به این ویروس شروع به گسترش است.

همان نظرسنجی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی هم پاشیده بود به 39 درصد تقریبا مشابه از رای دهندگان که مورد تایید خود در پاسخ به شیوع بیماری در حالی که 60 درصد مخالف. به خصوص نگران کننده برای رئیس جمهور جدید موجی از نظرسنجی ها نشان می دهد که او در حال از دست دادن لبه خود را در اقتصاد که قبلا بایدن بزرگترین آسیب پذیری.

“این بسیار سخت است برای پیش بینی یک سناریو که در آن شما می توانید یک استدلال برای رئیس جمهور انتخابات اگر بیکاری بیش از 10 درصد وجود دارد و هیچ نشانه آن است که این بیماری همه گیر تحت کنترل است” گفت: Michael جراحی یک استراتژیست جمهوریخواه شد که یک مشاور برای جب بوش را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

“فضای سیاسی و وضعیت اقتصادی می تواند نگاه بسیار متفاوت از 100 روز از در حال حاضر, اما اگر انتخابات برگزار شد امروز آن است که به احتمال بسیار زیاد است که معاون سابق رئیس جمهور برنده خواهد بود و بسیار قابل ملاحظه ای است.”

نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیش در یک کلاچ از میدان نبرد آمده است که امن مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016 از جمله ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان. یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی از فلوریدا دیده می شود به عنوان مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت بایدن با 13 امتیاز.

بایدن انتخاباتی است که در حال حاضر eyeing گسترده در انتخابات نقشه است که می تواند همچنین ارائه کنترل سنا به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در به طور سنتی حزب جمهوری خواه ایالت آریزونا که در آن رئیس جمهور همواره رهبری در ایالت سنجی و همچنین به عنوان محافظه کار در پایگاه های مانند تگزاس که در آن جدید کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در بر داشت نامزدها گردن و گردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و رای گیری نشان می دهد که او را از دست دادن به عنوان “جعلی”, مصمم است که او را به مبارزه طلبیده کمربندی prognosticators در سال 2016 و آماده است تا دوباره آن را انجام دهد. “من نه از دست دادن” او اصرار داشت در طول های اخیر فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه هنگامی که با شبکه های نظرسنجی ها نشان او انتهایی بایدن با هشت امتیاز.

استراتژیست های سیاسی هشدار می دهند که بسیار می تواند – و تقریبا به طور قطع خواهد شد – تغییر در ماه های آینده به خصوص در یک مسابقه به شکل بنابراین عمیقا با این بیماری همه گیر. وجود دارد یک انتظار عمومی این مسابقه خواهد بود مبارزه از نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری شده است برای چندین دهه در یک عمیقا قطبی آب و هوا.

در همان زمان گسترده قطعیت آویزان بر امنیت و دولت از انتخابات دوباره در معرض خطر دخالت خارجی و دروغ. این بیماری همه گیر را مطرح کرده است جدید نگرانی در مورد رای گیری روش های میان مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش حملات در پست الکترونیکی-در آراء و بی سابقه تلاش برای ایجاد شک و تردید در مورد مشروعیت این نتیجه در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز به احتمال زیاد لولا در توانایی خود را برای متقاعد کردن آمریکایی ها او سزاوار یک دوم. در عین حال او باقی مانده است تقریبا-فوق العاده متمرکز در صف آرایی وفادار اما کوچک شدن هسته از هواداران است. در هفته های اخیر او به دنبال استوک سفید ترس و فرهنگی واکنش تهاجمی پاسخ به ضد نژادپرستی تظاهرات در دفاع از مؤتلفه آثار و تاریک چهارم جولای سخنرانی که در آن او ادعا کرد که کودکان در حال تدریس به “نفرت” امریکا است.

Trump this week endorsed mask-wearing for Americans, months after resisting health experts’ advice.

رویکرد کار می کرد در سال 2016 اما ملت تغییر کرده است, تبدیل همه گیر بحران اقتصادی و رشد نژادی عدالت حرکت مشتعل از مرگ جورج فلوید.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل این است که او می خواهد برای اجرای یک کمپین مانند آن 2016, اما او مرد در اتهام چهار سال گذشته گفت:” هایدی Heitkamp سابق سناتور دموکرات از داکوتای شمالی.

Heitkamp معتقد است تهمت انتخابات شانس موظف هستند تا با اقتصادی تصویب امتیاز. هنگامی که یک نقطه روشن برای رئیس جمهور, رای دهندگان نارضایتی خود را با دست زدن به اقتصاد افزایش یافته است ominously به عنوان شیوع بدتر در بسیاری از نقاط کشور است.

بدون یک اقتصاد قوی به ریاست او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “ندارد یک تئوری در مورد انتخاب مجدد او.”

در هفته های اخیر رئیس جمهور در تلاش است برای جلب توجه به انتقادات از بایدن و قاب در انتخابات به عنوان یک انتخاب بین سیاسی خارجی و استقرار خودی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر شورشیان 2016. او رئیس جمهور در میان تاریخی بحران است که اکثر آمریکایی ها می گویند او mishandled.

حتی هواداران خود را مشاهده نوامبر را به عنوان یک همه پرسی ریاست جمهوری خود. در میان تهمت رای دهندگان 72% گفت: دوباره انتخاب شد مهم ترین آنها را در این انتخابات واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی ها یافت می شود. در میان بایدن رای دهندگان 67 درصد گفته مهم برای شکست دادن رئیس جمهور.

نشانه هایی وجود دارد که رئیس جمهور این است که شروع به درک شدت از چالش های پیش روی او است. پس از هفته اخراج موج در عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سراسر جنوب و غرب به عنوان آخرین “embers” یک بیماری همه گیر شده است که تا حد زیادی پیشتر تهمت به طور ناگهانی تغییر وضعیت خود را.

او را تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت – که او تا به حال طولانی مقاومت – و از سر کاخ سفید coronavirus کنفرانس خبری.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که کنوانسیون حزب جمهوری خواه در جکسون ویل فلوریدا می توان با استناد به تهدید ویروس است که ظهور دولت است. دموکرات ها نیز اوراق با طرح سنتی کنوانسیون حرکت رویداد خود را تا حد زیادی آنلاین.

Joe Biden has largely been conducting his campaign from his basement – and the polls suggest it is working.

پس از تبدیل شدن به presumptive دموکراتیک نامزد در مارس بایدن اجرا شده است نسبتا پایین کلید کمپین از خانه اش در ویلمینگتون, بهبود جایگاه خود را در مسابقه حتی او منقبض شده از ملی کانون توجه است.

با وجود ستیز اولیه این حزب تا حد زیادی متحد پشت سر او در حالی که مبارزات انتخاباتی خود ramped تا, جمع آوری اعانه, باریک رئیس جمهور یک بار گسترده پول نقد استفاده کنند.

بایدن نیز رو به با نظرسنجی نشان او را حمل زنان و تاریخی حاشیه و ساختمان سرب با مستقل و میانه رو. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخابات, سفید حومه زنان فرار کرده اند به حزب جمهوریخواه پیوستن زنان از رنگ برای کمک به دموکرات ها دوباره خانه در سال 2018 است. در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده بایدن در چنین چمن صدور بلانت تجدید نظر به “زنان خانه دار حومه امریکا”.

به عنوان در سال 2016 هر دو نامزد به طور گسترده ای دوست نداشتند و بازتاب عمیق قطبش و disenchantment بسیاری از آمریکایی ها احساس می کنم. آن سال رای دهندگان که دوست نداشتند هر دو نامزد چرخش سخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن. چهار سال بعد رای گیری نشان می دهد رای دهندگان نمی خواهم که گزینه های خود را – به اصطلاح “متنفر” – به شدت ترجیح می دهند بایدن.

شاید حتی بیشتر نگران کننده برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرسايش از حمایت در میان رای دهندگان مسن تر که به طور نامتناسبی در معرض این بیماری همه گیر. حفظ تسلط خود را با جمله آمریکایی ها که تمایل به نوبه خود در نرخ های بالاتر و بیش از حد نشان داده شده در نوسان متحده حیاتی است.

وجود خطرات برای بایدن بیش از حد به خصوص به عنوان نژاد تشدید می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به مراتب بیشتر مشتاق و متعهد به رای گیری از هواداران بایدن. و دموکرات ها نگران به خصوص در مورد پشتیبانی از ایالات متحده و رای دهندگان جوان که بسیار مهم برای ساختن یک پیروزی ائتلاف.

“که او بر میدارد برای معاونت در جریان است که به ما در مورد نه تنها آنچه را که چشم انداز خود را است, اما آن را به ما بگویید جهت از حزب دموکرات گفت:” LaTosha قهوه ای, co-founder از رای دهندگان مهم توصیف آن به عنوان “مهم ترین” تصمیم بایدن را در 100 روز.

بایدن سوگند یاد کرده است به نام یک زن اما براون معتقد است انتخاب یک زن سیاه و سفید خواهد “ملاقات لحظه ای”.

“ما در این میان بسیار با نژاد های قطبی و محیط زیست,” او گفت:. “مردم سیاه و سفید هستند و کاملا رک و پوست کنده تغذیه. مردم در حال رفتن به خوب با سیاست به عنوان معمول است.”

Ed McGinty, a 72-year-old retiree from Philadelphia living in the Trump stronghold retirement community The Villages in Florida, has been staging a daily protest against Donald Trump since his election in 2016.

چند تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن ، اگر همه گیر abates و اقتصاد ریباند او می تواند به نفع. یک فاجعه ملی و یا دیوان عالی کشور خالی می تواند تغییر و پویایی در این مسابقه است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین عظیم مبارزات انتخاباتی آگهی به تعریف بایدن به عنوان ضعیف و بی فایده می تواند شروع به طنین.

“این مسابقه به مراتب بیش از” سعید سام Nunberg مشاور سابق به مغلوب ساختن پیشی جستن. “رئیس جمهور ثابت شده است که او دوباره می تواند از پشت قبل از.”

هنوز پس از سال ها از خم شدن به واقعیت سیاسی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است به ظاهر پذیرفته شده است که او نمی خواهد coronavirus دور.

ایان Sams دموکراتیک خلق استراتژیست و مشاور هدایتگر پژوهش چپ متمایل رای گیری شرکت که در آهنگ های افکار عمومی در coronavirus دهکدهای از نزدیک تحت نظارت بين تصویب رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر و قضاوت از نامزدها.

اکثر رای دهندگان مشاهده 2020 انتخابات “از طریق منشور از همه گیر” گفت: Sams که قبلا در کامالا هریس مبارزات انتخاباتی برای نامزدی حزب دموکرات و هیلاری کلینتون در سال 2016.

“مگر چیزی اساسا تغییرات – و ما 100 روز پس از هر چیزی می تواند اتفاق می افتد – از دست زدن به همه گیر می گذرد به سوال اصلی رای دهندگان در ذهن زمانی که آنها گام به غرفه رای گیری در ماه نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im