بایدن را رد می کند تارا Reade حمله به اتهام: “این هرگز اتفاق افتاده است’

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در روز جمعه را تکذیب کرد یک اتهام تجاوز جنسی به یک سابق سنا مشاور تارا Reade, اولین اظهارات در مورد یک اتهام است که roiled انتخابات ریاست جمهوری است.

“من تشخیص مسئولیت من به یک صدا, یک مدافع و یک رهبر برای تغییر در فرهنگ است که آغاز شده است اما به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید” آقای بایدن نوشت: در یک رسانه پست. “بنابراین من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات توسط یک کارمند سابق است که من مشغول سوء 27 سال پیش. آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”

آقای بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد نیز نامیده می شود در آرشیو ملی به انتشار هر گونه موجود شکایت مربوط به اتهام.

در مصاحبه با MSNBC را “صبح جو” در روز جمعه آقای بایدن گفت: از خانم Reade ادعای “نه این درست نیست. من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

در پاسخ به پرسش از میکا برژینسکی نشان می دهد شرکت میزبان آقای بایدن گفت که همه زنان تا به حال حق به شنیده می شود زمانی که آنها می آیند به جلو با اتهامات و پس از آن حقایق باید بررسی شود. اما او قاطعانه اصرار داشت که او در مورد “من به شما اطمینان دهم این اتفاق رخ نداد. دوره. دوره.”

در موضوع اتهام از خانم Reade سابق مشاور در سنا که گفته است که آقای بایدن حمله او در سال 1993 زمانی که او یک سناتور از دلاور. مبارزات انتخاباتی خود گفته است او حساب غلط است اما آقای بایدن که در شرکت مجازی صندوق-raisers و تلویزیون محلی مصاحبه در روزهای اخیر تا به حال مطرح نیست این موضوع خود و یا مواجه عمومی سوال در مورد این موضوع.

سکوت خود را تا به حال در یک موضوع است که ظاهر هفته پیش تا به حال نا امید برخی از دموکرات ها و آخرین نمونه از آقای بایدن را جذب, انتقاد آهسته پاسخ در چهره یک بحث.

در میان تشدید نظارت در سراسر اتهام وجود داشته است خواستار رشد برای آقای بایدن به انتشار خود در مجلس سنا مقالات برگزار شده در دانشگاه Delaware. در میان پست آقای بایدن گفت که کسانی که مقاله “را شامل نمی شود فایل های پرسنل.”

“وجود دارد تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد — ملی Archives” او نوشت. “آرشیو ملی است که در آن سوابق نگهداری می شوند چه نامیده می شد و سپس از نمایشگاه اشتغال و شیوه های. من درخواست کرد که وزیر از مجلس سنا درخواست بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است. اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

در یک ارز خانم برژینسکی بارها و بارها فشرده آقای بایدن که چرا او نمی خواهد اجازه می دهد به جستجو برای هر گونه اسناد و مدارک مربوط به خانم Reade در دانشگاه دلاور که او در پاسخ چندین بار “نه آنها وجود دارد” تصریح می کند که هیچ فایل های پرسنل مستقر شدند در دانشگاه.

این بیانیه می آید به عنوان تعدادی از مدافعان حقوق زنان و سازمان ها به نام آقای بایدن برای رسیدگی به این موضوع و به چند نفر باید تایید بخش هایی از خانم Reade ادعا می کنند گفت: آنها به یاد می آورد او های عناصر داستان سال پیش. در بیانیه خود آقای بایدن گفت که زنانی که اتهامات “باید شنیده شود نه سکوت” اما داستان های خود را نیز تضمین کرد.” او در ادامه به افزایش “کامل و رشد رکورد از تناقضات در داستان خود را تغییر داده است بارها و بارها در هر دو کوچک و بزرگ راه ها است.”

در حالی که آقای بایدن باقی مانده بود آرام در مورد این موضوع تا روز جمعه تعدادی از برجسته دموکرات شده اند فشرده در ماده و طرفه با آقای بایدن حتی به عنوان جمهوری خواهان و برخی از فعالان چپ شده اند به شدت بحرانی است.

“من می خواهم به حذف تمام شک در ذهن هر کسی: من باید یک سطح راحتی با این وضعیت که من آن را ببینید با تمام احترام در جهان برای هر زنی که می آید به جلو با کمترین توجه به جو بایدن” سخنران نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

“وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در اطراف این ایده که زنان خواهد بود و شنیده بود به گوش او گفت:” بیان “احترام کامل” برای #MeToo جنبش است. “نیز وجود دارد که با توجه روند, و این واقعیت است که جو بایدن است جو بایدن.”

برخی از آقای بایدن را بالقوه در حال اجرا آمپول از جمله سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و کامالا هریس از کالیفرنیا و همچنین استیسی آبرامز سابق مجلس گرجستان رهبر اقلیت نیز حمایت آقای بایدن با اشاره به کار خود را به عنوان مثال در مورد خشونت علیه زنان عمل می کنند.

برخی از جمهوری خواهان به دنبال به رنگ دموکرات به عنوان منافقان نشان می دهد که آنها در حال برگزاری خانم Reade بدخشان به یک استاندارد در مقایسه با یک مورد استفاده برای اتهام تجاوز جنسی علیه برت M. Kavanaugh در طول دیوان عالی کشور تایید جلسات در سال 2018 است.

“من فکر می کنم او باید پاسخ” رئیس جمهور تهمت و گفت: از آقای بایدن روز پنج شنبه به عنوان مبارزات انتخاباتی خود نشانه این هفته آن در نظر گرفته شده به اتهام یک کمپین موضوع است. “این می تواند اتهامات نادرست است.”

آقای ترامپ مواجه شده است و چند اتهام تجاوز جنسی و آزار و اذیت و گرفتار شد ضبط لاف زدن در مورد اتوبوس زنان بدون رضایت خود را.

در بیانیه خود آقای بایدن به دنبال جلب تیز تفاوت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما به اندازه کافی طولانی زندگی با یک رئیس جمهور که فکر نمی کند که او کسی جوابگو و مسئولیت برای هیچ چیز” او گفت:. “که من نیست. من معتقدم پاسخگو بودن به معنای داشتن مشکل مکالمات حتی زمانی که آنها ناراحت کننده است. مردم نیاز به شنیدن حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>