بایدن خواستار دموکراتیک کنوانسیون به تاخیر می افتد و از آنجا که از Virus

واشنگتن — معاون رییس جمهور سابق آمده است. چهارشنبه شب به نام برای حرکت در کنوانسیون ملی دموکرات ها از اواسط ماه جولای تا آگوست ساخت و او را از برجسته ترین اعضای حزب خود را به می گویند که این کنوانسیون باید موکول به دلیل شیوع کروناویروس.

“من شک دارم که آیا کنوانسیون دموکراتیک در حال رفتن به قادر برگزار می شود در اواسط ماه جولای و اوایل ماه جولای” آقای بایدن گفته جیمی فالون در “امشب نشان می دهد.” “من فکر می کنم آن را باید به حرکت به ماه اوت است.”

آقای فالون خواست آقای بایدن در مورد این کنوانسیون را در زمان. معاون سابق رئیس جمهور که در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه این ویروس را تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

کتی پیترز سخنگوی کنوانسیون ملی دموکرات کمیته گفت: پس از آقای بایدن این اظهارات که او انتظار می رود این کمیته به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد تغییرات به کنوانسیون قصد دارد تا پایان این هفته است.

این دومین بار در دو روز است که آقای بایدن به حال در مورد زمان بندی کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 13 تا 16 در میلواکی است. روز سه شنبه گفت: در طول یک MSNBC مصاحبه که آن را سخت به تصور” کنوانسیون را به عنوان برنامه ریزی شده.

ارشد دموکرات مقامات بر این باورند آقای بایدن را خیلی ترجیح می دهم به نگه سنتی کنوانسیون با حضور هزاران نفر به عنوان مخالف به یک مجازی کنوانسیون که در آن او دریافت این حزب نامزدی ریاست جمهوری بدون ساخته شده برای تلویزیون رویداد. رئیس جمهور تهمت بود که آقای بایدن امیدوار است که نامزدی خود را یک تلویزیونی تاجگذاری اتحاد جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند برای حفظ برنامه خود را برای کنوانسیون است که مجموعه ای را در ماه اوت در شارلوت, N. C.

در حالی که آقای بایدن است تقریبا غیر قابل عبور نماینده رهبری بیش از سناتور برنی ساندرز گذشته خود باقی مانده رقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری او نمی تواند رسمی کنترل بر کنوانسیون برنامه ریزی تا زمانی که او پیاپی نامزدی یا آقای ساندرز قطره خارج از مسابقه است.

دموکراتیک مقامات از جمله حزب رئیس تام پرز امیدوار بود و پیش بینی کرد که حزب باید یک نامزد اواخر آوریل, اما با بسیاری از کشورهای تعویق انداختن مقدماتی خود را به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی در مورد کوروناویروس آقای بایدن نمی پرچ نامزدی تا ماه ژوئن در اولین اگر آقای ساندرز باقی مانده در مسابقه.

تغییر تاریخ از کنوانسیون دموکراتیک خواهد بود لجستیکی feat نیاز به یک rebooking از هزاران اتاق های هتل همراه با عرصه و مرکز همایش های فضایی در میلواکی — یا شهر دیگری اگر رویداد منتقل شده است.

قبل از آقای بایدن در تماس به تغییر کنوانسیون تاریخ دموکرات ها برنامه ریزی حزب quadrennial جمع آوری شده بود در تماس با مقامات Fiserv فروم میزبان عرصه مورد جایگزین خرما.

این دو به احتمال زیاد جدید, اسلات Aug. 17 تا 20 Aug. 31 سپتامبر. 3. عرصه در دسترس است این هفته با توجه به Milwaukee Bucks رسمی.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که برای برنامه ریزی Aug. 24 تا 27.

میلواکی آرنا و مرکز کنوانسیون فضای رزرو شده است Aug. 10 تا 12 توسط بیمه گر غربی متقابل را در جلسه سالانه که به تساوی بیش از 12000 نفر به شهرستان با توجه به Milwaukee Journal Sentinel.

جو Solmonese مدیر اجرایی کنوانسیون ملی دموکرات ها گفت: در مصاحبه روز شنبه که او تا به حال شش تا هشت هفته قبل از هر گونه تصمیم گیری باید در مورد حرکت کنوانسیون. آقای بایدن اعلام شده است به احتمال زیاد به تسریع چنین انتخاب کند.

“ارائه یک فرصت برای ما نامزد برای تاکید مجدد بر ما ارزش های دموکراتیک متحد حزب و به اشتراک گذاری چشم انداز خود را برای امن تر و قوی تر در آینده برای کشور ما پیش از این هرگز احساس مهم تر” آقای Solmonese گفت: قبل از اینکه آقای بایدن به نام برای حرکت کنوانسیون. “همانطور که ما همچنان به قرار دادن برنامه در محل برای موفقیت دموکراتیک ملی کنوانسیون در این تابستان ما را در حفاظت از سلامت و رفاه شرکت کنندگان کنوانسیون و ما میزبان شهرستان با مسئولیت ما را برای ارائه این تاریخی و انتقادی مناسبت است.”

اگر کنوانسیون منتقل شدند آن را نیز تحت تاثیر قرار چقدر پول حزب نامزد قادر خواهد بود به صرف بیش از تابستان است. نامزدها باید جداگانه گلدان پول آنها می توانید شیر را در یک اولیه و کلی انتخابات است. دیگر آقای بایدن است نه رسمی نامزد حزب در زمان کمتر او را به صرف انتخابات عمومی بودجه مبارزات انتخاباتی خود مطرح کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de