Beyoncé خواستار جامعه سیاه و سفید به ‘رای خواهم زندگی ما به آن وابسته’ در BET awards سخنرانیBeyoncé اعطا شده است بشردوستانه جایزه در BET Awards با استفاده از گفتار به تشویق بینندگان به رای “مثل زندگی ما به آن بستگی دارد” در آینده ما انتخابات است.

میشل اوباما برجسته بیانسه تعهد به جامعه سیاه و سفید قبل از ارائه خود را با این جایزه گفت: “شما می توانید آن را در همه چیز او می کند از موسیقی است که به صدای به شادی و درد به فعالیت است که خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند.”

اوباما ستایش Beyoncé برای ترویج جوانتر نوازندگان و برای “calling out, تبعیض و نژاد پرستی زمانی که او آن را می بیند”.

Beyoncé اختصاص این جایزه به معترضان در سراسر کشور است.


Beyoncé نمودار
(@yoncechart)

[email protected]بیانسه سخنرانی برای او “شرط بشردوستانه جایزه’ #BETAwards pic.twitter.com/FqNHBBWKQk

29 ژوئن 2020

“من می خواهم به اختصاص این جایزه به همه برادران من در خارج وجود دارد, همه از خواهران در خارج وجود دارد من الهام بخش, راهپیمایی و مبارزه برای تغییر است. صدای خود را شنیده و شما اثبات به اجداد ما که مبارزات خود را بیهوده نمی شد. در حال حاضر ما یک چیز بیشتر ما نیاز به انجام به راه رفتن در ما قدرت واقعی که برای رای دادن” او گفت:.

“من شما را تشویق به ادامه به اقدام ادامه به تغییر و از بین بردن یک نژادپرست و نابرابر سیستم,” او گفت:. “افرادی هستند که بانکداری ما ماندن در خانه در طول انتخابات محلی و مقدماتی اتفاق می افتد, در کشورهای در سراسر کشور است. ما باید به رای مثل زندگی ما به آن بستگی دارد به دلیل آن را ندارد.”

Beyoncé ستایش بود برای خیریه کار از طریق BeyGOOD بنیاد از جمله teaming تا با مادرش تینا Knowles برای اطمینان بیشتر Covid-19 تست در دسترس بود به ساکنان سیاه در خانه اش در شهر هوستون ،

شرط جوایز جشن, سیاه, هنرمندان و sportspeople. قبلی دریافت کنندگان شرط انساندوستانه جایزه شامل باکسر محمد علی, موسیقی, تهیه کننده کوئینسی جونز و بازیگر Denzel Washington.

روز یکشنبه نشان می دهد جشن شرط را 20th جوایز نشان می دهد و شرط را 40 سال به عنوان یک شبکه است. سه ساعته رویداد که در پخش CBS برای اولین بار بود که توسط کمدین بازیگر و تلویزیون شخصیت آماندا Seales.

چندین هنرمندان ساخته شده امتیاز سیاسی در طول اجراهای خود از جمله رادی Ricch که عینک سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در حالی که پیراهن او ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im