بتسی DeVos پشت رول اوباما-دوران راهنمایی در پردیس تجاوز جنسیآمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos صادر شده است قوانین جدید در تجاوز جنسی در مدارس و دانشگاه های توزیع و امنیت بیشتری را به کسانی که متهم به حمله و بیشتر معکوس اوباما-دوران راهنمایی طراحی شده برای محافظت از دانشجویان است.

این مقررات با توجه به اثر را در ماه اوت به نیاز دانشگاه به نگه دارید زندگی می کنند جلسات که در آن قربانیان و متهم می تواند متقابل مورد بررسی قرار گرفت و در یک حرکت است که حقوق برابر گروه استدلال “راهنمایی ترازو به نفع” از معتادان است. مدارس همچنین قادر خواهد بود برای انتخاب دو استانداردهای مختلف از شواهد که در ارزیابی حمله به موارد.

قربانی حقوق گروه محکوم قوانین جدید گفت: آنها را کاهش می دهد حقوق بازماندگان تجاوز جنسی. DeVos مقررات انتظار می رود که در دادگاه به چالش کشید.

“اگر این قانون می رود به اثر آن را به مدارس خطرناک تر است و می تواند فشار بازماندگان از مدرسه به طور کامل” گفت: این گروه خود را بدانید نهم است که با هدف از بین بردن خشونت جنسی در مدارس.

“حکومت نمی کند و اولویت بندی دانش آموزان و بازماندگان بلکه راهنمایی مقیاس در حمایت از نام معتادان و محافظت دانشگاه ها و خط پایین خود را.

“اگر این قانون می رود به اثر مدارس خواهد بود محافظت از مسئولیت برای نادیده گرفتن و یا پوشش آزار و اذیت جنسی.”

قوانین جدید هستند در نتیجه از تلاش های در حال اجرا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تعمیرات اساسی عنوان IX یک قانون فدرال ممنوعیت تبعیض جنسی. تحت باراک اوباما کالج ها و دانشگاه ها مورد نیاز بود به فرآیندهای در محل برای مبارزه با تجاوز جنسی و یا خطر از دست دادن بودجه فدرال.

زنان ملی قانون مرکز گفت: این برنامه ریزی به شکایت وزارت آموزش و پرورش بیش از قوانین جدید.

“هیچ کس نباید تحت فشار قرار دادند از مدرسه برای تجربه خشونت – اما این دقیقا همان چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ضعیف عنوان نهم قانون را به دانش آموزان” به NWLC گفت: در یک صدای جیر جیر.

DeVos اعلام کرد که قوانین جدید در برابر خواسته های به طور کلی وکیل در 17 متحده و چندین آموزش و پرورش سازمان خواسته بود برای تاخیر با توجه به شیوع کروناویروس.

“با منابع در حال حاضر کشیده نازک در حال حاضر زمان به نیاز مدیران مدارس هیات علمی و کارکنان به بررسی پیچیده عنوان نهم مقررات تجدید نظر خود را در مدارس’ سیاست در پاسخ و ارتباط این تغییرات به دانش آموزان و والدین” نوشت: وکیل مدافع عمومی است که نمایندگی متحده از جمله میشیگان و نیویورک و کارولینای شمالی است.

شورای آمریکایی در آموزش و پرورش تا به حال به طور مشابه خواسته DeVos به صبر کنید تا زمانی که از بعضی جهات از حالت عادی بازگشته است.

“اجرای عنوان نهم مقررات است که انتظار می رود بسیار پیچیده و سنگین برای دانشگاه” شورای نوشت: به DeVos در ماه مارس است.

“در زمانی که نهادی منابع در حال حاضر در حال کشیده نازک کالج ها و دانشگاه ها نباید خواسته برای منحرف کردن منابع ارزشمند به دور از بحرانی تر تلاش به منظور اجرای مقررات ربطی به این فوق العاده ای بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im