برنی برنده شد اما حالا چه ؟ ما اعضا’ حکم در نیوهمپشایر نتایج جستجو | Cas Mudde جیل Filipovic هنر کالن لوید سبز و Jessa CrispinCas Mudde: خواهد Klobuchar بود که آخرین زن ایستاده ؟

نیوهمپشایر اولیه تایید کرد که برنی ساندرز تنها نامزد خاصی به آن را به کنوانسیون دموکراتیک در ماه جولای — حتی اگر او به دست آورد تنها نیمی از سال 2016 پشتیبانی به عنوان او را در آیووا. بزرگترین موفقیت در نیوهمپشایر بود نتیجه ناامید کننده برای الیزابت وارن مانند او مترقی از یک کشور همسایه است. محرومیت یک شوک موفقیت در کارولینای جنوبی ساندرز ممکن مترقی رای خود را به پایان ماه.

در تضاد و به همان اندازه غیر منتظره متوسط رای باز است. به عنوان جو بایدن به نظر می رسد در راه خود را به سرعت در حال از دست دادن خود را در مبارزات انتخاباتی اصلی موضوع – electability – پس از دو بسیار ناامید کننده نتایج پیت Buttigieg است برداشت خود را از اهدا کنندگان و رای دهندگان. اما هر دو به زودی چهره مایکل بلومبرگ میلیاردر که جیب عمیق و بی پایان تبلیغات شروع به پرداخت کردن در پای صندوقهای رای است.

داستان اصلی از مقدماتی نیوهمپشایر بود, اما, مینه سوتا, سناتور ctq. پس از بسیار ناامید کننده جایگاه پنجم را در همسایه ایالت مبارزات انتخاباتی او رو افزایش عظیم از نیوهمپشایر بحث بالا بردن $2m در 24 ساعت و انبوه افزایش حمایت از او در دولت در عرض یک هفته. در حالی که او در جاده به کنوانسیون دموکراتیک باقی می ماند به دور از خاص وجود دارد یک شانس بزرگ است که Klobuchar به زودی خواهد بود که آخرین زن ایستاده در مقدماتی است و چیزی چند را دیدم در آینده شاید حتی سناتور خودش.

  • Cas Mudde یک نگهبان ما مقاله نویس و استنلی وید شلتون UGAF استاد در دانشکده امور عمومی و بین المللی در دانشگاه گرجستان

جیل Filipovic: “آیا تعداد بایدن یا وارن را فقط رتبهدهی نشده است’

در اینجا است که داستان شما در حال رفتن به شنیدن در مورد نیوهمپشایر اولیه: که در آن بود Klobuchar شب و کمپین اتحاد حرکت جدید. و در واقع پس از یک قوی بحث نشان دادن او را دیده است قابل توجه سنبله رفتن از یکی از بسیاری از در پایین به یکی از چند سمت بالا.

اما صاحب نظران مانند یک مسابقه اسب دوانی و به مخلوط استعاره وجود دارد یک مزیت به فلک زده. الیزابت وارن اتحاد ماند اطراف سوم در انتخابات برای ماه; او سوم شد و در آیووا. و در عین حال به او نشان داده بود که ملاقات با یک شانه را بالا انداختن. این تاثیر پوشش ساندرز ، حتی اگر او برنده, نیوهمشایر, روایت است که او را بدتر از زمان گذشته است. البته او! وجود دارد یک تن از نامزدها در این مسابقه – که آن را زیر رای تقسیم خواهد شد به طور گسترده تر. تازگی ندارد و همیشه دقیق ترین راه برای پوشش یک مسابقه.

بایدن در حال حاضر در کارولینای جنوبی برای اولین بار اولیه دولت با جمعیت آفریقایی آمریکایی و آمریکایی های آفریقایی تبار را به شدت هنوز رأی گیری برای هر کسی در اصلی. نه مهم دیگر بخش های دموکراتیک پایه از جمله افرادی که در شهرستانها بزرگ است. نوادا است تا بعد که بزرگتر جمعیت از رنگ در سراسر هیئت مدیره از آیووا و نیوهمشایر به خصوص Latinos. اما شایان ذکر است که چون عمدتا سفید, روستایی متحده مانند آیووا و نیوهمپشایر باید اولویت در دموکراتیک نژاد بخش زیادی از دموکرات پایه بسته شده اند از این تصمیم تا کنون. این یک مشکل بزرگ است.

به همین دلیل است که مهم است نه به تعداد وارن یا بایدن خارج نشده است. و آن را احمقانه به دست بالا گرفتن هر نامزد شتاب – و غیر مسئولانه را که داستان به جای چیست, تعریف, کند, کثیف و خصمانه فرایند که در آن جوامع مختلف با اولویت های مختلف خواهد رای خود را متفاوت است.

  • جیل Filipovic نویسنده H-نقطه: فمینیسم تعقیب خوشبختی

هنر کالن – ‘Klobuchar جدید معتبر نامزد میانه رو’

این هیچ جای تعجب است که برنی ساندرز و پیت Buttigieg در بالا آمد در نیوهمپشایر به عنوان آنها منعکس از مبهم آیووا. من خیلی تیره و تار چشم از تماشای ارزش یک سال از مناظرات تلویزیونی است که من می توانم ببینید که چگونه ctq عملکرد هفته گذشته را طاق او را به بازی. اما آن را انجام داد. او parlayed یک تلاش قوی در آیووا به پایان فقط پشت Buttigieg. هر یک از آنها را سر به کارولینای جنوبی با پرسش های بسیاری در جامعه آمریکا. Buttigieg تا به حال مشکلات با اداره پلیس به South Bend شهردار و Klobuchar شد دادستان از مینیاپولیس که حامل همان چمدان کامالا هریس انجام داد.

اگر جو بایدن احساس دل و روده پانچ در آیووا او داف لگد در نیوهمپشایر. نه او و نه الیزابت وارن محشور یک نماینده. بایدن در شمارش نجات در کارولینای جنوبی است. Warren کوتاه در پول معتقد است که او وحدت نامزد خواهد شد که باقی می ماند ایستاده زمانی که Buttigieg دچار تزلزل یا ساندرز بازدید خود سقف. اما ساندرز به دست آورد. و Buttigieg به دست آوردن توجه کشور با پول نقد در دست است. Klobuchar پدید آمده است به عنوان معتبر و نامزد میانه رو است که می تواند برنده شدن در یک محل مانند ویسکانسین یا میشیگان که به تهمت تفاوت در 2016.

  • هنر کالن سردبیر استورم لیک بار در شمال غرب, آیووا, جایی که او برنده جایزه پولیتزر برای سرمقاله نوشتن. او یک نگهبان ما مقاله نویس و نویسنده کتاب طوفان دریاچه: تغییر انعطاف پذیری و امید در آمریکا افزوده فقط در شومیز

لوید سبز: ‘وارن و بایدن زنده در زمان قرض گرفته’

در نیوهمشایر, Bernie Sanders, برگزار شد, پیت Buttigieg متوقف شده در دوم و ctq رسید به سوم. اگر چه مایک بلومبرگ و جنگ قفسه سینه در انتظار همه آنها در سه شنبه, Sanders,’ پیروزی قابل توجه است: به غیر از بیل کلینتون در سال 1992 هیچ حزب دموکرات موفق به کسب نامزدی پس از از دست دادن آیووا و نیوهمپشایر.

همانطور که برای الیزابت وارن و جو بایدن هم به پایان رسید با sub-par اجرای برنامه. Once upon a time بایدن یک سناتور و یک معاون رئیس جمهور. به جای او و وارن در زمان قرض گرفته شده.

به دنبال به جلو ساندرز کمپین دلیلی برای بازدم نه خیره نگاه کردن. ملت را اول ابتدایی با مته سوراخ قطعا متوسط رنگ. بدون هیلاری کلینتون به عنوان یک فویل و رو شلوغ زمینه ساندرز نگاه آسیب پذیر است. او به عنوان بی چون و چرای نامزد چپ اما درخواست تجدید نظر متقاطع نامشخص باقی مانده است.

Klobuchar است شب را ستاره. او جمعه شب در مناظره عملکرد ساخته شده تفاوت یک یادآوری است که رای دهندگان می تواند پاداش کسانی که محتاطانه خطرات.

Klobuchar را فریاد به میت رامنی یک بار ماساچوست فرماندار کاهش یافت و در خوش آمدید گوش. به عبارت دیگر میل به حالت عادی و bipartisanship نشده ناپدید شد. حداقل Klobuchar به نظر می رسد مانند یک جامد معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

  • لوید سبز شد مخالفت تحقیقات وکیل به جورج هربرت واکر بوش 1988 مبارزه و خدمت در وزارت دادگستری از سال 1990 تا 1992

Derecka Purnell: ‘الیزابت وارن استراتژی کار نمی کند’

سناتور برنی ساندرز ضرب و شتم شهردار پیت Buttigieg در نیوهمپشایر اولیه با بیش از 4000 رای. سی ان ان خروج سنجی نشان می دهد که ساندرز ضرب و شتم هر نامزد تقریبا در هر رده. او امن آرا از نیمی از رای دهندگان زیر 25 36 درصد از رای دهندگان سن 26-44 نیمی از “بسیار لیبرال” نامزد نیمی از زنان سفید بدون درجه کالج, یک سوم از مردان سفید بدون درجه کالج, یک چهارم از مردان سفید با درجه و 30 درصد از افرادی که گزارش بهداشت و درمان به عنوان یک مسئله است.

ساندرز دریافت 32 درصد از nonwhite رای دو چه جو بایدن و پیت Buttigieg دریافت کرده است. اگر چه New Hampshire است نه نماینده ما جمعیت ساندرز’ چند نژادی, چند نسل جنبش برای تبدیل دموکراسی ما طنین انداز با اکثریت رای دهندگان سفید وجود دارد.

من شوکه شده بود الیزابت وارن رای دهندگان. او به پایان رسید چهارم پشت سناتور ctq – با نیم رای به عنوان بسیاری. پس از وارن ادعا کرد که ساندرز گفت که یک زن نمی تواند برنده انتخابات او انتقال از یک ضمنی پیشرو اتحاد با او را نسبت به آوازی جنسیتی داد با Klobuchar متوسط. وارن در تأیید این در طول بحث در مصاحبه ها و سهشنبه امشب پس از تبریک ساندرز و Buttigieg برای قرار دادن هست. من فراموش نمی کنم آن کار می کند. هنوز وارن نگرش مثبت همچنان ادامه دارد: “این است برای رفتن به یک مسابقه است.”

  • Derecka Purnell یک جنبش اجتماعی وکیل و نویسنده مستقر در واشنگتن دی سی

Jessa Crispin: ‘برنی به دست آورد. باید ما را در این مورد Klobuchar?’

آه ما تصمیم به انجام این کار دوباره ما? ما هنوز هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد در آیووا اما ما فقط در حال رفتن به شخم زدن به جلو با تمام این فرایند حتی ما به عنوان یک عضو پارلمان اروپا اشاره کردن چقدر مجنون همه از این به نظر می رسد از دور. سرد سرد است. من مطمئن هستم که آن را همه خوب خواهد بود.

رسانه ها نگاه مانند آنها در حال رفتن به سعی کنید این یک داستان در مورد ctq ظهور در مسابقه با مناسب و معقول نشان دادن امشب و برخی از موفقیت مالی از روز جمعه بحث است اما در حال حاضر ما می دانیم که آنها می خواهید انجام دهید فقط در مورد هر چیزی برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد برنی ساندرز’ موفقیت است. Klobuchar شده است گفت: در طول مبارزات انتخاباتی خود را که او چالش این است که به مردم اجازه رسیدن به او را می دانم, و هنگامی که ما می دانیم او از ما حمایت خواهد کرد ، حدس من این است که او فکر می کند اگر او را نگه می دارد به ما می گوید که داستان در مورد جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود را از سابق دوست پسر به اندازه کافی زمان ما فکر می کنم “آه که امی چه کارت” و ما بازیگران برگه های رای.

اما آشنایی با Klobuchar به معنی یادگیری ناگوار همه چیز در مورد زمان او به عنوان دادستان مانند ممکن است railroading کار او و پلیس را در احتمالا گناه,,,, 16-year-old میونگ Burrell, متهم به قتل است. او در مواجهه سخت سوال در مورد که در مورد این دیدگاه و او آن را به کار گرفته ناشیانه و inelegantly تلاش برای منحرف کردن سرزنش به “نژادپرستی ساختاری”. بنابراین به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آن شده است به سازمان دیده بان او باران صالح آتش دوزخ در پیت Buttigieg با ناب ترین شکل از نفرت من تا کنون دیده ام در یک کمپین این داستان است و نه دور و نه باید آن را. اما اگر Klobuchar حتی نمی تواند اذعان اجازه دهید به تنهایی توضیح گذشته سوء استفاده از قدرت و نه نشان دادن تواضع و خلوص وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع قطعا به ما کمک می کند که برای رسیدن به او را می دانم کمی بهتر بیش از حد.

  • Jessa Crispin نویسنده روشنفکر عمومی پادکست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su