برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه

منچستر N. H. — سناتور برنی ساندرز دقت برنده مقدماتی نیوهمپشایر در شنبه تحکیم پشتیبانی در سمت چپ و دفع دیر شارژ دو متوسط رقبا به ادعای دوم خود را قوی نشان دادن در دو هفته و ایجاد خود را به عنوان یک توانمند مدعی برای نامزدی حزب دموکرات.

آقای ساندرز تا به حال حدود 26 درصد آرا با 80 درصد آرا شمارش در حالی که شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., نزدیک بود و دوم. آقای Buttigieg تقسیم میانه رو رای با سناتور ctq از مینه سوتا که رسید در نیوهمپشایر به پایان برساند در سوم.

سناتور الیزابت وارن از ماساچوست آقای ساندرز مترقی رقیب به پایان رسید و دور چهارم در کشور همسایه و در یک سوزش ضربه به نامزدی خود را معاون رئیس جمهور سابق آمده است. پنجم رسید.

نتایج مطرح فوری سوال در مورد چقدر دیگر آقای بایدن و خانم Warren زمانی جلو دونده می تواند استطاعت برای ادامه مبارزات انتخاباتی خود را. هر دو در حال حاضر قطع تبلیغات خود را به دلیل فشار مالی.

آقای ساندرز پیروزی اهرمی خود را قابل اعتماد نقاط قوت به عنوان قهرمان لیبرال دستور کار برابر یک لحظه از بحران در این حزب بیشتر بال متوسط: با آقای بایدن غلت و آقای Buttigieg و خانم Klobuchar تلاش را به جای او آقای ساندرز گرفتن در ترقی خواهان انجام او را به بالای میدان در هر دو آیووا و نیوهمپشایر.

اما در هر دو کشور او را دستگیر کمتر از 30 درصد آرا و همراه با صعود ناگهانی آقای Buttigieg و خانم Klobuchar خود متواضع موفقیت تنها بر گردونه عدم اطمینان از مسابقه و افزایش چشم انداز drawn-out نامزدی فرایند است که می تواند از طریق زمستان.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” آقای ساندرز گفت: خیلی خوشحال حامی در منچستر, N. H. ادعا “یک پیروزی بزرگ” حتی قبل از اینکه نتایج نهایی بودند. و به دنبال به سمت نوادا و کارولینای جنوبی دو بعدی متحده برای رای دادن به او قول داد او را “پیروزی در آن کشورها نیز هست.”

ظهور آقای ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت که باقی می ماند سیاسی مستقل است مضطرب بسیاری از فوتبال سنتی و لیبرال ها در زمانی که رای دهندگان دموکرات متحد هستند توسط یک گرسنه تمایل به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. با آقای ترامپ اقدام پیروز پس از تبرئه از اتهام و اتهامات و با هرج و مرج رای شمارش در آیووا و شکسته زمینه ساخت دموکرات ها اضطراب های بسیاری در حزب نگران است که آنها به خطر انداختن خود و فرصت را به نفع خود به کاخ سفید است.

در عین حال برای آقای ساندرز 78 برنده شدن در اینجا و حفاری وضعیت خود را به عنوان یک پیشتاز نماینده یک لحظه از رستگاری فقط چهار ماه پس از او تا به حال یک حمله قلبی که تهدید نامزدی خود را و چهار سال پس از او از دست داده نامزدی حزب دموکرات را پس از یک مدت طولانی و اغلب تلخ اولیه مسابقه.

در حالی که او نشان داد ظرفیت برای گسترش درخواست تجدید نظر خود را به متوسط دموکرات آقای ساندرز است که با بهره گیری از چیزی است که او فاقد در سال 2016: یک فیلد از مخالفان که در حال تقسیم وزش رای دهندگان. از نامزدهای میانه تا کنون نتوانسته اند به تحکیم پشتیبانی می کند.

آقای Buttigieg و خانم Klobuchar ادعا خود را در روز سه شنبه و رقابت آنها ممکن است تنها تشدید; آقای بایدن در حال محو شدن است اما ماندن در مسابقه; و خود بودجه Michael R. بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک است که به دست آوردن قدرت در پیش از سه شنبه مسابقات ماه آینده.

به عنوان او در آیووا آقای Buttigieg داد پیروز سخنرانی که بازیگران خود را به عنوان یک victor هر چند آقای ساندرز بود و هنوز هم به آینده با حدود 4000 رای که آقای Buttigieg زمان مرحله. او با استفاده از این لحظه به ادعای دفاع از ماندگار ترین حمله وارد در برابر او در طول هفته گذشته عمدتا توسط آقای بایدن و خانم Klobuchar: که او فاقد رزومه به رئیس جمهور شود.

نیوهمپشایر رای دهندگان آقای Buttigieg گفت: تا به حال به این نتیجه رسیدند “طبقه متوسط شهردار و یک جانباز از صنعتی میانه بود و حق انتخاب را در این رئیس جمهور نیست که با وجود این تجربه اما به دلیل آن است.”

بدون نام بردن از آقای ساندرز او خواست رای دهندگان به رد یک رویکرد سیاسی است که خواستار انقلاب و یا هیچ چیز. آقای Buttigieg نیز ماهرانه بر نسل خلیج فارس بین او و آقای ساندرز که می تواند تبدیل به یک موضوع عمده ای از رقابت خود را. “من تحسین آقای ساندرز وقتی که من یک دانش آموز دبیرستانی” آقای Buttigieg گفت. “من به او احترام زیادی به این روز.”

کمک به آقای ساندرز فقط به عنوان مقدار کاهش از خانم وارن که شکست در نیوهمپشایر ممکن است اجازه می دهد آقای ساندرز بیشتر به یکی شدن این حزب در جناح چپ رای دهندگان.

با در نظر گرفتن مرحله قبل از حتی نیمی از آرا شمارش شد اما با او دلتنگ و پایان روشن خانم وارن به دنبال بازیگران خودش را به عنوان یک نامزد که می تواند با متحد کردن حزب و جناح و هشدار داد در برابر “طولانی تلخ تکرار مکررات” از مرکز-مقابل-سمت چپ تنش که گرفتار دموکرات ها در سال 2016.

“سخت تاکتیک ممکن است کار اگر شما مایل به رایت کردن, پارتی, در سفارش به آخرین مرد ایستاده” او گفت:.

شب بود و حتی بیشتر آسیب رساندن به آقای بایدن که در حال حاضر در وضعیتی وخیم از جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا. پیش بینی ضعیف نشان دادن آقای بایدن چپ نیوهمپشایر در روز سه شنبه و رهبری به کارولینای جنوبی یک دولت او امیدوار است که می تواند نجات نامزدی خود را.

تلاش برای تغییر موضوع که خانم وارن آیا آقای بایدن به نظر می رسد در یک تظاهرات در کلمبیا, S. C., مملو یک gospel choir و به دنبال کنتراست به شدت سفید رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر با کسانی که از متنوع تر نوادا و کارولینای جنوبی بعد متحده برای رای دادن.

“ما شنیده نشده از متعهد ترین حوزه از حزب دموکراتیک آفریقایی-آمریکایی جامعه و سریعترین بخش در حال رشد از جامعه جامعه لاتین,” او گفت:.

اما نشانه هایی وجود دارد که برخی از رای دهندگان در حال بررسی گزینه های دیگر بیشتر از همه آقای بلومبرگ و تام Steyer دیگر خود کمک های مالی میلیاردر که تمرکز زیادی از تلاش خود را در کارولینای جنوبی است.

رو با حمایت قاطع از رای دهندگان آقای ساندرز یک آسانسور در نیوهمپشایر از رای دهندگان که مثل آیووا است و شکسته همراه ایدئولوژیک و نسل خطوط. او قریب به اتفاق علاقه جوان و مترقی دموکرات ها در حالی که رقبای او در حال تقسیم و متوسط بیشتر رای دهندگان.

اما آقای Buttigieg و خانم Klobuchar هنوز درحال تشویق به مباحثه در روز سه شنبه با تشکر از اواخر مهاجرت از رای دهندگان که گفت: آنها فقط ساخته شده بود تا ذهن خود را.

آقای Buttigieg, 38, بهره مند از خود مجازی کراوات با آقای ساندرز در ایالت آیووا در هفته گذشته و به طور پیوسته به دست آورد به عنوان حمایت از آقای بایدن کاهش یافته است در هفته منتهی به اصلی در اینجا.

خانم Klobuchar را افزایش بود و حتی بیشتر میکند. پس بدون زرق و برق پایان در آیووا سوم-ترم مینه سوتا سناتور مهار standout در بحث عملکرد در روز جمعه به دست آوردن شتاب و ظهور به عنوان غیر منتظره داستان, نیوهمشایر, دولت معروف به سرچشمه انتخابات شگفتی است.

پرداختن به هواداران در کنکورد, N. H. طولانی قبل از مسابقه بود به نام خانم Klobuchar باز با یک سلام که راننده سرشونو تکون دادن به او نسبتا ناشناخته وضعیت با اکثر رای دهندگان: “سلام آمریکا” او گفت:. “من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

و او کشف و ضبط لحظه ای را در مورد خود electability که دو برابر به عنوان یک درخواست سیاسی اعتدال. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بدترین کابوس” خانم Klobuchar گفت: “این است که مردم در این میانه مردم است که تا به حال به اندازه کافی از نام و mudslinging کسی را برای رای دادن در ماه نوامبر است.”

یکی دیگر از عوامل به شدت وزن در آقای ساندرز به نفع: پول. علاوه بر آقای Steyer آقای ساندرز تنها کاندیدایی که مطرح شده به اندازه کافی پول برای تامین مالی قوی تبلیغات و get-out-the-رای تلاش در نوادا و کارولینای جنوبی که رای دادن در این ماه و همچنین در 15 متحده و سرزمین که همه رای دادن در مارس 3.

مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که تا به حال مطرح شده 25 میلیون دلار در ماه ژانویه و حتی قبل از انتخابات بسته شده در روز سه شنبه گفت: آن را در حال حاضر دریافت کرده 600,000 سهم در نخستین روز از ماه فوریه است.

در تعدادی از مهم مارس اولیه متحده آمریکا از جمله کالیفرنیا اوایل و پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد شد که شده است در جریان هفته زمان سه شنبه می رسد به طور بالقوه به یک شروع به سر به هر نامزد است که پیش از بسته در اواسط ماه فوریه و disadvantaging کسانی که دموکرات ها شمارش در اواخر شکستن تغییر در جهت خود را.

به عنوان امیدوار کننده به عنوان این لحظه ممکن است به نظر می رسد آقای ساندرز هنوز هم چهره های دلهره آور از موانع. مهمترین آنها او هنوز نشان داده توانایی برای ایجاد یک ائتلاف گسترده تر و فراتر از خود وفادار جناح مترقی.

خود را 26 درصد از آرا در نیوهمپشایر بود و کمتر از نیمی از آنچه او جلب کرد در اینجا در سال 2016 و او تنها کمی بیش از یک چهارم آرا را در آیووا. حتی اگر مرکز-چپ مخالفان ادامه به تقسیم رای دهندگان آنها هنوز هم ممکن است او را انکار نماینده اکثریت او نیاز به ادعای نامزدی زیرا دموکرات ها ندارد winner-take-all مسابقات.

هر از آقای ساندرز بالا, New Hampshire رقبای اصرار داشت در روز سه شنبه که آنها جعل جلوتر است.

اما نوادا قفقاز را که یک هفته از شنبه می تواند باد افشان آقای ساندرز در این اتحادیه است.

آقای بایدن شده بود خود را توانمند ترین نامزد در نوادا حداقل با توجه به نظر سنجی های صورت گرفته قبل از آیووا و نیوهمپشایر. اما با 10 روز قبل از نوادا رای آقای Buttigieg و خانم Klobuchar ممکن است قوی تر پس از موفقیت خود را در نیوهمپشایر.

برای هر دو از آنها نوادا نشان دهنده اولین آزمون توانایی های خود را برای ساخت و حمایت از اقلیت نژادی, چیزی آنها را مجبور به انجام این کار در دو مورد اول به شدت سفید متحده است. هر یک از آنها را درهم شروع به پخش آگهی های تلویزیونی در دولت این هفته است. بیشتر چالش قابل توجهی برای آقای ساندرز ممکن است در انتظار در سه شنبه طول می کشد که تنها سه روز پس از کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29: آقای بلومبرگ که آیا رقابت در اولین نامزدی متحده استفاده کرده است ثروت خود را به اشباع متحده رای گیری که روز با بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات و سازماندهی. نظرسنجی ها نشان می دهد سابق شهردار نیویورک در حال افزایش در سراسر کشور و همچنین در برخی از سوپر سهشنبه, مسابقات, در بخشی به دلیل هیچ کس در کنار او آقای ساندرز و آقای Steyer شده است قادر به خرید تبلیغات در این کشورها است.

نیوهمپشایر نتایج روز سه شنبه بیشتر لاغر زمینه به عنوان سناتور مایکل بنت کلرادو که هرگز به دست آورده کشش و کارآفرین اندرو یانگ که به تازگی از گمنامی و واجد شرایط برای تعدادی از بحث کاهش یافته است پس از نمایش ضعیف.

در وزش طرف حزب آقای بایدن را آشکار ضعف فرستاده است بسیاری از رای دهندگان خود را پراکندگی به نامزدهای دیگر.

در علاوه بر این به آقای Buttigieg که افزایش یافته است به سرعت در ملی, نظر سنجی, خانم Klobuchar به نظر می رسد را انتخاب کنید تا برخی از آقای بایدن حامیان و بنابراین آقای بلومبرگ.

سوال اصلی برای دموکرات ها در مرکز و چپ این است که آیا آقای بایدن می تواند به دست آوردن کشش در مسابقه و یا اینکه آیا حمایت خود را از احتمال فرو ریختن یکی پس از دیگری ضعیف نشان دادن در نیوهمپشایر — و پس از سقوط کوتاه دوباره که آیا هر یک از میانه های باقی مانده می توانید رفت و برگشت تا بخش عمده ای از کسانی که رای.

در درون جناح مترقی حزب شکل مسابقه به نظر می رسد واضح تر. آقای ساندرز است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک فرصت خوب برای پیروزی در نوادا قفقاز و قدرت و شور و شوق خود را ملی زیر ممکن است به او دست بالا در سه شنبه بیش از یک پراکندن زمینه از رقبا در مرکز و چپ.

در عین حال عمیق وجود دارد شک و تردید در سراسر این حزب در مورد توانایی های خود را برای برنده شدن در انتخابات عمومی ، معلوم نیست که آیا او قادر خواهد بود برای کاهش این نگرانی در زمان به دست گرفتن کنترل مسابقه را در طول این دولت مقدماتی در ماه مارس است. برای او را به انجام است که آقای ساندرز را به طور کامل به حاشیه خانم وارن که هنوز قابل ملاحظه بلوک از حمایت در سطح ملی و به دور تراشه در حد متوسط مقاومت به نامزدی خود را.

تا کنون آقای ساندرز عمدتا معطوف شده رانندگی تا مردم در انتخابات درون خود را مترقی پایه — کافی رویکرد در اولین اولیه متحده اما شاید نه به اندازه کافی امن نامزدی.

اگر دموکراتیک رای دهندگان باقی می ماند در غیر قطعی و خوی وجود دارد هنوز هم ممکن است چند شیفت در حرکت قبل از پایان ماه.

استفانی Saul کمک از کلمبیا, S. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>