برنی ساندرز که شکل ما سیاست به پایان می رسد 2020 ریاست جمهوری اجرابرنی ساندرز 78 ساله سناتور ورمونت که تغییر سیاست آمریکا با جوانان خود را به رهبری جنبش فراگیر اجتماعی تغییر اعلام کرد که او در پایان انتخابات ریاست جمهوری برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات.

ساندرز به اطلاع کارکنان او تعلیق انتخابات ریاست جمهوری در یک کنفرانس تلفنی صبح روز چهارشنبه دربندی چه شده است فوق العاده افزایش از گمنامی نسبی به پرچمدار چپ آمریکایی به عنوان یک بی شرم دموکراتیک سوسیالیستی که دفاع و پشتیبانی طبقه کارگر و به نام انقلاب سیاسی.

خروج خود را از همه اما تضمین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خواهد بود حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در انتخابات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان به سرعت در حال افزایش coronavirus بحران است.

پس از حمله از طریق اوایل اولیه رای گیری متحده با اجرای قوی در آیووا و نیوهمشایر و مسلط پیروزی در نوادا در ماه فوریه به حرکت های سیاسی تبدیل شده است به طور اجتنابناپذیری در برابر او به عنوان کارولینای جنوبی احیا بایدن را کندوپاش مبارزات انتخاباتی. دولت نیز آغاز پایان برای ساندرز در سال 2016 در مبارزات انتخاباتی برای نامزدی زمانی که او به چالش کشیده هیلاری کلینتون ، هر چند او از نامزدی خود شورشیان نامزدی reinvigorated آمریکا باقی مانده است.

برای هفته ساندرز در برابر تماس به ترک مسابقه با وجود کاهش تقریبا ناامید کننده ای در پشت رقیب خود را به عنوان همه گیر مجبور نامزدها به عقب نشینی از مبارزات انتخاباتی و فرمانداران به تاخیر چند کلید اولیه انتخابات. در برابر مشکلات اقتصادی و بهداشت عمومی بحران ساندرز یک ضرورت برای خود مترقی را در دستور کار خود محور است که یک تک پرداخت کننده پیشنهاد که تضمین پوشش بهداشت و درمان برای هر آمریکایی است.

در هفته های آخر قبل از خروج از ساندرز به طور موثر تبدیل مبارزات انتخاباتی خود را به یک coronavirus پاسخ تلاش, میزبانی, مجازی, حوادث در ویروس ها و جمع آوری پول برای موسسات خیریه کمک به کسانی که تحت تاثیر شیوع.

او گفت: بی سابقه بحران بهداشت عمومی در معرض “ظلم و ستم و پوچی” از آمریکا به سیستم بهداشت و درمان است که او می خواهم برای دیدن جایگزین مدیکر برای تمام برنامه. اما تلاش های خود را نمی تغییر واقعیت سیاسی.

هر چند اوایل روزهای اولیه شکل گرفته قوی مسابقه از ایده های دموکرات’ اولویت مهم بود نه ایدئولوژی اما electability. در مارس نژاد ناگهان تنگ شده از لحاظ تاریخی زمینه های گوناگون از نامزدها به دو در 70s به. ناگهان ترس که یک سوسیالیست دموکراتیک را به خطر اندازد شانس خود را در برابر تهمت در ماه نوامبر دموکرات ها در ایالات متحده از فلوریدا به واشنگتن میشیگان به تگزاس تراز وسط قرار دارد در پشت بایدن در نهایت انکار ساندرز یک مسیر رو به جلو است.

به عنوان ساندرز کاهش بیشتر در تعداد نماینده او با ارسال سیگنال های مختلط در مورد نیت خود را. در یک سری از اظهارات عمومی از خانه اش در شهر برلینگتون جایی که او عقب نشینی در میان شیوع ساندرز پذیرفته شده است که او از دست دادن نبرد بیش از “electability” به رقیب خود است اما تأکید کرد که او برنده “ایدئولوژیک” و “نسل” بحث است.

ساندرز, همیشه, قوی ترین در نقش underdog مبارزه راه خود را به عقب به مشاجره پس از حمله قلبی رنج می برد در ماه اکتبر و تمام شد اما نوشته شده خارج از مسابقه است. به عنوان الیزابت وارن یک متحد ایدئولوژیک تبدیل رقیب پشت افتاد Sanders, تثبیت پشتیبانی در سمت چپ و برای یک زمان بود که حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات.

اما او تنها موفقیت زمانی که مخالفان خود تقسیم شدند. بایدن را کارولینای جنوبی برنده مجبور همکار فوتبال ctq و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg خارج از مسابقه است. هر دو انداخت حمایت خود را پشت بایدن که پس از آن جاروب 10 از 14 سه شنبه متحده یک خط داغ که در ادامه از طریق مارس.

میلیاردر مایک بلومبرگ به سرعت کاهش یافته است پس از آن و تایید بایدن. وارن متمایل روز بعد است اما به تایید هر دو نامزد در آنچه که به عنوان از دست دادن Sanders.

شاید هیچ کاندیدای واحد انجام داده است و بیشتر به تغییر شکل حزب دموکرات در چهار سال گذشته از Sanders.

مسائل مربوط به او نکردم در سال 2016 – از مدیکر برای همه به تغییر آب و هوا – شد مرکز قوی بحث در طول سال 2020 مسابقه. اما خود به دنبال انقلاب سیاسی هرگز کاملا وارد است. هر چند ساندرز ساخته شده سود با Latino رای دهندگان او تلاش برای گسترش درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان و رای دهندگان جوان روشن نشده در شماره او امیدوار بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>