برنی ساندرز تاپ ایالات متحده نظرسنجی; بلومبرگ سبقت وارن در سوم نقطه

(Bloomberg) — دموکراتیک ریاست جمهوری در زمان در یک شکل جدید یک روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان یک ملی نظرسنجی نشان داد برنی ساندرز سبقت جو بایدن در وهله اول و مایکل بلومبرگ صعودی به مقام سوم در موجی از تبلیغات است.

در اولین نظرسنجی ملی از آیووا قفقاز به پایان رسید با سندرز و پیت Buttigieg رقابت برای نقطه بالا در این سناتور ورمونت به حال 25% پشتیبانی در صدر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی برای اولین بار. او به دنبال بایدن در 17% و سابق شهر نیویورک شهردار در 15 ٪ با توجه به نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه.

ساندرز نیز پیشرو در نیوهمپشایر انتخابات پیش رو از حالت اولیه در روز سه شنبه.

بلومبرگ به خروش می آید و پس از مبارزات انتخاباتی خود صرف بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات در سراسر کشور از جمله در گران بازارهای رسانه ها در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس که رای در مارس 3 شنبه نامزدی مسابقات.

خود را قوی نشان می دهد او دو نفر از چهار نفر واجد شرایط انتخابات, او نیاز به شرکت در لاس وگاس بحث دموکراتیک در فوریه. 19. نامزدهای نیاز به نشان می دهد 10 درصد در چهار مرحله مقدماتی نظر سنجی های ملی یا 12 درصد در دو نظرسنجی انجام شده در نوادا یا کارولینای جنوبی توسط Feb. 18. بلومبرگ که وارد این مسابقه در اواخر ماه نوامبر به ثمر رساند و 10% در یک فاکس نیوز نظرسنجی ملی در ماه ژانویه است.

(ایسنا بنیانگذار و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ.)

بایدن حمایت کرد پس قبلی کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در Jan. 28 وقتی که او برگزار شود در 26 درصد است. در این نظرسنجی ساندرز بود دوم با 21 درصد و بلومبرگ به حال 8 درصد.

قابل توجه روز دوشنبه نظرسنجی نشان داد بایدن حمایت cratering در میان سیاه و رای دهندگان از 49 درصد در ژانویه. 28 به 27 درصد در آخرین نظرسنجی یک قطره از 22 درصد است. بایدن بوده است شمارش در حمایت از رای دهندگان آمریکایی آفریقایی است و بنا نامزدی خود را در انجام به خوبی در کارولینای جنوبی که در آن حدود 60 درصد از رای دهندگان دموکرات سیاه و سفید هستند.

بلومبرگ به نظر می رسد بزرگترین ذینفع از بایدن سقوط پریدن 15 درصد در میان سیاه و رای دهندگان از 7 درصد به 22 درصد بیش از مدت زمان مشابه. هیچ یک از نامزدهای دیگر را دیدم شماره خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار به طرز چشمگیری تغییر.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن آمد و در چهارم فوریه نظرسنجی با 14 درصد و به دنبال آن Buttigieg در 10٪.

شهردار سابق South Bend, ایندیانا پدید آمده از Feb. 3 آیووا قفقاز با اکثر نمایندگان و دیده است شماره خود را افزایش در نیوهمپشایر قبل از آن دولت رای سهشنبه, اما این نظرسنجی نشان نمی دهد که پشتیبانی از پخش در سراسر کشور.

مینه سوتا سناتور ctq در آمد و در 4 درصد. هیچ نامزد دیگر تا به حال بیش از 2٪.

کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا تحلیلگر تیم مالوی گفت: بایدن را در این نظرسنجی به نظر می رسد در ارتباط با شبیه اسلاید در یک نظرسنجی سوال در توانایی را به نفع خود.

“به وضوح بایدن چهارم-پایان محل در آیووا است صدمه دیده و درک از آنچه که خود را بزرگترین قدرت — electability,” او گفت:.

بررسی 665 دموکراتیک و دموکراتیک متمایل رای دهندگان در سراسر کشور انجام شد Feb. 5-9 و دارای یک حاشیه خطا از 3.8 درصد است.

(می افزاید: سقوط, سیاه, حمایت بایدن در بند چهارم)

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Ryan تیگ Beckwith در منچستر, New Hampshire در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: وندی Benjaminson در [email protected] حداکثر Berley, Magan جرثقیل

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>