برنی ساندرز’ سخنگوی ادعای مایکل بلومبرگ تا به حال حمله قلبی در گذشته و در مقایسه با سوال در مورد ساندرز’ سلامت به birtherism

سناتور. برنی ساندرز صحبت می کند در یک کمپین تجمع در دوور, New Hampshire در سپتامبر 1, 2019.

برایان اسنایدر/ایسنا

  • سناتور. برنی ساندرز’ کمپین مطبوعات, منشی, Briahna شادی خاکستری گفت: سابق مایکل بلومبرگ شهردار است “دچار حملات قلبی در گذشته” اگرچه هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود.
  • خاکستری ساخته شده که ادعا می کنند در حالی که دفاع از ساندرز’ تصمیم به انتشار اطلاعات بیشتری در مورد سلامت خود را در حدود چهار ماه پس از حمله قلبی.
  • خاکستری نیز در مقایسه با سوال در مورد ساندرز’ سلامت به نژادپرست birtherism توطئه مربوط به رئیس جمهور سابق باراک اوباما در زادگاه.
  • دسامبر نامه ای از ایسنا دکتر نشان داد شهردار سابق تا به حال دو کرونر استنت قرار داده شده در سال 2000 اما ذکر یک حمله قلبی.
  • ساندرز’ امتناع از انتشار بیشتر اطلاعات پزشکی و خاکستری ادعا در مورد بلومبرگ به طور گسترده ای محکوم سیاسی مفسران و خبرنگاران در روز سه شنبه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. برنی ساندرز دچار حمله قلبی ماه اکتبر گذشته اما هنگامی که پرسیده شد در پنج شنبه شب که آیا او می خواهم انتشار هر گونه سوابق پزشکی این نامزد ریاست جمهوری گفت که او به احتمال زیاد نمی خواهد.

زمانی که سی ان ان میزبان فشرده ساندرز’ کمپین مطبوعات, منشی, Briahna شادی, خاکستری, در این موضوع در طول یک شنبه صبح مصاحبه خاکستری به نام سوال “یادآور” از “لام و شک و تردید مبارزات” مانند نژادپرستانه birtherism توطئه مربوط به رئیس جمهور سابق باراک اوباما در زادگاه.

خاکستری اضافه شده است که رسانه ها نمی پرسیدن سوالات مشابه دیگر نامزدها از جمله 78 ساله سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که او ادعا کرده است “دچار حملات قلبی در گذشته است.”

“این واقعا گفتن که هیچ یک از همان نگرانی است که نشان داده برای مایکل بلومبرگ که همان سن به عنوان برنی ساندرز که دچار حملات قلبی در گذشته” خاکستری گفت.

در ماه دسامبر ساندرز منتشر شد نامه از ابتدایی خود را پزشک و دو قلب و عروق اعلام ورمونت نماینده مجلس بود و در سلامت خوب است.

بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey به نام خاکستری ادعای “دروغ” و گفت که بلومبرگ نشده تا به حال یک حمله قلبی. او همچنین برچسب ساندرز “مغلوب ساختن پیشی جستن از سمت چپ.”

“من صادقانه می توانم بگویم تفاوت در مبارزات انتخاباتی خود را” Sheekey گفت.

 

 

بلومبرگ انتخاباتی منتشر شد نامه ای از پزشک خود در ماه دسامبر توصیف سلامت خود را به عنوان “برجسته است.” در این نامه به ذکر است که شهردار به حال دو کرونر استنت قرار داده شده در سال 2000 تا به حال کوچک سرطان پوست برداشته شده از بدن خود را طول می کشد و خون تنک شدن دارو برای کنترل فیبریلاسیون دهلیزی و یک دارو برای کنترل کلسترول خون خود را.

“آقای بلومبرگ است که 77 سال در برجسته سلامت. وجود دارد هیچ نگرانی های پزشکی در حال حاضر و یا بلندی که جلوگیری از او را از خدمت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده” دکتر استفان Sission جان هاپکینز گفت: در این نامه است.

ساندرز’ امتناع از انتشار بیشتر اطلاعات پزشکی و خاکستری است ادعای نادرست در مورد بلومبرگ به طور گسترده ای محکوم سیاسی مفسران و خبرنگاران در روز سه شنبه.

 

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de