برنی ساندرز مجموعه های دیدنی روز سه شنبه پس از خرد کردن نوادا برندهبرنی ساندرز در زمان پیروزی قاطع در نوادا قفقاز در شنبه تقویت قابل توجهی توسط رای دهندگان لاتین و گسترش سرب خود را در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

برخی از خودی حزب نگرانی در مورد اینکه آیا مترقی سناتور ورمونت می تواند امید به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

دولت بعدی به رای است, کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را شنبه آینده.

روز یکشنبه در ABC این هفته قدرتمند ترین دموکرات در جنوب دولت خواسته شده بود اگر ساندرز توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک خواهد بود-قرار دادن به رای دهندگان.

“بسیاری از مردم فکر می کنم” congressman Jim Clyburn گفت. “من معتقدم از آن خواهد شد یک بار اضافی برای حمل. این است کارولینای جنوبی و جنوب اهالی کارولینای خیلی leery که در مورد عنوان “سوسیالیستی”.

“و بنابراین من فکر می کنم که خواهد بود که یک بار برای ما در این دولت یا کنگره مناطق است که ما را مجبور به انجام به خوبی در. اگر شما نگاه کنید که چگونه به خوبی ما را [در سال 2018 midterms] و در کنگره مناطق این نبود لیبرال و یا آنچه که شما ممکن است تماس مترقی منطقه. این اساسا متوسط و محافظه کار منطقه است که ما به خوبی در.

“و در آن مناطق آن را به سختی برای حفظ این مشاغل اگر شما را مورد پذیرش خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی است.”

ساندرز’ برنده نیز باعث زنگ در میان punditocracy. این MSNBC میزبان کریس ماتیوز فرود در آب گرم پس از مقایسه سناتور موج – او به شدت در آیووا و برنده نیوهمپشایر – به تهاجم نازی ها در فرانسه.

سابق بیل کلینتون استراتژیست James Carville تر بود اندازه گیری کرد و گفت در همان شبکه: “اگر شما می خواهید برای رای دادن برنی ساندرز دلیل این که شما احساس خوبی در مورد خود برنامه چرا که شما نمی مانند بانک ها در وال استریت شما لازم نیست مثل دارویی که کاملا مشروع, من درک می کنم که.

“اگر شما در حال رای دادن به او به خاطر شما فکر می کنم او را برنده انتخابات چون او را galvanize حمايتهاي خواب آلود بخش از رای دهندگان پس از آن به لحاظ سیاسی شما یک احمق – و این فقط یک واقعیت است.”

جمعیتی از ساندرز’ پیروزی, با این حال پیشنهاد کرد که او ممکن است به دست آورده اند جای پایی در متنوع متحده که آینه دموکراتیک پایه نزدیک تر از آیووا و نیوهمپشایر.

در نوادا با توجه به سی ان ان ورودی سنجی ساندرز در زمان 51 درصد از رای لاتین, راه از هر گونه رقیب و به خوبی با آمریکایی های آفریقایی تبار.

شاید نشان دهنده اعتماد به نفس خود را که نوادا خواهد بود نه یک پایان ساندرز به سخنرانی پیروزی در تگزاس است. تنها ستاره امور خارجه آرا در 3 مارس, همچنین شناخته شده به عنوان فوق العاده سه شنبه – روز که در آن نامزدی میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ تست خواهد شد در این انتخابات برای اولین بار.

“ما به ارمغان آورد با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور” ساندرز گفت: در سن آنتونیو.

هیچ روشن رقیب هنوز پدید آمده است. در نوادا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دوم به پایان رسید و به دنبال آن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ماساچوست سناتور الیزابت وارن. Buttigieg شد ساندرز’ رقیب اصلی در آیووا و نیوهمشایر. بایدن با هدف قرار دادن یک پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن او محبوب مردم آمریکا رای دهندگان.

صحبت کردن با CBS’ چهره ملت بایدن مورد مناقشه که در کارولینای جنوبی بود “من فایروال” و گفت: “من در حال اجرا به همان دلیلی که من برای شروع: برای بازگرداندن برخی از کرامت به دفتر به مطمئن شوید که آمریکایی های آفریقایی تبار و اقلیت های درمان کنید و … برای متحد کردن کشور و حزب.”

او همچنین گفت: قطره حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی بودند به بیشتر هزینه توسط دیگر نامزدها از جمله میلیاردر تام Steyer.

با وجود کبودی هفته از اخبار و گزارش های ضعیف بحث عملکرد بلومبرگ با هدف ظهور به عنوان یک بسیار خوبی تامین مالی پرچمدار برای میانه رو که از ترس یک ساندرز نامزدی.

کوین Sheekey خود مدیر کمپین گفت: در یک بیانیه گفت: “نوادا نتایج تقویت این واقعیت است که این تکه تکه زمینه قرار دادن برنی ساندرز در سرعت به متراکم کردن مانع نماینده منجر شود.”

ساندرز حامیان حفظ کند که او می تواند بازی خوبی از خود به در نواخته مناطق گوناگون. الکساندرا Rojas, مدیر اجرایی عدالت دموکرات های چپ گروه متولد خارج از سناتور 2016, کمپین گفت که در نوادا “در متنوع رای دهندگان که به نظر می رسد مانند سه شنبه متحده دموکرات انتخاب برنی ساندرز به عنوان نامزد خود برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“واضح دموکراتیک رای دهندگان با بیشترین انرژی پشت سر آنها نگاه و فکر می کنم خیلی بیشتر مانند [نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز] از جو بایدن.”

نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز پیشرو در کالیفرنیا و تگزاس سوپر شنبه با جوایز بزرگ لاتین جمعیت.

همه جریان اصلی دموکرات استادانی خود نگران Sanders. در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه کانکتیکات سناتور کریس مورفی گفت: Vermont همتای بود به عنوان مناسب به عنوان میانه رو در برابر او.

“من فکر می کنم برنی ساندرز را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “من فکر می کنم جو بایدن خواهد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم الیزابت وارن خواهد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در کل رای گیری پشت که تا چه اسمی سر-به-سر و صدای شیپور را تایید رتبه بالا رفتن. یک همشهری نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه گفت: 65 درصد از رای دهندگان انتظار دارند که رئیس جمهور برای پیروزی در انتخابات مجدد.

مورفی ادامه داد: “آنچه ما نیاز داریم یک نامزد است که پایه مشتاق حامیان … که معتبر که صحبت می کند حقیقت را به قدرت می تواند پرتاب پانچ و چه کسی می تواند پانچ.

“من فکر می کنم هر کسی که رای گیری در چهار یا پنج متناسب با این لایحه اما برنی پایه حمایت شور و شوق من فکر می کنم صحبت می کند به قدرت نامزدی خود را – در هر دو اولیه و به طور کلی نامزد انتخابات به عنوان به خوبی.”

گفت که او “صحه گذاشتن نه هر کسی که” مورفی افزود: “برنی انجام می شود بسیار خوبی در باز کردن مقدماتی, اما این چیزی است که یک معامله انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im