برنی ساندرز به تشریح بودجه برای برنامه های خود را, اما آن را نمی ممکن است اضافه کردن

سناتور برنی ساندرز ورمونت تحت فشار در حال رشد به توضیح دهید که چگونه او را به پرداخت برای او بسیار گران سیاست را در دستور کار منتشر شد یک چک لیست در شنبه شب که او به عنوان یک توضیح کامل از او چگونه خواهد سرمایه گذاری از طرح های پیشنهادی.

سند واقعی است که تا حدودی محدود و در برخی موارد درآمد آقای ساندرز شناسایی مطابقت ندارد هزینه های برنامه های خود را.

برای مثال او برآورد یکشنبه شب در “60 دقیقه” که برچسب قیمت برای “مدیکر برای همه” برنامه خواهد بود حدود 30 تریلیون بیش از 10 سال اما درآمد او را شناسایی و برای آن طرح جدید در مجموع حدود 17.5 تریلیون. ممکن است که این شکاف می تواند پر شود موجود تخصیص بودجه برای مدیکر و مدیکید اما آقای ساندرز اشاره نمی کند کسانی که در طرح کلی و یا در یکشنبه مصاحبه.

اما او تصمیم به انتشار این طرح در همه قابل توجه است با توجه به ماه مقاومت به بحث در مورد دقیقا چگونه او را به پرداخت هزینه برای برنامه های خود را. شده است که یک منبع اصلی از انتقاد به خصوص در چند هفته گذشته او به عنوان سمان است خود را به عنوان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات.

او اعلام کرد دوشنبه شب در طول یک تاون هال سبک رویداد در سی ان ان که در آن او همچنین فشار بیش اخیر خود نظرات به فیدل کاسترو و رفتار برخی از هواداران خود را آنلاین.

پس از رفتن را تا حد زیادی صدمه ندیده در سال های اخیر بحث های آقای ساندرز در حال حاضر رو موشکافی شدید است که می آید با اینکه پیشتاز و مباحث او در مواجه با این رویداد روز دوشنبه به احتمال زیاد دوباره در شنبه شب بحث است.

انتقاد بیش از دیرینه عدم انتشار جزئیات کامل از چگونه او را به پرداخت هزینه برای برنامه های خود را آمده است نه تنها از میانه های که استدلال می کنند که دستور کار خود غیرقابل تحمل است اما همچنین از حامیان اصلی خود را مترقی رقیب سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

خانم وارن منتشر شد طرح جامع در ماه نوامبر به پرداخت برای نسخه خود را از مدیکر برای همه و در نتیجه بررسی دقیق از جزئیات یک عامل عمده ای در مبارزات انتخاباتی او را کاهش. آقای ساندرز تا حد زیادی اجتناب شود که سطح نظارت با انتشار چنین گسترده جزئیات.

اطلاعیه خود روز دوشنبه آمد اسمی در پاسخ به این پرسش که آیا طرح خود را به صورت رایگان کالج معادل جمهور تهمت قول به ساخت یک مرز دیوار و مکزیک برای آن پرداخت: وحدت گریه برای حامیان اما با هیچ واقعی راه می افتد.

اما او به وضوح پیش بینی یک فرصت برای نشان می دهد چرا که او تا به حال یک قطعه از کاغذ آماده به جلو و از جیب خود.

“من فکر کردم که سوال ممکن است آمده است. همه حق است. در اینجا آن است,” او گفت:. “این است که یک لیست که خواهد بود در وب سایت ما امشب از ما چگونه پرداخت برای هر برنامه است که ما را توسعه داده اند.”

در عرض چند دقیقه آن وجود دارد.

بعد در فروم ترین اجتناب ناپذیر موضوع شب آمد: آقای ساندرز اعلامیه “60 دقیقه” روز یکشنبه در حالی که او به مخالفت با استبداد از دولت کوبا “این ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است.”

“هنگامی که فیدل کاسترو آمد به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی گفت: در آن مصاحبه است. “این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

کسانی که نظرات خشم بسیاری از کوبایی-آمریکایی که در حال قدرتمند رای گیری بلوک در فلوریدا. خواسته مورد نظر خود را در سالن شهر در روز دوشنبه آقای ساندرز تکرار مثال کاسترو در برنامه های سواد آموزی و گفت که “بسیار منسجم و انتقادی از تمام رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان از جمله کوبا از جمله نیکاراگوئه از جمله عربستان سعودی از جمله چین از جمله روسیه است.”

“من اتفاق می افتد به دموکراسی اعتقاد دارند و نه استبداد,” او گفت:. اما او افزود: “چین یک مستبد کشور در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر استبدادی. اما هر کسی می تواند انکار — منظورم این است که حقایق روشن است که آنها گرفته اند بیشتر مردم از فقر شدید بیش از هر کشور در تاریخ ؟ آیا من مورد انتقاد قرار گرفتن به دلیل من می گویم که ؟ این حقیقت است.”

مدیر Chris Cuomo به طور جداگانه تحت فشار قرار دادند و آقای ساندرز در اخیر خود استدلال که روسها ممکن است در پشت حداقل برخی از اذیت و آزار آنلاین مرتبط با مبارزات انتخاباتی خود را. آن پدید آمده در هفته گذشته که آقای ساندرز شده بود در جریان تلاش های روسیه برای دخالت از طرف او و آقای کومو پرسید که آیا شواهدی از روسها به عنوان يك ساندرز حامیان شده بود بخشی از این جلسه.

آن بود که آقای ساندرز گفت: کاهش به شرح محتویات این جلسه به دلیل آن را طبقه بندی شده. اما او ادامه داد: به گمان او آن بود به همین دلیل است که روسیه ممکن است برای مثال آزار و اذیت آشپزی اتحادیه کارگران در نوادا پس از آن انتقاد مدیکر برای همه است.

“من شاید قوی ترین نرم افزار مادام العمر-اتحادیه رکورد رای گیری از هر عضو کنگره” آقای ساندرز گفت. “آیا کسی واقعا فکر می کنم هر کسی که طرفدار معدن که آنها را زشت حملات علیه واقعا عالی رهبران اتحادیه های کارگری? آن را فقط به نظر می رسید به من به نوعی از ماهی است.”

او همچنین تصریح کرد آنچه که او گفت: در گذشته: او که می خواهید پشتیبانی آنلاین harassers.

“ما نمی خواهیم حمایت خود را اگر شما فکر می کنم که ما چه انتخاباتی است که در مورد ساخت زشت حمله به نامزدهای دیگر,” او گفت:. “ما نمی خواهیم شما. شما بخشی از ما است.”

اما او اذعان کرد مبارزات انتخاباتی خود میلیون ها نفر از پیروان “و من قصد ندارم به شما بگویم که ما لازم نیست که برخی از تالارهای خارج وجود دارد.”

یکی از بزرگترین روزنامه در ایالت کارولینای جنوبی،, دولت, تایید, پیت Buttigieg در شب دوشنبه در آینده اولیه. این روزنامه است که در کلمبیا, S. C., دولت, پایتخت, گفت: “دموکرات ها نیاز به یک نامزد که به دنبال آوردن آمریکایی ها هم بر اساس زمینه های مشترک و تقسیم آنها را در امتداد منافع محدود.”

روزنامه هیئت تحریریه گفت که دموکرات ها را در انتخابات ریاست جمهوری تنها در طول نیم قرن گذشته زمانی که آنها باید اجتناب وضع موجود به نفع میانه رو خارجی ها با پیام های امیدوار. تایید گفت که آقای Buttigieg به ارمغان می آورد دنیای واقعی چشم انداز به عنوان شهردار سابق زنگ کمربند شهر South Bend, Ind., و گفت که آقای Buttigieg را “مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را” طرح شد یک نقطه فروش کلید است که اجازه می دهد مردم را به نگه داشتن خود بیمه درمانی خصوصی اگر آنها هنوز هم آن را می خواستم.

نیل Vigdor کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im