برنی ساندرز به نظر می رسد به جوان رای دهندگان به او کمک کند پس گرفتن سحر و جادو در نیوهمپشایر

دورهام N. H. — این محل که در آن برنی ساندرز رویای طولانی از یک “انقلاب سیاسی” به نظر می رسید به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.

چهار سال پیش پس از پایان در آیووا ساندرز به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. پیروزی تبدیل سناتور ورمونت از یک شوت به یک مدعی جدی و کمک به جریان اصلی تماس های خود را برای جهانی بهداشت رایگان و آموزش عمومی و تدریجی نرخ مالیات طراحی شده به آدرس نابرابری ثروت. در این سال با آن مواجه صعودی رقبای ساندرز به فوریت نیاز به تکرار عملکرد در گرانیت دولت و مبارزات انتخاباتی خود تبدیل به جوان رای دهندگان به آن اتفاق می افتد. ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند در مورد تمرکز بر روی جوانان در یک مکالمه کوتاه با Yahoo News در شنبه شب.

“به همین دلیل من احساس اعتماد به نفس است که اگر ما برای موفقیت جوانان مشارکت مردم نیاز به توان بسیار بالا نه تنها در اینجا بلکه در سراسر کشور است. و این هم به همین دلیل ما احساس می کنیم ما می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ما می توانید درایو یک جوان-فرد مشارکت” فولادوند گفت.

ساندرز صرف شنبه شب قبل از اولیه در داخل یک بسته بندی شده عرصه در دانشگاه نیوهمپشایر که در آن با توجه به مبارزات انتخاباتی خود بیش از 7,500 مردم جمع شده بودند برای دیدن این سناتور و عملکرد توسط گروه راک سکته مغزی. در میان سر و صدا از جمعیت و چرخش مه ماشین فولادوند توضیح داد که شب طراحی شده است برای ارسال یک پیام صریح.

“ما معماری این رویداد بالا به پایین, از, مرحله, به, هنرمندان وجود دارد که در آن ما به بلندگو است که شما را ببینید — آنها صریح و روشن از تلاش برای رسیدن به افراد جوان و به آنها انرژی” فولادوند گفت.

برنی ساندرز حامیان در دانشگاه نیوهمپشایر در روز دوشنبه. (اندرو بیلبائو/AP)

با تکیه بر رای دهندگان جوان حس می کند برای ساندرز که تحت سلطه زیر 30 جمعیتی در سال 2016. که کافی نبود تا او را سوق به کاخ سفید — جوان مردم انجام به طور معمول به نوبه خود در همان نرخ به عنوان مسن رای دهندگان. با توجه به حزبی کالیفرنیا, مشارکت مدنی, پروژه در دانشگاه UC Davis فقط حدود یک سوم از رای دهندگان ثبت شده بین سنین 18 و 24 بازیگران در انتخابات پارلمانی 2016 اولیه. فولادوند اذعان کرد که به عنوان یک مشکل.

“این مشکل به حدی است که یک مشکل وجود دارد با افراد جوان رای گیری است که آنها رای نمی دهند و اگر ما می تواند به افزایش در صد ما را فراموش پدیداری خوب” فولادوند گفت.

آن را به طور فزاینده ای پر مخاطره شرط برای ساندرز به عنوان بخت و اقبال برخی از مخالفان خود را در حال افزایش در نیوهمپشایر که به نظر می رسید مانند یک دژ محکم برای سناتور قبل از آیووا قفقاز در فوریه. 3.

ساندرز رهبری به آیووا به عنوان واجد شرایط حزب سوسیالیست با یک مسیر روشن به پیروزی و سرب در پای صندوقهای رای است. روشن پیروزی در آیوا به احتمال زیاد خواهد رو داشته او را به یکی دیگر از, شاید, قاطع, پیروزی, در, New Hampshire. هیچ مدرن نامزد انتخابات ریاست جمهوری دهکدهای از دست داد حزب خود را نامزد پس از برنده شدن در هر دو آیووا و نیوهمپشایر. حتی در فوق العاده شلوغ زمینه شروع اولیه با back-to-back پیروزی خواهد داده اند ساندرز حرکت برای بعد از مسابقات در غرب است.

اما ساندرز نبود قادر به ترک آیووا برنده روشن. او برنده رای مردمی پس از یک سری از مسائل را با محاسبه نتایج آمد اما در کسری از یک درصد پشت سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در هيئت دولت بالغ. با توجه به مشکلات گسترده با گزارش از نتایج هر دو ساندرز و Buttigieg, کمپین درخواست recanvasses خاص و حقيقت است. اما در حال حاضر این تصویر مبهم.

پیت Buttigieg با شوهر تصفیه و تزکیه پس از پرداختن به هواداران در جلسه شب دیده بان حزب در Des Moines, Iowa. (تام برنر/گتی ایماژ)

به عنوان سناتور ساندرز بود و انتظار می رود را به نفع خود در آیووا. Buttigieg بود که یکی از بستگان ناشناخته قبل از ورود به انتخابات ریاست جمهوری شده بود و رای گیری چهارم در آیووا یک داستان متفاوت است. خود جای تعجب قوی نشان دادن منجر به افزایش کمک های مالی و توجه رسانه ها و نقل مکان کرد و او را در پای صندوق های رای در نیوهمپشایر جایی که او به دست آورده به طور متوسط حدود 7 امتیاز از آیووا قفقاز است و در حال حاضر یک دوم نزدیک به Sanders.

به گفته یک منبع ساندرز کمپین اتحاد داخلی تعداد نمایش سناتور با یک پایه محکم از حمایت است که می تواند خالص او بیش از یک چهارم آرا را در, New Hampshire. اما تعداد کسانی که همچنین نشان می دهد طیف گسترده ای از نتایج ممکن است برای Buttigieg — از جمله به طور بالقوه آینده در وهله اول.

همراه با جوانان مشارکت Sanders کمپین امیدوار به ماندن در بالای لطف ارتش از داوطلبان که آب گرفتگی نیوهمپشایر در روزهای اخیر. ساندرز اشاره کرد این تلاش زمانی که او صحبت می کرد به برخی از این حامیان در خارج از یک میدان در شهر هادسون در روز دوشنبه ساعت قبل از اوجی در کنسرت.

“در اینجا در نیوهمپشایر من گفت: ما مدیر مبارزات انتخاباتی … که در روز شنبه یک روز زدم — مردم ما شما زدم و در 20 درصد از درها در ایالت نیوهمپشایر در یک روز” ساندرز گفت. “این که چگونه ما برنده انتخابات است.”

ساندرز قاب تلاش به عنوان بخشی از یک کشور “جنبش مردمی” حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را.

برنی ساندرز در خارج از محل رای گیری در منچستر, N. H. (مت Rourke/AP)

ساندرز کمپین تاکید بر روشن شدن تمایز بین خود پیشرو پلت فرم و Buttigieg تر وزش روش برای مراقبت های بهداشتی بدهی های دانشجویی و اصلاحات مالیاتی. فولادوند Sanders, مبارزه, مدیر, اصرار داشت او را “نگران نیست” در مورد افزایش برای Buttigieg.

“با پیت ما احساس تفاوت بین آنها بسیار روشن” فولادوند گفت. “شما یک شرکت با بودجه دموکرات که معتقد است که شما می خواهید به قطع معاملات با منافع خاص و از سوی دیگر مردمی تامین می شود نامزد خواهد شد که ایستاده است و ایستاده بود تا به منافع خاص تمام زندگی خود را. شما تصمیم می گیرید.”

ساندرز خود را مشابه حمله Buttigieg برای گرفتن کمک های مالی از “میلیاردر کلاس” را به عنوان او خطاب داوطلبان در بارگذاری حوض خارج از میدان در هادسون در روز دوشنبه بعد از ظهر.

“برخی از مردم وجود دارد که می گویند, شما می دانید,” مهم نیست … یک دلار یک دلار.’ که اشتباه است” ساندرز گفت: “شما می دانید و من می دانم, و محافظه کاران و ترقی خواهان می دانم … که مشکل اساسی در این کشور قدرت است که میلیاردر کلاس در طول زندگی اقتصادی و سیاسی از این کشور است.”

Buttigieg است در پاسخ به حملات با اشاره به این که او شخصا بسیار کمتر مرفه از ساندرز که ارزش خالص است به عنوان بالا به عنوان $2 میلیون تا حد زیادی از کتاب حق امتیاز.

“برنی بسیار غنی و من با خوشحالی قبول کمک از او” Buttigieg گفت: در ظاهر در سی ان ان روز شنبه.

Buttigieg انتخاباتی ابراز اعتماد به نفس به عنوان اصلی. اما آن را نیز خو انتظارات با اشاره ساندرز عملکرد گذشته در دولت و این واقعیت است که ساندرز و دیگر نامزد دیابت الیزابت وارن ماساچوست هر دو از منطقه است.

پیت Buttigieg در یک مرکز رای دهی در روز سه شنبه در Hopkinton N. H. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

“پیت در حال اجرا است رقابتی رفتن به سه شنبه شب در یک مسابقه که شامل دو سناتور از کشورهای همسایه — که یکی از آنها برنده اصلی توسط 20 امتیاز آخرین چرخه” یک Buttigieg کمپین منبع افزود: “ما دیده ایم برخی از ما بزرگترین جمعیت به تاریخ در بسته شدن روز.”

در واقع یکی دیگر از کنگره میانه ممکن است سرقت برخی از Buttigieg حرکت. حداقل بخشی از آمدن او است به احتمال زیاد به دلیل کاهش اقبال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در آمد تعجب آور چهارم در مورد مناقشه آیووا نتایج. و به عنوان بایدن دارای مشکلاتی روبرو Buttigieg نیست فقط یکی چیدن بخار. نظرسنجی ها نشان می دهد که ایالت مینه سوتا ctq به دست آورده به طور متوسط حدود 5 امتیاز از آیووا قفقاز. رشد او می تواند یک مزیت به ساندرز است که می تواند کمک به نگه داشتن Buttigieg در پایان پایین تر از طیف گسترده ای از ساندرز مبارزات انتخاباتی پیش بینی کرده است برای او در نیوهمپشایر.

اما به جای توجه به عملکرد دیگر مبارزات ساندرز تیم به نظر می رسد اعتماد به نفس در او شرط در افراد جوان است. به عنوان بخور و مه پیچید در اطراف بسته بندی شده عرصه در دورهام فولادوند بررسی صحنه با یک لبخند رضایت.

“به من نگاه کنید در اطراف این اتاق من احساس می کنم یک حس بزرگ و ماموریت انجام شده در کمپین ما را در بخش” فولادوند گفت. “از آنجا که شما در اینجا مشاهده کنید, مانند یک ساعت قبل از برنی صحبت می کند آن را به لبه پر شده با افراد جوان و این دقیقا کاری است که ما می خواستیم.”

در واقع در یک نقطه وجود دارد تقریبا بیش از حد انرژی جوانی در اتاق. به عنوان سکته مغزی شده برخی از اعضای مخاطبان surfed در بالا از جمعیت بود که با فشار دادن به جلو در مقابل یک مانع نزدیکی مرحله. چند ساندرز کارکنان با عجله به جلو در تلاش برای ماهی خوانندگان و نگه دارید تا مانع شدن برای حفظ رالی را برانگیخت از مجروح شدن. کمپین کارکنان به پایان رسید تا کشیدن موانع تا بر روی صحنه و اجازه افزایش جمعیت رو به جلو است. برای حداقل یک شب ساندرز حامیان جوان نمی تواند برگزار شد.

برنی سندرز در یک کمپین تجمع و کنسرت در دانشگاه نیوهمپشایر. (Mike Segar/فردا نیوز)

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im