برنی ساندرز آگهی در نوادا و استقرار انجام نمی بسیار به او را متوقف کند

جایی در recesses از آلاینده Bellagio هتل و کازینو در لاس وگاس که در آن غول animatronic اژدها زندگی می کنند دستگاه های حافظه همیشه مشغول هستند و تصمیم گیری های بد به احتمال زیاد ساخته شده در هر لحظه سابق و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا هری رید نشسته در آرام اجرایی ، او با پوشیدن یک پسر روزنامه فروش کلاه صورتی کراوات و نانسی پلوسی پین که دختر خود را به او در لاس وگاس دموکراتیک بحث شب قبل از.

آن را دو روز قبل از نوادا قفقاز اما در حال حاضر رید به نظر می رسد به دنبال فراتر از آنها به سوپر شنبه در مارس 3, هنگامی که بیش از یک سوم از مجموع نمایندگان به کنوانسیون دموکراتیک اهدا خواهد شد. او انتظار تا پس از آن تصمیم می گیرید که آیا او را به حمایت از یک کاندیدای ریاست جمهوری. من از او پرسیدم اگر این دلیل است که او نگران بودن اشتباه در انتخاب خود.

“من فقط فکر می کنم که این اشتباه برای من به مداخله خودم به این اولیه روند و من به رفتن نیست. من قصد دارم به صبر کنید تا بعد از سوپر شنبه” رید می گوید: “و پس از آن من تصمیم گیری کند.”

رید نیست فقط یکی نشسته در حاشیه. نوادا آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 بزرگترین سازماندهی نیروی در نوادا دموکراتیک سیاست تصمیم به حمایت از یک نامزد وجود (مانند رید) ابراز نگرانی مدی برای همه, یکی از سناتور برنی ساندرز’ کلید های پیشنهادی.

بی شماری از اعضای دموکرات استقرار نگران ساندرز—این که آیا او در مورد به اجرا دور اصلی مسابقه و اینکه آیا او می تواند در ماه نوامبر برنده اگر او می کند. در عین حال در اینجا در نوادا که در آن ساندرز است که به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود برای سومین بار در سه متحده وجود دارد هیچ سازمان و تلاش برای جلوگیری از حرکت خود را. وزش دموکرات ها در حال پخش anti-ساندرز تبلیغات اما در نوادا مناظره چهارشنبه شب رقبا متمرکز خود را در آتش مایکل بلومبرگ به جای جبهه دموکراتیک-دونده.

خطر در انتظار برای کسانی که اخم در مورد ساندرز است که در زمان سه شنبه می آید در اطراف آن ممکن است بیش از حد دیر است. وجود دارد در حال رشد امکان که ساندرز که برنده رای مردمی در آیووا و eked یک برنده بلامنازع در نیوهمپشایر به دست آوردن شتاب به اندازه کافی برای اجرای دور با نامزدی به عنوان بقیه از میدان باقی مانده تقسیم در آن نامزد دیگر به یکی شدن در اطراف.

“متوسط گروه—Klobuchar شهردار پیت بایدن, عصر ایران, با این حال شما می خواهید برای قرار دادن که—تا زمانی که تصمیم گیری در یک منحصر به فرد نامزد رای رفتن به تمام whacked تا” D. Taylor رئیس جمهور متحد در اینجا! (آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 پدر و مادر اتحادیه) گفت: زمان در مصاحبه ای در روز جمعه مشغول آشپزی اتحادیه کارگران پیچیده است.

برای مطمئن شود, نوادا را جایزه فقط 36 از تقریبا 4000 نمایندگان متعهد خواهد شد که حضور در کنوانسیون ملی دموکرات ها و مسابقه اولیه مایع یک. کمی وجود دارد و به وضوح در مورد آنچه اتفاق می افتد در منکسر میدان مسابقه هنوز هم باز به نظر می رسد در اواخر شگفتی نیست حداقل از اواخر ورود میلیاردر بلومبرگ. به عنوان یکی از دموکراتیک عمل قرار داده و آن را: “ما می دانیم که کمتر از ما می دانستیم که یک ماه پیش.”

اما نوادا مهم است به چند دلیل. این یکی از آخرین شانس برای تنظیم مجدد محبوب خط داستان از مسابقه قبل از اینکه خیلی دیر به آن را تغییر دهید. و شاید بیشتر tellingly, نوادا, اولین تست چگونه نامزدهای دموکرات کرایه با اقلیت رای دهندگان که به کمک فرم ستون فقرات و خوب بکار بردن افزایش قدرت در آینده مسابقات.

نوادا اولین بار است که دولت به رای که اکثریت-اقلیت: آن نزدیک به 30% لاتین و بیش از 10 درصد ، در شهرستان کلارک که در آن بسیاری از جمعیت این ایالت ساکن نزدیک به 25 درصد از ساکنان گزارش اسپانیایی صحبت می کنند در خانه. شورای آمریکا مهاجرت تخمین می زند که حدود 20 درصد از دولت ساکنان مهاجران. و دولت حزب دموکرات ارائه شده است آن حزبی و مواد آموزشی به زبان انگلیسی و اسپانیایی و تاگالوگ.

“ما اولین متنوع دولت برای ایجاد صدای آن شنیده می شود, ما بسیار بیشتر انعکاسی از کشور است. این چرخه ما نشانه خوبی از آنچه ممکن است اتفاق می افتد در روز سه شنبه در حال حاضر با ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس که جمعیتی شبیه به نوادا در مورد چگونه آنها را به نوبه خود فقط یک زن و شوهر از روز بعد از ما کمیته های پارلمانی” مولی Forgey ارتباطات مدیر برای نوادا حزب دموکرات گفت: زمان. (کالیفرنیا و تگزاس هر دو نزدیک به 40 درصد هیسپانیک یا لاتین جمعیت.)

همه نامزدها تلاش کرده اند برای نشان دادن آنها می توانید رابطه با اقلیت رای دهندگان.

ساندرز در حال نشان دادن قدرت با این رای دهندگان. بخشی از Vermonter مزیت در سازمان در اینجا تشکر در هیچ بخش کوچکی به مبارزات انتخاباتی خود را سخت کوش تمرکز بر توسعه لاتین. دیگران نمی انجام این کار هست. “متاسفانه ما نداشته خیلی تماس با پیت Buttigieg کمپین یا ctq مبارزات انتخاباتی. من واقعا دیده می شود آنها را در جامعه می گوید:” اریکا کاسترو سازماندهی مدیر مترقی رهبری داد نوادا (طرح) اقدام که نه حمایت از یک نامزد.

نامزدها تلاش کرده اند به صحبت می کنند به طور مستقیم به اقلیت رای دهندگان. “من آن را دریافت کنید. من یک زن از رنگ” وارن گفت: حامیان در یک کرباس راه اندازی در شمال لاس وگاس در روز پنج شنبه صبح. “من هرگز پرتاب در سراسر هود. من افتخار داشتن هرگز ناودان شده به دیوار توسط یک افسر پلیس است.” با وجود داشتن شده است برای انتقاد از اوباما-دوران سیاست های مهاجرتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بریده یک پیروزی در این هفته هنگامی که Latino پیروزی swooped در آخرین لحظه حمایت از او.

اما مهم ترین عامل در این نقطه در این مسابقه ممکن است زمان. و فقط 11 روز برای رفتن به سه شنبه و بدون تلاش هماهنگ برای توقف ساندرز دموکراتیک استقرار ممکن است به عقب نگاه در نوادا به عنوان یک فرصت از دست رفته به او را متوقف کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de