برنی ساندرز است شروع به گرفتن ناودان بر او چگونه خواهد سرمایه گذاری مدیکر برای همه

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., می ایستد در کارولینای جنوبی خانه ملت قبل از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور روز تجمع روز شنبه, ژان. 20, 2020, در, کلمبیا, S. C. (AP Photo/مگ Kinnard)

آسوشیتد پرس

  • سناتور. برنی ساندرز است که رو به افزایش فشار به توضیح دهید که چگونه او می خواهم خود را پرداخت و برای امضای طرح مدیکر برای همه است.
  • او قبلا کاهش یافته است به ارائه تخمین می زند اما موضع خود را شروع به باز کردن او را به حملات از رقبا مانند بایدن و Buttigieg.
  • موسسه شهری برآورد شده در سال گذشته است که جامع سیستم بهداشت و درمان در مقیاس ساندرز است که به دنبال هزینه $34 تریلیون بیش از یک دهه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. برنی ساندرز است صعودی در آیووا پیش از آن در فوریه 3 جلسه اما افزایش برجستگی در حال آمدن است با افزایش نظارت از دموکرات ریاست جمهوری رقبا بیش از یک بخش کلیدی از دستور کار مترقی: مدیکر برای همه است.

فشار می آید پس از یک رادیو فردا مصاحبه که پخش جمعه که در آن ساندرز دو برابر کردن بر امتناع خود را به برچسب قیمت برای ایجاد یک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان است که بیمه هر فرد در ایالات متحده است.

خواسته به طور مستقیم در مورد هزینه های آن ساندرز کاهش یافته است به ارائه یک برآورد و گفت: “هیچ کس نمی داند. این غیر ممکن است برای پیش بینی.”

با این حال او معتقد است که فدرال بیمه سلامت سیستم تحت مدیکر برای همه خواهد بود ارزان تر از حفظ وضع موجود.

بازگشت در ماه اکتبر ساندرز گفت: در مصاحبه با CNBC او باور نمی کند که او نیاز به طرح جزئیات طرح خود را برای جهانی بهداشت در هر زمان به زودی با این استدلال که طبقه متوسط آمریکایی ها خواهد صرفه جویی در پول در دراز مدت حتی اگر آنها در مواجه با افزایش مالیات.

موسسه شهری برآورد شده در سال گذشته است که جامع سیستم بهداشت و درمان با حق بیمه deductibles و یا خارج از جیب هزینه در مقیاس ساندرز به دنبال خواهد هزینه $34 تریلیون بیش از یک دهه. چندین مستقل تجزیه و تحلیل مدیکر برای همه, پیشنهادات, چند, نشان می دهد, آن می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی را از طریق فدرال مذاکره از قیمت های پایین تر و کمتر از هزینه های اداری.

اما سناتور ورمونت امتناع به پخش کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه او می خواهم برای پرداخت این طرح است باز او را به مقاومت به ویژه از نسیم رقبای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg با توجه به تپه.

جو بایدن آیووا

Carlos Barria/ایسنا

بایدن اخیرا رفت و در حمله علیه Sanders صعودی خود را رقیب در آیووا بدون تماس او را با نام. او هشدار داد که ساندرز خواهد بود فروختن خود و عدم تامین مالی جزئیات تلاش برای تصویب مدیکر برای همه از طریق کنگره است.

“خوب است که به احتمال زیاد راه برای عبور چیزی از طریق مجلس سنا گفت:” من نمی دانم چه مقدار از آن را هزینه رفتن به,'” بایدن گفت: “بدون نام بردن از ساندرز به طور مستقیم.

Buttigieg همچنین انباشت اشیاء بدست آمده در یک کمپین ظاهر گفت که او فکر ساندرز نیست که ساده ،

“با من تماس ساده, اما من فکر می کنم زمانی که شما را به جلو یک برنامه شما باید برای قرار دادن به جلو چگونه به پرداخت هزینه برای آن را بیش از حد” شهردار سابق گفت.

انتقاد پژواک حملات بهداشت ، الیزابت وارن مواجه اواخر سال گذشته به عنوان او رسید از طریق خیلی از تابستان دارای حق اعمال یک آرایه گسترده قصد دارد اساسا بازسازی اقتصاد آمریکا.

وارن در ابتدا آوازی حامی برای مدیکر برای همه و برای چند هفته او مواجه انتقاد اساسی پس از کاهش به می گویند که آیا این امر منجر به افزایش مالیات برای طبقه متوسط.

سپس Massachussetts سناتور را به جلو دو گام $20.5 هزار میلیارد طرح پیشنهاد شده است که یک گزینه اول و در نهایت منجر به تک پرداخت کننده بهداشت و درمان بدون افزایش مالیات در اکثر آمریکایی ها.

وارن کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما کارشناسان گفته اند که تلاش خود را برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات و مترقی پرچمدار آسیب دیده بود به عنوان یک نتیجه.

“هنگامی که شما نگاه در رای گیری او قطعا پرداخت قیمت آن گفت:” آنه ماری مارش بوستون-بر اساس دموکراتیک سیاسی استراتژیست و اضافه کرد که او معتقد است ساندرز نشده است برگزار می شود به همان استاندارد با جنس بودن یک عامل است.

“این فوق العاده است برای بحث در مورد این چیزها, اما اگر شما در مورد آن صحبت نمی, رای دهندگان باید بدانید که بخشی از اندازه گیری هر رای دهنده باید زمانی که آنها سر به پای صندوق های رای” مارش گفت.

چگونه ساندرز می تواند پرداخت هزینه برای مدیکر برای همه

ساندرز پرده برداری کرده است یک سری از گزینه های ممکن برای پوشش کامل هزینه های مدیکر برای همه است. در میان آنها:

  • 4 ٪ درآمد مبتنی بر حق بیمه است که کارکنان پرداخت معافیت اولین $29,000 درآمد برای یک خانواده چهار.
  • یک 7.5 درصد درآمد مبتنی بر حق بیمه است که کارفرمایان پرداخت معافیت اولین 2.5 میلیون دلار از حقوق و دستمزد.
  • مترقی مالیات بر درآمد فدرال سیستم با 70 درصد نرخ نهایی مالیات بر درآمد مردم بیش از 10 میلیون دلار در هر سال است.
  • پایان دادن به سلامت هزینه های مالیاتی.

لری لویت اجرایی معاون رئیس جمهور از سیاست های بهداشتی در قیصر بنیاد خانواده گفت که اگر ساندرز مدیکر برای تمام بیل دقیق است آن برگ دو مسائل مهم پاسخ داده نشده: چقدر پزشکان و بیمارستان ها پرداخت می شود و مالیات که رفتن تا مطمئن شویم که هر فرد در ایالات متحده و جای حق و دیداکتبل.

“یکی از مهم ترین چیزهایی که من آموخته ام در مراقبت های بهداشتی است که گرفتن خاص در مورد مشکل تجارت آف به ندرت باعث سلامت طرح اصلاحات بیشتر محبوب” لویت گفت: در یک صدای جیر جیر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de