برنی ساندرز شنیده می شود نام او بسیاری

برنی ساندرز اشاره شد — به سمت چپ به سمت راست خود در آسمان — در یک لحظه آینده تحت چنین همه جا فشار که او توسعه یافته هر دو دست بیرون که اگر هل دادن به جلو از یک جمعیت به سوات پشت صحنه گسترده اتهامات فازی ریاضی.

رقبای او گفت که او انتخاب ارجح از ولادیمیر پوتین در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها مربوط به او به طور غیر مستقیم به چارلستون کلیسا قتل عام 2015 با استناد به گذشته خود در مخالفت با کنترل اسلحه اقدامات است. آنها پیشنهاد او خواهد بود منحصر به فرد ضعیف نامزد در پاییز. این برای اولین بار بود 11 دقیقه.

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب” آقای ساندرز گفت: شوخی.

او می تواند به آن استفاده می شود.

روی صحنه برای اولین بار به عنوان بدون ابهام پیشتاز و هدف از همسالان خود توجه آقای ساندرز روشن ساخته شده در بحث در چارلستون, S. C., در روز سه شنبه که شرایط در حال تغییر — قوی نمایش در کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه می تواند در سوق دادن او به یک فراری نماینده منجر خواهد تغییر زیادی نکرده ،

او هرگز شگفت زده هرگز به طور کامل صاف و هنگامی که آن را انجام می شود و نه لزوما به دنبال هر کمتر مورد علاقه از او رفتن.

در عین حال به عنوان آقای ساندرز حرکت برای گسترش و تحکیم خود نگه دموکراتیک اولیه او در یک بار تقویت رزرو که بسیاری در این حزب هنوز هم در مورد او و گذاشته سر قدرت و خطر از سیاست: خود مایه می گیرد جهان بینی — و چقدر بعید است او برای انطباق با آن را به هر کس دیگری تعریف electability.

در یک مبادله گرم در مورد تاریخ خود را از همدردی سوسیالیستی و کمونیستی دولت, او گفت که او “مخالف استبداد در سراسر جهان” است که وجود دارد که برخی از رژیمهای ممکن است هنوز هم سزاوار ستایش است.

“هنگامی که دیکتاتوری آن است که آیا چین یا کوبا انجام کاری خوب شما اذعان کرد که” او گفت:. “اما شما لازم نیست که به تجارت عشق نامه با آنها.”

Video player loading
هفت دموکرات ها در زمان این مرحله روز سه شنبه در کارولینای جنوبی است. نامزدها سعی کند برنی ساندرز حرکت در حالت اولیه در روز شنبه و هفته آینده سه شنبه رای گیری.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

این یک دستگیری پاسخ مطمئن به دعوت بیشتر انتقاد از رقبای خود و همچنین یکی به شدت در خط با شور و شوق ضد امپریالیستی ایدئولوژی است که به مدت طولانی او را هدایت.

با بیش از 40 درصد از نمایندگان متعهد در اولیه در خطر بین شنبه شب و بعد از برنامه ریزی بحث در اواسط ماه مارس نامزدها به نظر می رسید آگاه در آخرین فوری انتخابات در ساعت است.

اما پس از مبارزات دیگر مدتها اصرار داشت که آقای ساندرز می تواند متوقف شود هنگامی که زمان آمد انجام می شود در خود گوشخراشی مطمئنا; یا حمله قلبی خود را; یا تیره برآورد هزینه برای برنامه های خود را — سه شنبه شب عرضه قابل توجه شواهدی وجود دارد که چنین پیش بینی شد چیزی نزدیک به افکار واهی و پوچ.

بحث تقویت شده مشکل از چسباندن برچسب بر روی کسی که می پوشد همه آنها را آشکارا به هر حال: Caricatured به عنوان یک اصلاح ناپذیر lefty آقای ساندرز رفتار “دموکراتیک سوسیالیستی” نه به عنوان یک حمله اما به عنوان یک توصیف دقیق از چشم انداز خود را. به نام بی پروا spender او معذرت خواهی به هیچ یکی برای مقیاس پلت فرم خود را.

اکثر slights روز سه شنبه آشنا بودند اگر punchier از حد معمول.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. گفت: آقای ساندرز حال کمک به “قتل عام در خیابان های ما” اشاره به سناتور رای گیری رکورد در قانون اسلحه. (آقای ساندرز گفت که او تا به حال بازیگران “هزاران نفر از آرا از جمله بد آرا” و اضافه کرد که آقای بایدن به حال از بازیگران بد رای خود را به اجازه جنگ در عراق است.)

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., آمار آقای ساندرز برای امتناع از حمایت از لغو filibuster. “چگونه می خواهیم به ارائه یک انقلاب اگر شما حتی نمی خواهد حمایت از تغییر حکومت” او فکر.

سناتور الیزابت وارن به حال شاید پیچیده ترین استدلال را کرد و گفت که آقای ساندرز برنده شد “از آنجا که حزب دموکرات مترقی حزب” اما در مقایسه با او رکورد خود را از دستاورد مطلوب به خود. “ترقی خواهان کردم یک شات” او گفت: “و ما نیاز به صرف آن با یک رهبر خواهد شد که می توانید چیزی انجام می شود.”

هیچ نامزد وارد شب با بیشتر تعمیر کار را به انجام بیش از Michael R. بلومبرگ میلیاردر سابق شهردار نیویورک که نامطلوب تصادفا در طول هفته گذشته بحث زده شده بود اعتماد به نفس در او باهوش ترین-مرد-در-the-room زمین دموکراتیک به رای دهندگان. در حالی که او تا به حال برخی از استوارتر لحظات در روز سه شنبه ارائه خود را به عنوان بیشتر electable از آقای ساندرز در هر فرصت و صحبت کردن بشردوستانه خود را در تاریخ با کنترل اسلحه, آقای بلومبرگ slogged از طریق برخی از lowlights یک بار دیگر.

به چالش کشیده دوباره توسط خانم وارن بیش از عدم اطلاع توافق با زنان در شرکت خود را در میان اتهامات محل کار بدرفتاری آقای بلومبرگ به حال مشکل فرود عذرخواهی برای ساخت “جوک” است که کارکنان درک نمی. “من به یاد داشته باشید آنچه که آنها” او گفت:. “اگر این زحمت آنها اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم.”

بعد از آن او تا به حال به گرفتن خود را در حالی که بحث خود را صرف در طول سال 2018 midterms از شروع به می گویند که او تا به حال “خریداری” خانه برای اکثریت دموکرات: “از دموکرات ها که در آمد قرار دادن نانسی پلوسی در شارژ و به کنگره توانایی کنترل این رئیس جمهور من — من به آنها کردم.”

در یک نقطه در یک بحث redlining آقای بلومبرگ متوقف شد — “از آنجا که من در طبقه دوم” — به تأمل در فروتنی از هفته گذشته قبل از “من همکار شرکت کنندگان است.” “من تعجب آنها نشان می دهد تا,” او گفت:, تست, کمی سرزنش خود “از آنجا که من فکر می کردم بعد از من مانند یک کار خوب در ضرب و شتم آنها را در هفته گذشته که آنها می تواند یک کمی ترس به انجام آن است.”

بحث جمع آوری رقیب در یک دولت با بزرگ سیاه و سفید دموکراتیک رای دهندگان پس از یک ماه آغاز شد که با دو نامزدی در مسابقات عمدتا سفید متحده است. اما این راه تنها تقویت شده تا چه حد 2020 اولیه سفر کرده بود در ماه های اخیر. در اینجا بود یک مرحله پر از مردم سفید — چهار septuagenarians دو میلیاردرهای یکی septuagenarian میلیاردر — سمت چپ برای نشان دادن یک رشته که یک بار بیشتر شبیه کشور با نامزدهای رنگ و چند بیشتر زنان روی صحنه برای بسیاری از سال گذشته است.

آقای بایدن که تعداد رای دهندگان سیاه به عنوان هسته های سیاسی خود را پایه با تکیه بر پیروزی در این حالت برای بلند کردن او را به شنبه هفته آینده. دیگر بیشتر از متوسط گزینه های مانند سناتور ctq و آقای Buttigieg تلاش برای اتصال با nonwhite مخاطبان است.

آقای Buttigieg مجاز در روز سه شنبه بود که او “آگاه از این واقعیت است که وجود دارد و هفت سفید مردم در این مرحله صحبت کردن در مورد نژادی عدالت است.”

اگر موفقیت در نوادا ثابت کرد که آقای ساندرز می تواند برنده شدن در متنوع دولت مقدماتی در کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه خواهد بود که بزرگترین آزمون هنوز از ظرفیت خود را برای ساخت یک چادر ائتلاف و خوب را در خود دیرینه تعهد به گسترش مردم است.

هنوز هم برنده برنده است و آقای ساندرز انجام داده است و بیشتر از آن در این مراحل اولیه اولیه تحویل او به غیر معمول سوف: روشن مرکز توجه است.

دستیاران آقای ساندرز شده بود پیش بینی همه شیوه ای از نقد — “وجود دارد مقدار زیادی از چاقو را از” بالا مشاور جف بافنده گفت: بیش از آخر هفته — و سناتور بود به طور فعال آماده برای چگونه برای منحرف کردن آنها است. پس نوادا قفقاز خود و رقبا بوده است ارائه او را به عنوان خطرناکی با این کشور نشان می دهد که به عنوان ریاست جمهوری این حزب نامزد آقای ساندرز را به خطر اندازد دموکرات ها’ شانس نگه داشتن مجلس نمایندگان و برنده سنا.

آقای ساندرز ارائه شده است برخی از نکات اولیه که چگونه او در پاسخ به برخی انتقادات. زمانی که فشار بر او چگونه برنامه ریزی برای پرداخت صورت گسترده در دستور کار سیاست در طول سی فروم در دوشنبه او شلاق یک ورق کاغذ.

“این است که یک لیست او گفت:” پیروزمندانه “که خواهد بود در وب سایت ما امشب از ما چگونه پرداخت برای هر برنامه است که ما را توسعه داده اند.” آن را هوشمندانه شیرین کاری, اما آن را نیز نشان داد که او ممکن است به عنوان آماده به عنوان او می خواهد مردم به این باور: سند محدود بود و در برخی موارد درآمد آقای ساندرز اختصاص داده در واقع نه اضافه کردن به هزینه. هیچ چیز او گفت: ارائه توضیح بیشتر.

اما بحث نیست تغییر یک حقیقت اساسی در مورد آقای ساندرز: در مسابقه پس از مسابقه خود را در طول چند دهه در سیاست او اغلب ثابت گریزان هدف مسواک کردن سیاسی آسیب پذیری و مایکروسافت از طریق سختی. کسانی که او را می دانم ویژگی دوام او به ثبات و وفاداری خود را پایه است که بیشتر احتمال دارد به تجمع در اطراف او پس از حمله ای آشکار از صحرا او را به دلیل آن است.

در شب پایان نامزدها خواسته شد به نام “غلط” در مورد آنها. آقای ساندرز روشن. بینندگان شده بود و شنیدن آن همه شب او پیشنهاد کرد.

“غلط” او گفت:, “این است که ایده های من صحبت کردن در مورد در حال رادیکال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im