برنی ساندرز احساس می کند جو بایدن است تا به وظیفه’ از ‘لرز” از اینکه رئیس جمهور


سی ان ان

در پی بسیاری از حامیان او و ترقی خواهان آشکارا پرسش از قابلیت های شناختی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) گفت: او را ندارد “حمله شخصی” در بایدن در حالی که با تکان دادن نگرانی هایی که سابق veep نیست “به وظیفه” رئیس جمهور است.

ظاهر می شود در سی ان ان دولت از اتحادیهدموکراتیک-سوسیالیستی سناتور ورمونت خواسته بود لنگر جیک Tapper توییتهایی دربارهی مبارزات انتخاباتی خود کارکنان فرستاده شده بیش از آخر هفته مقایسه ساندرز’ قوی مبارزه به بایدن فندک برنامه.

“برنی سه رویدادهای عمومی فقط امروز در دو ایالت مختلف هر زبان تعامل گسترش برای نزدیک به یک ساعت” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند توییتی در پاسخ به یک گزارش که بایدن صحبت کرد فقط هفت دقیقه در یک شنبه تجمع در سنت لوئیس.

چرا دموکراتیک مسابقه نیست نزدیک به بیش از

“آیا شما فکر می کنم که معاون رئیس جمهور بایدن است تا به این وظیفه در شرایط سختی از اینکه هر دو نامزد دموکرات و یا رئیس جمهور؟” دق الباب تعجب با صدای بلند.

“نه” ساندرز پاسخ داد. “من فکر می کنم آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد برنامه من که من فقط ذکر شده به شما. ضمنا ما در Grand Rapids, Michigan, و بعد از این بعد از ظهر ما برگزاری یک تجمع در اینجا.”

پس از ذکر است که کشیش جسی جکسون خواهد بود پیوستن به او را در دنباله و حمایت از مبارزات انتخاباتی خود ساندرز اشاره کرد که او نمی تواند مصرف شخصی عکس های خود را دموکراتیک اولیه رقیب.

“اما نگاه جو بایدن یک از دوستانم و جو و من اختلاف نظر در مسائل” ساندرز اضافه شده است. “من نه حمله شخصی به جو.”

پیش از آن در مصاحبه ساندرز همچنین گفت که در حالی که او بهترین نامزد برای برنده شدن بیش از رای دهندگان میانه از جمله در میشیگان او نیز احساس کردند که بایدن می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اگر سابق veep شد نامزد.

“من خواسته شده که یک میلیون بار و به اعتقاد من جو می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت. “من معتقدم که اگر جو نامزد من همه چیز را من می توانم به اطمینان حاصل شود که او می کند.”

در پی بایدن دخالت ساندرز به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک بسیاری از معاون سابق رئیس جمهور منتقدان در سمت چپ را آشکارا آغاز شده است نشان می دهد که 77 ساله با نامزد مبتلا به زوال شناختی.

“پس از ناپدید شدن برای هفته این نیست قانع کننده پاسخ به نگرانی های رو به رشد—برای اولین بار در ضمنی بحث توسط جولیان کاسترو پس از آن مطرح شده توسط Cory Booker, امروز گزارش داد در @سیاسی—در مورد بایدن را زوال شناختی” رهگیری را Glenn Greenwald توییتی در روز شنبه. “به زودی او را فقط به نظر می رسد با هولوگرام spouting عبارات است.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im