برنی ساندرز چهره یورش از رقبا در آتشین کارولینای جنوبی بحثحزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری درگیر در یک سری از هرج و مرج و آتشین مبادلات روز سه شنبه شب در مناظره قبل از بحرانی, کارولینای جنوبی, انتخابات ریاست جمهوری اوليه و فوق العاده سهشنبه, مسابقات, که می تواند نشان دهنده یک یا شکستن لحظه برای چند تا از هفت نامزد در صحنه است.

سناتور برنی ساندرز کنونی حزب سوسیالیست که cruised به پیروزی در نوادا در هفته گذشته با مته سوراخ کردن فشار از انتقاد از تعدادی از میانه رقبا از جمله معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

Buttigieg برچسب ساندرز پلاریزه رقم در اولیه و هشدار داد یک مسابقه بین او و مغلوب ساختن پیشی جستن: “اگر شما فکر می کنم چهار سال گذشته بوده است هرج و مرج تفرقه سمی اگزوز تصور صرف بخشی بهتر از سال 2020 با برنی ساندرز v دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

این سناتور ورمونت به سرعت اذعان گرما او را به خود جلب بیان wryly: “من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب. من تعجب می کنم که چرا.”

در یکی از اولین مبادلات عصر ایران – که در انتخابات در کارولینای جنوبی است اما به دنبال ایجاد سود در 16 متحده و سرزمین های رای گیری در روز سه شنبه اشاره گزارش های اخیر نشان می دهد که ساندرز’ کمپین بهره از دخالت در سال 2020 اولیه.

“روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او [تهمت]” بلومبرگ گفت ساندرز در اوایل تلاش برای بهبود یافتن از فاجعه اول بحث عملکرد هفته گذشته به عنوان اعضای مخاطبان jeered.

پرداختن به پاسخ خود را به طور مستقیم به رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, ساندرز گفت: “اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.”

کارولینای جنوبی اولیه علائم اولین رای در جنوب عمیق و را ببینید آفریقایی رای دهندگان تشکیل یک اکثریت رای دهندگان برای اولین بار.

بایدن به مدت طولانی به استقبال رای دهندگان در جامعه شعار رکورد خود به عنوان معاون رئیس جمهور به امریکا اولین رئیس جمهور آمریکا است. اما رای گیری های اخیر نشان داده است که ساندرز رو به با موفقیت در یک فرهنگی رای دهندگان در نوادا است که در حال حاضر حزب سوسیالیست با رای دهندگان در سراسر کشور.

بایدن که دارای باریک و سرب در کارولینای جنوبی با توجه به رای گیری های اخیر گفت: او قصد دارد برای پیروزی در این ایالت در روز شنبه و متعهد به معرفی یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به دیوان عالی کشور اگر انتخاب شود. اما او نیز تلاش برای پاره کردن نوار Sanders, گنجه خود را رقیب دولت است.

مرجع 2015 حمله تروریستی در مادر Emanuel AME church که می ایستد چند ده پا از بحث دولت در مرکز شهر چارلستون بایدن با اشاره به ساندرز’ مخلوط رکورد رای گیری در کنترل اسلحه و تبلیغ خود را در سال 1994 قانون اجرای پنج روز دوره انتظار برای اسلحه خرید.

“من نمی گویم او [ساندرز] مسئول است نه مرگ [در مادر Emanuel] می شود.” “اما آن مرد [سفید supremacist Dylann سقف] را نداشته اند قادر به دریافت این سلاح با دوره انتظار بوده است آنچه من پیشنهاد می کنم[اد].”

ساندرز در ابتدا سعی محوری به انتقاد بایدن برای خود رکوردی در معاملات تجاری باعث بیشتر بوس از مخاطبان قبل از recanting: “من بازیگران هزاران نفر از آرا از جمله بد آرا” ساندرز گفت. “بود که بد رای بدهند.”

به عنوان با بسیاری از بحث وجود دارد کمی دنبال بازجویی ساندرز’ قابل توجهی اذعان به عنوان مدیران تلاش برای نگه داشتن نامزد از قطع هر یک از دیگر, صحبت کردن بیش از هر یک از دیگر فریاد و صحبت کردن برای طولانی تر از زمان خود اختصاص داده محدودیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت کشف و ضبط و در این اختلال صدور بیانیه ای گفت: “به حزب دموکرات حزب ظروف سرباز یا مسافر داغ و مناظره امشب بیشتر شواهدی وجود دارد که یکی از این نامزدها جدی است و یا می تواند ایستادن پا به پا با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ماساچوست, senator Elizabeth Warren, همکار, مترقی نیز در زمان هدف در ساندرز گفت جفت توافق بر سر بسیاری از مسائل اما که او می تواند یک “بهتر است رئیس جمهور”.

“ترقی خواهان باید یک شات و ما باید آن را صرف یک رهبر خواهد شد که می توانید چیزی انجام می شود” وارن گفت.

اما وارن همچنین تمدید او حمله بیش از بلومبرگ میلیاردر نیکوکار درمان از کارکنان زن. وارن که شاهد افزایش جذب سرمایه پس از حمله به بلومبرگ در هفته گذشته بحث مطرح اتهام که بلومبرگ به حال یک بار به یک حامله وابسته به “کشتن”است.

یک مشخصه riled بلومبرگ پاسخ داد: “مطلقا هرگز آن را گفت.”

میلیاردر سابق صندوق های تامینی مدیر تام Steyer بازگشت به بحث مرحله به نظر سنجی های اخیر جای او سوم در کارولینای جنوبی نیز کشیده شده به عصبانی ارز با بایدن که مورد سوال خود رکورد سرمایه گذاری در زندان شرکت یک حرکت Steyer گفت: او همچنین ابراز تاسف.

در یک پژمرده قرار بایدن با اشاره به Steyer به عنوان “تامی آمده به تازگی” به عنوان میلیاردر را به عقب رانده و استدلال او انجام داده بود بیشتر به حمایت از جوامع اقلیت از معاون سابق رئیس جمهور.

به عنوان بحث زخم به نامزدها شروع به حرکت می کند تمرکز نسبت به بیشتر اشاره کرد انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ویژه رئیس جمهور را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

مینه سوتا سناتور ctq انتقاد از دولت کاهش بودجه به مرکز کنترل بیماری ایالات متحده سازمان دولتی مسئول برای کمک به جلوگیری از جهانی شیوع بیماری.

او استدلال می کرد که رئیس جمهور “واقعا عین حال خطاب به ملت در این موضوع” و خواست دولت برای کار بهتر قرنطینه و طرح درمان.

مدت کوتاهی پس از بحث تهمت به ظاهر گوش دادن به بحث در توئیتر خود نوشت: “CDC و دولت من در حال انجام یک کار بزرگ دست زدن به کروناویروس…”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im