برنی ساندرز قطره از سال 2020 دموکراتیک نژاد برای رئیس جمهور

سناتور برنی ساندرز ورمونت کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری در روز چهارشنبه انعقاد تلاش برای کاخ سفید آغاز شد که پنج سال پیش در گمنامی نسبی اما در نهایت بالا او را به عنوان یک قهرمان طبقهی کارگر یک پرچمدار لیبرالیسم آمریکایی و رهبر خودخوانده سیاسی انقلاب است.

آقای ساندرز خروج از مسابقه برقرار معاون رئیس جمهور سابق آمده است. به عنوان presumptive نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور تهمت و برگ مترقی جنبش بدون برجسته صدا در 2020 مسابقه.

“من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مهم مورد نیاز همه ما در این دشوار ساعت” آقای ساندرز گفت: بیش از یک جریان زنده صبح روز چهارشنبه.

او گفت که او خواهد ماند و در انتخابات در ایالات متحده است که هنوز هم باید مقدماتی برنامه ریزی شده و ادامه خواهد داد به جمع نمایندگان, به عنوان یک راه حمل پیام خود را به جلو و مؤثر دموکراتیک پلت فرم.

“در حالی که این کمپین در حال آمدن است به پایان جنبش ما نیست,” او گفت:.

در یک مسابقه شکل و تحت الشعاع با افزایش coronavirus بحران آقای ساندرز رو هیچ مسیر واقع بینانه به نامزدی پس از یک سری از کج ضرر و زیان به آقای بایدن ابتدا در کارولینای جنوبی در اواخر ماه فوریه به اوج خود رسید و با یک رشته از تلفات ماه گذشته در مهم متحده مانند میشیگان و فلوریدا.

با سلامت عمومی اورژانس جلوگیری از هر دو نامزد از برگزاری فرد کمپین حوادث آقای ساندرز صرف چند هفته گذشته در حاشیه ارائه آدرس از طریق جریان زنده و گاه به گاه تلویزیون ظاهر در حالی که در مواجهه با تماس از همکار دموکرات برای خروج از مسابقه و کمک به متحد کردن حزب پشت سر آقای بایدن. هر چند آقای بایدن بوده است مراقب باشید که فشار آقای ساندرز او شروع به حرکت به جلو به عنوان اگر در این مسابقه بودند و بیش از, گام, به عنوان مثال برای شروع جستجوی خود را برای یک همسر در حال اجرا.

به عنوان آقای ساندرز دنبال کاخ سفید برای بار دوم او وعده داده است که او می تواند تبدیل به رای دهندگان آوردن رای دهندگان جدید تحت دموکراتیک چادر اما این هدف بازداشته او را. حتی آقای ساندرز است اظهار تاسف کرد که او قادر به تولید یک موج در مدارس ،

در اوایل مقدماتی در این سال او همچنین موفق به نشان می دهد که او تا به حال رفع ضعف حیاتی خود را از سال 2016 اجرا: عدم حمایت از رای دهندگان حیاتی پایه حزب دموکرات است. در دولت پس از, دولت در سراسر جنوب آلاباما, کارولینا, می سی سی پی ویرجینیا — او قادر به دور تراشه در آقای بایدن را پشتیبانی قوی در میان آفریقایی-آمریکایی است.

در بسیاری از راه های آقای ساندرز هرگز غلبه به طور گسترده ای برگزار شد مشاهده در میان دموکرات ها بود که او سیاسی outlier خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که با افتخار اعلام کرد خود را به عنوان یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت به جای یک عضو حزب تاسیس.

آقای ساندرز دفاع و پشتیبانی و محبوبیت سیاست های لیبرال مانند “مدیکر برای همه” و چهار سال در کالج ها با هدف بلند کردن امریکا طبقه کارگر اما او مواجه مخالفت بسیاری از رهبران و مقامات منتخب و اهدا کنندگان عمده و همچنین تعداد زیادی از رای دهندگان در حد متوسط را دیدم که او را به عنوان بیش از حد به سمت چپ.

آقای ساندرز هرگز پذیرفته شده است که استدلال. در هفته های اخیر گفت: بارها و بارها که او تا به حال برنده ایدئولوژیک بحث تصریح می کند که قوی اکثریت دموکرات حمایت خود را از دستور کار مترقی. اما در طول قابل توجه در کنفرانس خبری در برلینگتون, Vt., ماه گذشته او همچنین اذعان کرد که او از دست دادن electability نبرد به آقای بایدن گفت رای دهندگان تا به حال ساخته شده روشن است که آنها فکر می کردند که معاون رئیس جمهور سابق بود و بهترین نامزد به ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

او تکرار شده است که بحث در اطلاعیه خود در روز چهارشنبه.

“تمرکز بر روی که چشم انداز جدیدی برای امریکا این است که آنچه ما در مبارزات انتخاباتی بوده است و در مورد آنچه در واقع ما باید انجام,” او گفت:. “چند انکار می کند که طی پنج سال گذشته جنبش ما برنده مبارزه ایدئولوژیک.”

خروج خود را از این مسابقه یک چرخش قابل توجه برای یک نامزد که کمتر از دو ماه پیش بود روشن پیشتاز پس از اتمام در یک کراوات برای اولین بار در آیووا و برنده شدن در نیوهمپشایر و نوادا. و برای یک مرد است که میلی به اعتراف به شکست است, این یک امتیازی که او را دیدم هیچ راه برای غلبه بر آقای بایدن و که او ممکن است بیشتر اهرم های خود را برای سیاست های لیبرال دستور کار اگر او واگذار نژاد و نیروهای با رقیب خود.

خروج خود را نیز یک تضاد به پیشنهاد خود را در سال 2016 زمانی که او در آنجا ماند در به طور فزاینده ای acrimonious مسابقه در برابر هیلاری کلینتون حتی پس از آن روشن شد او می خواهد نامزد احتمالی.

برای ماه آقای ساندرز عهد کرده بود به انجام همه چیز را او می تواند به ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و خروج خود را هر چند نه آنچه که او تا به حال پیش بینی به مبلغ اذعان است که در ادامه به نبرد علیه آقای بایدن خواهد مانع این نوع حزب وحدت لازم برای انتخابات عمومی مبارزه پیش رو است. آقای ساندرز بارها گفت که حمایت از معاون سابق رئیس جمهور اگر او نامزد.

آقای ساندرز 78 برگ کمپین داشتن تقریبا به تنهایی نقل مکان کرد و حزب دموکرات به سمت چپ. او با الهام از مدرن و مترقی جنبش با گسترده سیاست دستور کار و مهیجی پیام است که “مراقبت از سلامت یک حق انسانی” و هیجانی, یک لژیون از حامیان وفادار که از صمیم قلب در آغوش وعده خود را به بلند کردن کسانی که به آن نیاز دارید. او همچنین تبدیل راه مبارزات دموکراتیک مطرح شده پول اجتناب بزرگ صندوق-raisers و به جای تکیه بر یک ارتش کوچک-دلار اهدا کنندگان.

اما آقای ساندرز هم زده ناخرسندی عمیق میان رهبران حزب و به عنوان او را از صعود به بالا از این میدان در ماه فوریه ایجاد دموکرات درهم به بلوک خود مسیر خود را متقاعد گسترده طرح خواهد بیگانه بزرگ عصری برای رای دهندگان و او را به یک هدف آسان برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

وزش نامزدها در این مسابقه که نمی تواند غلبه بر آقای بایدن کاهش یافته است و تایید معاون سابق رئیس جمهور فقط قبل از سه شنبه در مارس 3, کمک او رفت و برگشت 10 از 14 متحده در بزرگترین روز رای گیری اولیه. که منجر به یک موج جدید تایید و قابل توجه coalescing در اطراف آقای بایدن که آقای ساندرز مطابقت می تواند در سمت چپ.

و در حالی که آقای ساندرز پشت سر هم بر روی صحنه سیاسی در سال 2015 به عنوان یک شورشی پوپولیستی او دیگر بهره مند از اینکه تنها جایگزین برای استقرار او منفور است. او نیز در مواجهه با یک رقیب نیرومند در آقای بایدن که رقابت برای سفید کاری-کلاس رای دهندگان مهم خلال آقای ساندرز را گشود.

حتی قبل از آقای ساندرز اعلام کرد در ماه فوریه 2019 که او دوباره در حال اجرا وجود دارد نشانه مبارزات انتخاباتی خود خواهد بود و نه صاف. خود را مشاور رسانه تیم به طور ناگهانی ترک پس از برخورد با او و همسرش ” جین ” بیش از یک اطلاعیه آگهی. از طریق بهار او تا حد زیادی گیر به خود آشنا پیام مبارزه با استقرار نیروهای جای خود را فوری رقبا. در میان رکود در پای صندوق های رای در سقوط او دچار یک حمله قلبی در حالی که مبارزه در لاس وگاس یک رویداد شگفت انگیز است که تهدید به upend پیشنهاد خود را.

بحران بهداشت و درمان را برانگیخت و حتی برخی از متحدان خود را به تماس او را به رها کردن و حمایت ایدئولوژیک متحد سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

اما در نوبه خود قابل توجه حوادث — به عنوان او ایستاده بود در بحث مرحله فقط دو هفته پس از حمله قلبی — او موفق به دریافت حمایت از نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک یکی از قابل رویت ترین لیبرال congresswomen و یک ستاره باقی مانده است. این کمک پرش شروع نامزدی خود را فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در معرض خطر سقوط.

تایید کمک کرد او را حمل از طریق اواخر پاییز و اوایل زمستان تزریق مبارزات انتخاباتی خود با حرکت و بلند کردن او را در انتخابات از بحرانی اوایل متحده از جمله آیووا. او دوباره شروع به قرعه کشی عظیم جمعیت در تظاهرات در سراسر این کشور گاهی با خانم Ocasio-کورتز توسط سمت خود را.

در تبدیل او به نظر می رسد به برخورد با خانم وارن و هرگز بیشتر از در ژانویه هنگامی که او متهم او را از گفتن او در یک گفتگوی خصوصی در سال 2018 که یک زن نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری. آقای ساندرز را تکذیب کرد او گفته بود که اتهام پژمرده از این مسابقه او به عنوان چرخد و برای رفتن جرم علیه آقای بایدن.

برای چند هفته آقای ساندرز رسید. در آیووا او به پایان رسید در یک مجازی کراوات برای اولین بار با پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., که در 38 بود که کمتر از نصف سن او. او سپس به دقت به ضرب و شتم آقای Buttigieg در نیوهمپشایر قبل از تسلط این زمینه کمتر از دو هفته بعد در نوادا قفقاز.

ناگهان بحث وجود دارد که آقای ساندرز اجرا می شود دور با نامزدی. اما از دست دادن خود را در کارولینای جنوبی به آقای بایدن که در حال ظهور به عنوان پیشرو متوسط در مسابقه آورده خود را حرکت به توقف ناگهانی افزایش قابل توجهی سوال در مورد نقاط ضعف خود با رای دهندگان و مهم عدم گسترش پایگاه خود را.

سه روز بعد به عنوان میانه رو دموکرات ها با عجله به حمایت از آقای بایدن آقای ساندرز از دست همه از ایالات جنوبی رای گیری در روز سه شنبه و همچنین متحده از ماساچوست و مینه سوتا که او تا به حال انتظار می رود را به نفع خود.

آقای ساندرز به سرعت لغو یک برنامه ریزی تجمع در می سی سی پی و مستقر منابع به میشیگان یک اذعان ضمنی که میانه دولت در حال تبدیل شدن به چیزی از یک باید برنده برای نامزدی خود را برای زنده ماندن.

اما آن را نمی شود. حرکت تبدیل شده بود محکم به آقای بایدن که برنده میشیگان به راحتی و پس از یک هفته بعد دستگیر سه نماینده جوایز — فلوریدا و ایلینوی و آریزونا.

در آن coronavirus شد اخلال بقیه تقویم سیاسی مجبور متحده برای به تعویق انداختن مقدماتی خود را تا ماه ژوئن. آقای ساندرز صرف مقدار زیادی از زمان مداخله در خانه اش در برلینگتون بدون بالا مشاوران, ارزیابی آینده مبارزات انتخاباتی خود. برخی به او نزدیک بود این باورند او ممکن است اقامت در مسابقه به ادامه متراکم کردن نمایندگان به عنوان اهرم علیه آقای بایدن.

اما در روزهای منتهی به خروج از مسابقه دستیاران آمده بود به این باور که آن زمان برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی. برخی از آقای ساندرز نزدیک ترین مشاوران شروع نقشه برداری از مالی و ملاحظات سیاسی برای او و چه حالات او را از مقدار حداکثر از اهرم های خود را برای سیاست های پیشنهادی و برخی به این نتیجه رسیدند که ممکن است مفید تر برای او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>