برنی ساندرز ‘منزجر’ پس از unfurls پرچم نازی در آریزونا تجمعبرنی ساندرز گفته است که “فراتر از نفرت انگیز” که یک مرد افراشتند صلیب شکسته نازی ها پرچم و فریاد ضد یهودی تهمت در حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در راهپیمایی خود را در آریزونا در پنج شنبه شب.

ساندرز که خواهد بود که برای اولین بار یهودی ما اگر رئیس جمهور منتخب گفت: او “شوکه” حادثه در یک تجمع در شهر فینیکس. بسیاری از ساندرز’ بستگان کشته شده در هولوکاست.

“من شنیده ام مردم booing اما من نمی دانستم [چه اتفاقی افتاد] تا زمانی که من سمت چپ صحنه,” او گفت: در صبح روز جمعه.

“من صحبت می کنند نه تنها به عنوان یک یهودی آمریکایی است اما از طرف نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا که فوت مبارزه با نازیسم. آن را وحشتناک آن را فراتر از نفرت انگیز برای دیدن, در ایالات متحده آمریکا است که مردم را نشان می دهد آرم هیتلر و من شوکه شده بود به شنیدن این که بعد از” او گفت:.

او با اشاره به این که وجود دارد این است که گاهی اوقات اختلال در مبارزات انتخاباتی خود را رویدادهای “را با مغلوب ساختن پیشی جستن مردم” اما افزود: “این چیزی متفاوت بود” به “کسی که جلو آوردن نفرت انگیز ترین نماد در تاریخ مدرن”.

او تبریک گفت ققنوس پلیس برای برخورد با این حادثه و گفت: او احساس می شود.

انسان که شناخته شده به عنوان محلی راست شیرین کاری فعال که پست های توهین آمیز مواد در یوتیوب به سرعت همراهی از ساندرز رالی.

مرد گزارش شده است که بسیار فعال و آنلاین به عنوان یک “شیرین کاری فعال” اغلب ارسال ویدئوها از خود نفوذ رویدادهای یهودی و مسلمان سازمان در eponymous خود کانال یوتیوب. یک سخنگوی سایت یوتیوب گفته نگهبان آن بود خاتمه کانال در روز جمعه برای نقض پلت فرم شرایط استفاده از خدمات مورد ممنوعیت مطالب “ترویج خشونت یا نفرت علیه افراد یا گروه ها”.

ضد افترا لیگ یک سازمان است که آهنگ یهودستیزی ثبت 1,879 اعمال یهودستیزی در سال 2018 با یک افزایش چشمگیر فیزیکی و ضرب و جرح از جمله مرگبارترین حمله به یهودیان در تاریخ ایالات متحده در کنیسه در پیتسبورگ پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>