برنی ساندرز اعلام پیروزی آیووا


احساس برن! ساندرز اعلام پیروزی بیش از پیت Buttigieg در shambolic آیووا قفقاز توسط برنده رای مردمی با وجود انتهایی در مجموع نمایندگان – به عنوان شمارش همچنان ادامه دارد

  • برنی ساندرز اعلام کرد پیروزی در آیوا قفقاز در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیوهمپشایر
  • وی با اشاره به 6,000 رای رهبری در انتخابات
  • صحبت کرد و پس از DNC صندلی تام پرز به نام برای recanvass از این تعداد پس از گزارش خطا
  • برنی بود جلو-دونده و نظرسنجی رهبر
  • پیت Buttigieg پیشرو توسط بخش کوچکی میان نمایندگان ایالت
  • Buttigieg اعلام کرده بود خود را ‘پیروز’ دوشنبه شب قبل از شمارش در
  • ساندرز خار انتقاد جو بایدن که مغلوب ساختن پیشی جستن را تار او را با برچسب سوسیالیستی
  • به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “دروغگو” و ‘تقلب’

ایالت ورمونت برنی ساندرز اعلام کرد خود را برنده آیووا قفقاز در میان ادامه داد: بی نظمی در شمارش با اشاره به سرب خود را از حدود 6000 رای در انتخابات در یک کنفرانس مطبوعاتی او سازمان یافته در نیوهمپشایر میان دولت را بهم ریخته.

“ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی’ ساندرز به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در منچستر.

ساندرز بوق و کرنا خود را نشان میان تعداد مردم آیووا نمایندگان شان که caucused حتی به عنوان او سوار South Bend شهردار پیت Buttigieg توسط بخش کوچکی میان هيئت دولت معادل – متریک شبکه ها و سازمان های خبری با تمرکز بر. اما او گفت که او ممکن است در نهایت غالب که متریک به عنوان به خوبی.

هر دو اعلامیه آمد در میان بی نظمی در شمارش نتایج یک snafu که منجر به اتهامات و ضد اتهامات عنوان شده است که در ادامه به پنج شنبه.

Democratic U.S. presidential candidate Senator Bernie Sanders speaks at a news conference in Manchester, New Hampshire, U.S., February 6, 2020 where he declared victory in the Iowa caucuses

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 6 2020 که در آن او اعلام کرد پیروزی در آیوا قفقاز

It has taken days for the state party to tabulate Iowa results

آن را گرفته است روز برای دولت به tabulate, آیووا, نتایج

“این دولت نماینده معادل را تا حد زیادی کاهش اهمیت از گذشته قفقاز,’ ساندرز گفت.

از او پرسیده شد که چرا مردم باید باور خود را در سخنرانی پیروزی بیش از Buttigieg که در جلسه شب اعلام کرد تیم خود را ‘پیروز است.’

“از آنجا که من کردم 6,000 رای بیشتر’ او پاسخ داد.

ساندرز نیز bashed آیووا قفقاز به عنوان بیش از حد پیچیده و می گوید اگر او هر چیزی در مورد آن انجام سیستم تغییر خواهد کرد بعد از انتخابات.

که پیچ بود بسیار ناعادلانه به مردم آیووا گفت: Sanders. او به صراحت تماس برای recanvass. دولت در بیانیه ای گفت که تنها پس از یک نامزد خواستار یک خواهد آن را شروع.

او همچنین تحت فشار قرار دادند پشت در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که گفت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “از جان گذشته” به نام تجاری را به عنوان یک سوسیالیست و اینکه آیا این موضوع ممکن است باعث مقاومت جدی در ماه نوامبر هنگامی که درباره آن DailyMail.com.

ساندرز گفت: تهمت فاسد است و پاتولوژیک دروغگو که او را اجرا خواهد کرد در برابر او بر این اساس است.

“اجازه بدهید من بگویم دوست خوب من جو – هنگامی که ما در حال برخورد با کسی مثل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است که تمام وقت او را پین هر برچسب است که او می خواهد در هر نامزد. آن را واقعا مهم نیست’ ساندرز گفت.

“ما را در معرض تهمت نه تنها برای دروغگو پاتولوژیک دروغگو که او است, اما برای تقلب – او در مجموع تقلب گفت: Sanders. ‘او یک تقلب است. او یک دروغگو است. و ما را در معرض او را برای آنچه که او است ساندرز گفت.

وی با اشاره به ‘ریاضی خطا در شمارش های زیر نیویورک تایمز گزارش کلی SNAFU مرتبط معیوب آگهی برنامه گزارش مشکلات.

Democratic presidential candidate former South Bend, Ind., Mayor Pete Buttigieg speaks during the New Hampshire Youth Climate and Clean Energy Town Hall, Wednesday, Feb. 5, 2020, in Concord, N.H.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در طول نیوهمشایر, Youth, آب و هوا و انرژی پاک تاون هال پنج شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در کنکورد, N. H.

Sanders speaks to reporters about his performance in the Iowa caucuses

ساندرز صحبت می کند به خبرنگاران در مورد عملکرد خود در آیووا قفقاز

Sanders calls on a reporter at his press conference. He admitted he should have been holding the event three days earlier in Iowa. His campaign released a statement Monday night after the state party failed to announce results

ساندرز خواستار یک خبرنگار در کنفرانس مطبوعاتی خود را. او اعتراف کرد او باید شده اند برگزاری این رویداد سه روز پیش از آن در آیووا. مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرد بیانیه شنبه شب پس از دولت موفق به اعلام نتایج

“من واقعا احساس بد برای مردم آیووا’ ساندرز گفت: پیش بینی او را در تمام اوایل متحده است.

او در مدت کوتاهی پس از DNC صندلی تام پرز به نام برای recanvass دولت نتایج. ‘به اندازه کافی به اندازه کافی است,’ نوشت: پرز.

ایالت آیووا صندلی Troy قیمت دفاع از دولت را در انجام, در بیانیه ای. ‘در حالی که من به طور کامل اذعان کرد که این گزارش در شرایطی دوشنبه شب بودند غیر قابل قبول است و ما آن را مدیون به هزاران آیووا دموکراتیک داوطلبان و caucusgoers را به تمرکز بر روی جمع آوری و بررسی نتایج ورودی,’ قیمت گفت.

‘در سراسر مجموعه ای از سوابق نتایج [آیووا حزب دموکرات] شناسایی تناقضات در داده ها و استفاده ما از کار برکنار شده و پرونده های کاغذی به سرعت تصحیح اشتباهات آن. این یک فرایند مداوم در هماهنگی نزدیک با حوزه و صندلی و ما در حال کار پشتکار به گزارش نهایی 54 حوزه به عنوان نزدیک به نهایی گزارش به عنوان ممکن است, ” او گفت:.

ساندرز نیز مطرح شده سوال در مورد 2016, نتایج که در آن او از دست داده به هیلاری کلینتون در آیوا که در مورد آن پرسید.

کلینتون ضرب و شتم ساندرز توسط یک حاشیه که سال اما ممیزی نشان داد که خطاهای اصلی در تعداد.

“من نمی توانم به شما پاسخ قطعی از آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016” او گفت:. “من نمی دانم. من فکر نمی کنم هر کسی می داند, او گفت:.

‘وجود دارد این است که برخی از فرض آن است که ما در واقع برنده رای مردمی,’ ساندرز کمک.

او در بیانیه مطبوعاتی که او گفت: باید سه روز پیش از آن در آیووا همزمان با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به پیروزی حزب جایی که او برگزار شد تا واشنگتن پست تیتر خود را تبرئه در استیضاح.

به عنوان ساندرز صحبت با 96 درصد آرا شمارش Buttigieg بود او را که منجر 0.1 درصد آرا در هيئت دولت معادل. او اذعان دو احتمال همان مقدار از نمایندگان به کنوانسیون ملی از آیووا.

Buttigieg, 38, است انتظار افزایش از عملکرد خود به عنوان یک نسبت نوچه و پرواز روز شنبه به نیویورک و نیوجرسی برای جمع آوری اعانه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>