برنی ساندرز لغو می سی سی پی تجمع تغییر تمرکز به میشیگان

BURLINGTON, Vt. — سناتور برنی ساندرز را لغو کرده است یک برنامه ریزی تجمع در جکسون, Miss., خواهد شد و به جای سفر به میشیگان در روز جمعه قابل توجه نشان می دهد که انتخابات ریاست جمهوری در حال تغییر تمرکز خود را به میانه و تا حد زیادی واگذاری یکی دیگر از جنوب کشور به معاون سابق رئیس جمهور آمده است. به گفته افراد آشنا با برنامه.

پس از برگزاری تجمع در ققنوس در پنجشنبه شب آقای ساندرز برنامه ریزی شده برای سفر به جکسون در روز جمعه برای یک رالی متمرکز نژادی عدالت است.

تغییر در برنامه نشان می دهد که آقای ساندرز نخواهد چالش آقای بایدن برای حمایت از رای دهندگان در جنوب حیاتی پایه در حزب دموکرات — و به جای رفتن در غرب به عنوان او تلاش می کند برای رقابت با آقای بایدن برای طبقه کارگر رای دهندگان وجود دارد. سیاه رای دهندگان در جنوب اند به شدت حمایت آقای بایدن به این نقطه و در روز سه شنبه حمایت خود را از او برداشته در ایالات آلاباما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

در آلاباما آقای ساندرز برنده تنها 9 درصد از رای دهندگان در مقایسه با 72 درصد برای آقای بایدن با توجه به نظرسنجی های خروج. آقای بایدن عملکرد بهتری نسبت به آقای ساندرز در میان رای دهندگان سیاه در ویرجینیا بیش از 50 امتیاز و با 40 امتیاز یا بیشتر در تگزاس و کارولینای شمالی است. در چندین ایالت آقای ساندرز در آمد سوم در میان رای دهندگان سیاه, ازپشت نه تنها آقای بایدن بلکه Michael R. بلومبرگ.

این تغییر چشمگیر در برنامه خود نیز اذعان است که او در حال بهبود جایگاه خود را در میان رای دهندگان سیاه در جنوب و چهار سال پس از اولین اجرا برای رئيس جمهور. در سال 2016 او مواجه انتقاد به عدم توانایی خود را به سازمان حمایت از رای دهندگان یک ضعف است که منجر به از دست دادن خود را به هیلاری کلینتون در حزب دموکرات اولیه.

آقای ساندرز نشان داد او برنامه ریزی شده برای تمرکز روی میانه در طول شتاب زده در کنفرانس خبری با خبرنگاران در روز چهارشنبه. پرسید: اگر او تا به حال به پیروزی روز سه شنبه در میشیگان اولیه او برنده در سال 2016 — آقای ساندرز پیشنهاد او بود.

“ما در حال رفتن در آن وجود دارد و با انتظار و امید که ما برنده خواهد شد,” او گفت:. “میشیگان بدیهی است که فوق العاده مهم دولت است. این دولت من احساس بسیار راحت است.”

او همچنین بر اهمیت دیگر ایالات غرب میانه از جمله ویسکانسین و ایندیانا است. رئیس جمهور تهمت برنده هر دو از آن و میشیگان در سال 2016 انتخابات عمومی; باراک اوباما برنده هر سه در سال 2008.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>