برنی ساندرز تماس مایک بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سیاست نژادپرستانهبرنی ساندرز برافراشته در برابر همکار خود را دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ طی اولین سال 2020 کمپین سفر به واشنگتن به عنوان میلیاردر همچنان به افزایش در پای صندوقهای رای با وجود نصب و انتقاد بیش از گذشته خود سخنان در مورد زنان و اقلیت ها.

جدید NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد ساندرز پیشرو در دموکراتیک اولیه مسابقه در 31% پشتیبانی در سراسر کشور با بلومبرگ صعودی به مقام دوم با 19% پشتیبانی می کند.

اما این دو را به جلو کاملا متفاوت در سند چشم انداز برای آینده حزب دموکرات و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است.

بیش از 17 ، 000 شرکت کنندگان بسته بندی شده به عرصه تاکوما در یک شهرستان در جنوب سیاتل در دوشنبه شب برای دیدن ساندرز که در زمان هدف در بلومبرگ را بسیار مورد انتقاد قرار توقف-و-frisk سیاست در طول تصدی خود به عنوان شهردار نیویورک.

ساندرز به نام برنامه “نژادپرستانه” و گفت: آن را “ناشی از جوامع از رنگ های آفریقایی تبار و لاتین تبارها به زندگی در ترس و تحقیر در شهر نیویورک”.

صحبت در مورد نابرابری در امریکا او همچنین به نام بلومبرگ ثروت او تخمین زده می شود به یکی از 10 نفر از ثروتمندترین افراد در جهان) است که بارها و بارها شده است یک نقطه از مشاجره برای بسیاری از دموکرات مخالفان.

“ما یک فاسد نظام سیاسی است که قادر میلیاردرهای برای خرید, انتخابات,” او گفت:. “امروز ما می گویند به این میلیاردرهای است که صرف صدها میلیون دلار برای حمایت از نامزدها که نشان دهنده غنی و قدرتمند; امروز ما می گویند به شهردار بلومبرگ ما یک دموکراسی نه یک الیگارشی.”

بلومبرگ گفته است او نمی خواهد کمک های مالی سیاسی است و انتظار می رود به کار برای فقط 1 دلار از یک سال و در صورت انتخاب شدن به ریاست جمهوری.

رسانه ها مغول نیز دریافت کرده های اخیر انتقاد به نظر او چهار سال پیش است که در آن او به ظاهر سوال هوش آمریکایی کارخانه و کارگران مزرعه و همچنین نظرات او ساخته شده در سال 2013 است که در آن او در مقایسه با محلی اعضای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و نیویورک صنفی معلمان به تفنگ لابی گروه National Rifle Association (NRA).

با توجه به سیاست بلومبرگ کمپین سخنگوی استو Loeser پاسخ به این دیدگاه گفت: “اشاره به [صنفی معلمان] چیزی بود که مایک گفت: در حرارت لحظه ای که او در حال حاضر تاسف است.”

ساندرز گفت: “به عنوان یک ایالات متحده سناتور من واقعا درک قدرت شرکت های بزرگ نخبگان و 1%; آنها بی پایان و من معنی مقادیر بی پایان از پول است. آنها خود را به میزان زیادی از رسانه ها آنها را کنترل فوق العاده ای بر اقتصاد ما; آنها بسیار قدرتمند است. اما در پایان روز, ما 99 درصد.”

ساندرز’ بسیار مثبت نمایش در آیووا و نیوهمشایر, افزایش شانس خود را از برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و در نهایت ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک روش غیر معمول استراتژی بلومبرگ قلم اوایل متحده خواهد شد و به جای وارد نژاد در سه شنبه 3 مارس.
People line up at a campaign rally for Bernie Sanders at the Tacoma Dome.

در سال 2016 ساندرز برنده واشنگتن دموکرات قفقاز. دولت پس از تغییر به سیستم اولیه نقل مکان کرد تا رای خود را به 10 مارس.

ساندرز مطرح شده بیش از $2m در واشنگتن بیشتر از هر دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری با توجه به سیاتل تایمز که ذکر شده داده ها از طریق پایان 2019 از کمیسیون انتخابات فدرال. ماساچوست سناتور الیزابت وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg شد حق با حدود 1.6 متر و 1.5 m دلار مطرح شده بود. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورده است در بیش از $2.7 متر از دولت است.

با وجود ساندرز’ انتقادات از بلومبرگ ، چند تن از هواداران خود گفت: آنها هنوز رای برای میلیاردر اگر او برنده نامزدی.

“من خواهد بود با عرض پوزش به من به نوبه خود بر روی یک رئیس جمهور که دستکاری شده و خریداری شده به منظور به دست آوردن موقعیت برای رفتن به کسی که می تواند قابل قبول میانه-of-the-road جمهوری خواه که او نیز اقدام به خرید و مبادلات برای موقعیت به جای مراجعه به مردم گفت:” گرد و خاکی Collings 68 یک ساندرز حامی از ردموند شهر کوچک شمال غرب سیاتل.

اما وقتی پرسیده شد که در طول این تجمع که آیا او را حمایت بلومبرگ اگر او برنده دموکرات نامزدی او دریغ نکنید. “من را برای رای دادن به این کنگره از پرندگان گرمسیری به خلاص شدن از شر مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Collings یک هنرمند بود که ساندرز حزبی نماینده برای واشنگتن است Kitsap county در سال 2016. “در صورتی که که ما معرفی که که من به شما رای دادن.”

رایان بدنه 20 گفت: او از ساندرز در درجه اول به دلیل موضع خود در محیط زیست است. اما دانشجوی سال دوم در کالج کلارک در ونکوور واشنگتن سوار که حدود دو ساعت برای این تجمع با مامان و خواهر, خواهر و گفت: اگر بلومبرگ برنده نامزدی او در نهایت رای دادن برای او.

“او سهام به اندازه کافی از همان آرمان برای من است که آن را بیش از حد بزرگ از یک جنبش گفت:” هال. اما او گفت که او نیز فقط می خواهم برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن ترک کاخ سفید تا “هر کس برنده میشه برای دموکرات ها که کسی که من می خواهم” او گفت:.

هر کس در این تجمع مشترک که همان احساسات. دختران جوان 28, سیاتل یکی از ساکنان به نام بلومبرگ “اساسا دموکراتیک نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن” و گفت که او احتمالا رای او اگر او نامزد زیرا او نیست “دیدن او که بسیار بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن”.

بلومبرگ که راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر ظاهر خواهد شد در روز چهارشنبه تلویزیونی مناظره ریاست جمهوری در لاس وگاس در کنار بایدن Sanders, وارن Buttigieg و سناتور ctq.

بلومبرگ به کمپین گفت که از دیدن ناگهانی از پشتیبانی در سراسر کشور که واجد شرایط برای چهار بحث است و آخرین نشانه آن است که مهر را طرح طنین با بیشتر از آمریکایی ها است.

این وبگاه رویداد خواهد بود استارک خروج از بلومبرگ بسیار طراحی کمپین. او ریخت و بیش از $300m به تبلیغات تلویزیونی, یک راه برای تعریف خود را برای رای دهندگان بدون مواجهه با انتقاد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im