برنی ساندرز’ برادر به نام جو بایدن ‘متوسط’ و ‘نمادی از افرادی که واقعا نمی مراقبت بسیار’

لری ساندرز برادر نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز است که دیده می شود در روز سه شنبه در سمت چپ. برنی اصلی رقابت برای نامزدی حزب دموکرات جو بایدن دیده می شود در سمت راست.

گتی/گتی

  • در سه شنبه, برنی ساندرز’ برادر لری صحبت می کرد به سی ان ان در مورد برادر خود را رقیب اصلی برای حزب دموکرات نامزدی جو بایدن.
  • لری ساندرز است که یک سیاستمدار در انگلستان گفت: خروجی است که او فکر بایدن یک “متوسط” نامزد چه کسی “رو بسیار کمی جاه طلبی.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان جو بایدن جاروب سه شنبه در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در این هفته برنی ساندرز’ برادر dissed معاون سابق رئیس جمهور با تماس او را “متوسط” نامزد شده است.

لری ساندرز در گفتگو با سی ان ان روز سه شنبه زمانی که او رای خود را در حزب دموکرات در خارج از کشور اولیه در آکسفورد انگلستان که در آن او زندگی می کردند برای پنج دهه گذشته.

با مایکل بلومبرگ و الیزابت وارن ترک نژاد پس از سه شنبه شکست در این مسابقه به تنگ کردن به یک رقابت بین مترقی برنی و متوسط بایدن.

لری که مانند برادر خود را نیز در جناح چپ سیاستمدار کار به عنوان سخنگوی حزب سبز انگلستان به نام بایدن “متوسط” و “نمادی از افرادی که واقعا نمی مراقبت بسیار است.”

“او می آید در سراسر به عنوان یک پسر خوب…اما او بسیار کمی جاه طلبی” لری گفت. “او یک قلب و روح عضو” ما واقعا نمی تواند انجام دهد بسیار’ کمپین.”

در حالی که لری امید برادر کوچک خود را برنده حزب دموکرات نامزدی و فکر می کند که او بهترین شانس را برای “صلح” گفت: “هنوز برای رای دادن بایدن اگر او می شود نامزد.

کسب و کار خودی رسیده به بایدن کمپین برای اظهار نظر در لری ساندرز’ سخنان را بلافاصله دریافت پاسخ در روز جمعه.

  • ادامه مطلب:
  • الیزابت وارن انتقاد برنی ساندرز حامیان برای ‘سازمان nastiness,’ گفت: زنانی که پشتیبانی از مبارزات انتخاباتی او بودند مورد آزار و اذیت
  • 30 درصد از رای دهندگان دموکرات هیچ ایده که آنها می خواهند به 2020 نامزد
  • برنی ساندرز اذعان می کند او را ‘نه جوان شدن مردم به رای دادن مثل من می خواست’
  • لری ساندرز: برادر من برنی ‘را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن’

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>