برنی ساندرز جریان توسط مقامات ایالات متحده که روسیه در تلاش است برای کمک به مبارزات انتخاباتی خودمقامات ایالات متحده گفته اند برنی ساندرز که روسیه در تلاش است برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود باعث حزب سوسیالیست دموکراتیک مسابقه به شدت محکوم کردن هر گونه دخالت.

جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما نمایندگان مجلس نیز در مورد روسیه و کمک به ساندرز گفت: گزارش واشنگتن پست که ذکر نام افراد آشنا با این موضوع و اخبار شکست.

معلوم نبود چه شکلی روسیه کمک گرفته بود مقاله اضافه شده است.

Facebook گفت: آن را تا به حال دیده می شود هیچ شواهدی از حمایت روسیه برای ساندرز در پلت فرم آن است.

این سناتور ورمونت را محکوم کرد گزارش تلاش های مسکو برای تداخل با 2020 انتخابات از طرف او.

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه” ساندرز گفت: از رئیس جمهور روسیه.

“اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات است.”

ساندرز همچنین پیشنهاد برخی از آنلاین سولفات اغلب مقصر حامیان او ممکن است در آینده از روسیه است. “برخی از چیزهای زشت در اینترنت نسبت به کمپین ما ممکن است به خوبی نمی تواند از آینده واقعی حامیان” ساندرز گفت.

این اخبار به شرح زیر هشدارهای مشابه از جامعه اطلاعاتی است که روسیه نیز به دنبال افزایش تهمت مجدد انتخابات. روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بازی کردن آن تحولات و احیای پیر نارضایتی در این ادعا که دموکرات ها مصمم به تضعیف مشروعیت ریاست جمهوری خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر ادعا کرد که دموکرات ها بودند هل دادن “اطلاعات غلط کمپین” امید سیاسی آسیب رساندن به او.

مقامات امنیتی گفته قانونگذاران در طبقه بندی جلسه هفته گذشته که روسیه دخالت در انتخابات با امید از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد به گفته مقامات آشنا با جلسه.

تازه هوش هشدار در مورد دخالت روسیه در آمد چه بوده است پر کشش برای جامعه اطلاعاتی.

یک روز پس از 13 فوریه جلسه به خانه هوش کمیته تهمت berated اقدام مدیر اطلاعات ملی و یوسف و مگوایر در جلسه ای در کاخ سفید است. سپس این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعلام کرد که مگوایر خواهد بود جایگزین ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار نیز برگزار خواهد شد در یک اقدام ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im