پس از چین در توییتر کمپین یک تیره حمایت از گروه کر

به عنوان برگ برنده دولت عمان در چین بیش از یک طیف وسیعی از نارضایتی پکن را بالا دیپلمات ها و نمایندگان با استفاده از این رئیس جمهور مورد علاقه آنلاین megaphone — توییتر — با کف دست زدن با pugnaciousness است که به عنوان بهترین Trumpian.

پشت چین مبارز جدید فرستادگان یک تیره hallelujah chorus سمپاتیک از حساب های پدید آمده به ترجمه آنها و تشویق آنها ، بسیاری از جدید به پلت فرم. برخی فراموش می کنند اما تقویت پکن خط.

بدون شک برخی از این حساب در حال اجرا توسط وطن پرست, تکنولوژی ادراک چینی افرادی که در اطراف خود دولت ممنوعیت توییتر و دیگر غربی سیستم عامل است. اما یک تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز نشان داد که بسیاری از حساب های رفتار با یک تفکر است که می تواند نشان می دهد یک کمپین هماهنگ از این نوع است که کشور ایالات متحده انجام شده در توییتر در گذشته است.

از حدود 4,600 حساب که اعلان مجدد چین پیشرو نمایندگان و دولتی و رسانه های خبری در طول یک هفته اخیر بسیاری از عمل مشکوکی بار یافت. یکی در شش توییتی با فرکانس بالا با وجود داشتن چند پیروان به عنوان اگر آنها در حال استفاده به عنوان بلندگو نه به عنوان های سیستم عامل است.

حدود یک در هفت توییتی تقریبا هیچ چیز از خود به جای پر کردن فیدهای خود با reposts رسمی چینی حساب و دیگران.

در یک سوم از حساب ایجاد شده بود در سه ماه گذشته به عنوان جنگ از کلمات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرم می شود. یکی در هفت صفر بود پیروان.

ایالات متحده و چین در حال مبارزه برای تسلط جهانی روایت است. چین انتقاد قرار گرفته بود برای آن اوایل نادرست از شیوع کروناویروس اما آن را به دست آورد اعتماد به نفس به عنوان کشورهای دیگر را دچار سردرگمی. با ایالات متحده در آشفتگی طرح میتوانست برای اولین بار با این بیماری همه گیر و در حال حاضر با اعتراضات پکن می بیند یک فرصت برای تعریف خود به عنوان یک رهبر جهانی یکی نترس به مطبوعات منافع خود را در هنگ کنگ و منطقه است.

اعتبار…گتی ایماژ

آن است که به دور از روشن است که دولت چین است که در پشت swarms از حساب های کمک به گسترش انجیل در توییتر. اطلاعات آنلاین مبارزات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده به عنوان بازیگران مخرب بهتر است در disguising و خود را به دیجیتال فعالیت کارشناسان امنیتی می گویند. آنها در حال حاضر به ندرت ایجاد ثبتشده اشتباهات مانند استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی است که همه ایجاد شده و در همان روز به دنبال یک دیگر و بعد از همان مواد.

مبارزات اغلب کشف یک قطعه کوچک در یک زمان. توییتر اعلام کرده است عملیات به دولت-حمایت پس از شناسایی به عنوان چند به عنوان شش حساب.

بسیار ناشناخته است در مورد چین پنهانی تاثیر فعالیت های خاص. توییتر در سال گذشته به حالت تعلیق بیش از 200 ، 000 حساب است که آن را به نام یک دولت مورد حمایت عملیات با هدف بی اعتبار هنگ کنگ معترضان هر چند آن گفت: کمی در مورد چگونگی آن به این نتیجه رسید.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

به روز شده

 • S&P 500 پاکسازی ضرر و زیان خود را برای سال به عنوان دیوار خیابان تجمع همچنان ادامه دارد.
 • اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه است.
 • Roller-coaster معاملاتی برای سهام Chesapeake مشکل شرکت نفت و گاز.

هنوز بار یافته است اضافه کردن به دیگر شواهد اخیر نشان می دهد که توییتر در حال دستکاری برای تقویت pro-پکن پیام. Next Dim a data شرکت در اسرائیل کشف دو دنیوی به دنبال توییتهایی ستایش چین coronavirus پاسخ که دوست شد و اعلان مجدد صدها نفر از هزاران بار در ماه مارس احتمالا با کمک استراتژیک قرار داده و تاثیر گذار حساب.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در بر داشت اصیل-ظاهری حساب که در ماه آوریل به استناد یک دانشگاه کمبریج مطالعه به منظور بالا بردن شک و تردید است که coronavirus در چین نشات گرفته. فعال ترین از این حساب با اشاره به مطالعه در نمرات توییتهایی حتی اگر این مطالعه منجر نویسنده را رد کرد که تفسیر یافته های آن است.

نه بعدی کم نور را یافته و نه وزارت امور خارجه قبلا گزارش شده است.

“بهبود سلامت عمومی مکالمه یک اولویت برای شرکت ما” توییتر در بیانیه ای گفت. “پلت فرم دستکاری از جمله دادن و تلاش برای تضعیف عمومی گفتگو تخطی از توییتر قوانین است.”

وزارت امور خارجه را محکوم کرده چین در تلاش برای صیقل دادن تصویر خود و غرق کردن انتقاد در طول همه گیر مقایسه آنها با روسیه را دروغ مبارزات. هر دو کشور با استفاده از طیف وسیعی از ابزار “شکل و شیب هر گونه اطلاعات داده شده در محیط را به نفع خود گفت:” لی گابریل هماهنگ کننده گروه جهانی تعامل مرکز.

“من فکر می کنم حزب کمونیست چین هنوز در تلاش برای تعریف و ارتباط آن با توییتر گفت:” کریستین لی محقق مرکز امنیت نوین آمریکا. “اما Covid-19 همه گیر شده است به عنوان یک دوره مهم از آزمایش.”

ایالات متحده-چین زبان-شلاق می افزاید: به این سوالات آزار دهنده توییتر در مورد چگونه آن را درمان التهاب و یا گمراه کننده سخنان از رهبران جهان. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و این شرکت را متهم به سانسور او و دیگر جمهوری خواهان در حالی که نادیده گرفتن سوال پست توسط دموکرات ها و دولت چین.

پکن توییتر تیپ شامل Hua Chunying سر از وزارت امور خارجه وزارت اطلاعات. پس از پیوستن به پلت فرم در اکتبر خانم هوآ جذب کرده است بیش از نیم میلیون پیروان با چابک قرار داده و فراز ایالات متحده است.

در یک حزب کمونیست مجله سال گذشته خانم هوآ نوشت که چین تا به حال برای پیدا کردن یک صدا در امور بین الملل بود که متناسب با آن قدرت اقتصادی. “ما راه می رفت و نزدیک به مرکز جهان مرحله از همیشه قبل از, اما ما هنوز هم درک نمی میکروفون به طور کامل در دست ما,” او نوشت.

یکی از دلایل او نوشت: فقدان “مبارزه با روح.”

یکی دیگر سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian شد بدنام پس از به tweeting که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند coronavirus به چین است. توییتر بعد از اضافه شدن یک واقعیت-چک کردن برچسب به آقای ژائو پست.

این بار تجزیه و تحلیل همه توییتهایی که خانم هوآ آقای ژائو و 12 سایر کاربران توییتر مرتبط با دولت چین ارسال شده ممکن است بین 18 و 25 مه.

کاربران دیگر شامل وزارت امور خارجه اصلی حساب به عنوان حساب از چین سفرای ایالات متحده و بریتانیا. آنها همچنین شامل نه حساب های اجرا شده توسط دولت, اخبار رسانه های.

که هفته پکن نقل مکان کرد به سفت شدن و کنترل خود را از هنگ کنگ. آقای ترامپ را تهدید به قطع بودجه به سازمان بهداشت جهانی است. مقامات آمریکایی ضمن تبریک تایوان جمهور در آغاز دور دوم او. چین که ادعای تایوان را به عنوان قلمرو خود خشمگین بود.

خانم هوآ mused در مورد اینکه آیا coronavirus در واقع سرچشمه در ایالات متحده: “دانشمندان در ایالات متحده NIH شروع به توسعه یک #COVID19 واکسن در ژانویه 11. وجود دارد گزارش از موارد در اوایل ماه نوامبر سال گذشته است. هر گونه توضیح و یا تحقیق و تفحص؟” او پست که اشاره به موسسه ملی سلامت بود دوست game, 4,600 بار.

این بار را تجزیه و تحلیل نشان داد که صدها نفر از 4,600 حساب که اعلان مجدد دولت چین رابط هفته که رفتار مشکوکی. بسیاری از آنها پی در پی تویتر با وجود داشتن موارد زیر محدود. پس از حذف حساب است که تا به حال صفر پیروان و تا به حال توییتی پنج بار یا کمتر بیش از یک ششم از حساب نوشته شده بود 100 بار یا بیشتر برای هر پیرو.

چند حساب بارها و بارها ترجمه و در مجموعه طول زمان پس از پست اصلی — 9 ساعت و 49 دقیقه پس از 19 ساعت و 34 دقیقه پس از, نشان می دهد که نرم افزار استفاده شده بود به برنامه توییت های خود را. توییتر پس از تعلیق برخی از این حساب برای نقض سیاست های خود.

هنگامی که تماس با بار چند pro-چین کاربران توییتر را تکذیب کرد که بخشی از یک دولت کمپین اما اذعان کرد که آنها پیوست پلت فرم به طور خاص به دنبال وزارت امور خارجه نمایندگان. وزارت نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اعتبار…وو هنگ/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

دیگران گفتند: یا کنجکاو در مورد آقای تهمت توییتهایی دربارهی چین یا احساس شرور و اهریمن ،

“او انجام داده است بسیاری از خودت چیز برای انتخاب مجدد” یک کاربر @beautifullady76 گفت: در یک پیام توییتر. “تعداد بی شماری از مردم عصبانی هستند و هر کس حق دارد به حقیقت است. ما فقط می خواهم بگویم عادلانه کلمه برای چین!”

سوابق نشان می دهد که پکن در تلاش برای گسترش نفوذ خود در غرب اینترنت. چین اینترنت تنظیم شده است و به دنبال پیمانکاران به کمک آن “استفاده از خارج از کشور سیستم عامل رسانه های اجتماعی به منظور توسعه تبلیغات آنلاین در تم اصلی,” تهیه اسناد و مدارک نشان می دهد.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


بسیاری از این نوع فعالیت ممکن است به نظر می رسد در اسناد و مدارک رسمی ، تنظیم کننده پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که بخش هایی از دولت چین است که به طور رسمی مسئول انجام عملیات اطلاعاتی قادر به انجام عملیات است که به عنوان پیچیده به عنوان دیگران” گفت: کمیل فرانسوا شبکه تجزیه و تحلیل شرکت Graphika. “آنها فقط نمی شده است در معرض عموم و جدا نشده است.”

محققان باقی می ماند در lookout. ProPublica دنبال 10,000 ماهی حساب که نوشته شده در مورد کوروناویروس و اعتراض در هنگ کنگ. Alkemy ایتالیایی, بازاریابی دیجیتال شرکت در بر داشت که اصیل-دنبال کاربران بودند که در پشت بسیاری از پست های جشن چینی کمک های پزشکی به ایتالیا.

در ماه مارس دو توییتهایی تمجید چین را از دست داده و شیوع دوست شد و اعلان مجدد صدها هزار بار. پست نمی شد تکان دهنده خنده دار یا قابل انتشار و نشات گرفته از کاربران با موارد زیر متوسط.

که توجه Next Dim یک شرکت اسرائیلی است که با استفاده از تجزیه و تحلیل شبکه برای شناسایی و جلوگیری از جرایم مالی.

“در حالی که اسکن توییتر ما سیستم به طور خودکار کشف یک بی نظمی” گفت: بعد تار را, مدیر اجرایی, سلطه Marrom. بیش از حد بزرگ او معتقد است که می شود در نتیجه از شانس.

در مارس 12, اولین کاربر @manisha_kataki ارسال شده در یک ویدیو نشان دادن کارگران ضد عفونی خیابان در چین است. “در این رای چین خواهد بود در عمل بسیار به زودی ممکن است بسیار سریعتر از جهان انتظار دارد که” کاربر نوشته است.

روز بعد یکی دیگر از کاربر @Ejiketion بازتوییت پست marveling در چگونه چین شده شهرستانها و ساخته شده است coronavirus بیمارستان. در غرب در مقابل “ما شستن دست ما LOL,” @Ejiketion نوشت. حساب شده و حذف شده است.

دو پست با هم دریافت بیش از 382,000 رسانهها و 1.1 میلیون لایک بسیاری از آنها در دو روز اول. که ساخته شده آن را تقریبا به عنوان محبوب به عنوان ایلان جیر نیز از ماه مارس که در آن سر از تسلا به نام coronavirus وحشت “گنگ است.”

دو پست دیگر که نیز را بازتوییت کرد @manisha_kataki اما ترجمه @Ejiketion نظر به اسپانیایی و فرانسوی با دریافت یک ترکیب 67,000 رسانهها و 181,000 را دوست دارد.

Next Dim شناسایی حدود 20 کاربران توییتر که پیروان اختصاص هزاران نفر از رسانهها از @manisha_kataki و @Ejiketion پست ها. برخی از این کاربران بسیار زیاد موارد زیر است اما به ندرت توییتی در مورد چین است.

اعتبار…روم Pilipey/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

بعدی تار و تحلیل کشف نشانه های دیگر که دو توییتهایی’ محبوبیت نشده اند ممکن است آلی است. چند از اولین کاربران به retweet @manisha_kataki ارسال شد پیروان از حساب که بدان معنی است که آنها بعید است که دیده می شود این توییت در جدول زمانی خود را. هزاران حساب اعلان مجدد هر دو توییتهایی حتی اگر @Ejiketion را صدای جیر جیر خود را یک repost از @manisha_kataki است.

نه @manisha_kataki و نه @Ejiketion در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

وانگ Yiwei و لین Qiqing کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>