قبل از Covid-19 تهمت دستیار به دنبال استفاده از بیماری به نزدیک مرزهای

از روزهای اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفان میلر رئیس جمهور مشاور ارشد مهاجرت و بارها سعی کردم به استفاده از مبهم قانون طراحی شده برای محافظت از ملت از بیماری ها در خارج از کشور به عنوان یک راه برای سفت کردن مرزها.

سوال این بود که بیماری ؟

آقای میلر تحت فشار قرار دادند برای استناد رئیس جمهور گسترده بهداشت عمومی قدرت در سال 2019 زمانی که شیوع اوریون از طریق مهاجرت بازداشتگاه در شش متحده است. او سعی کرد دوباره آن سال هنگامی که ایستگاه های گشت مرزی ضربه شد با آنفولانزا.

هنگامی که قریب به اتفاق کاروان مهاجران رسید به سمت مرز در سال 2018 آقای میلر به دنبال شواهدی وجود دارد که آنها انجام دادم. او خواسته برای به روز رسانی در جوامع آمریکایی که دریافت مهاجران برای دیدن اگر بیماری جدید پخش شد وجود دارد.

در سال 2018 ده ها تن از مهاجران به طور جدی بیمار شد در زندان فدرال و دو زیر سن 10 سالگی درگذشت ظرف سه هفته از هر یک از دیگر. در حالی که بسیاری از مشاهده این حوادث که ناشی از سهل انگاری در بخشی از مرز مقامات آقای میلر به جای استدلال کرد که آنها حمایت خود را از استدلال که رئیس جمهور تهمت باید با استفاده از بهداشت عمومی خود را قدرت برای توجیه مهر و موم کرد.

در برخی موارد آقای میلر و رئیس جمهور که در آغوش این, ایده, شد, صحبت کردن با اعضای کابینه و وکلا که استدلال می کرد که بهداشت عمومی وضعیت در زمان ارائه نمی دهد کافی مبنای قانونی برای چنین اعلام.

که تغییر با ورود coronavirus بیماری همه گیر.

در روز از تایید اولین مورد در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید تعطیل آمریکایی مرزهای زمینی به غیر ضروری سفر بسته شدن درب به تقریبا همه مهاجران از جمله کودکان و نوجوانان که وارد مرز با پدر و مادر و یا دیگر بزرگسالان نگهبان. دیگر مسافرت های بین المللی محدودیت معرفی شدند و همچنین به عنوان یک مکث در پردازش کارت سبز در آمریکا دفاتر کنسولی که آقای میلر گفت: متحدان در اخیر خصوصی تلفن تماس تنها اولین گام در یک گسترده تر طرح برای محدود کردن مهاجرت قانونی.

اما چه شده است صورتحساب توسط کاخ سفید به عنوان یک پاسخ فوری به coronavirus همه گیر شد و در بخش بزرگی repurposed از پیش نویس دستور اجرایی و سیاست بحث های که صورت گرفته است بارها و بارها از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در حال حاضر به دست آورد جدید مشروعیت سه مقامات سابق که که در اوایل مذاکرات گفت.

یک مقام رسمی گفت: ایده های در مورد استناد به بهداشت عمومی و اضطراری دیگر قدرت تا به حال شده است در یک “لیست” از حدود 50 ایده هایی برای محدود کردن مهاجرت است که آقای میلر گردد ظرف شش ماه از دولت.

او آمده بود تا با پیشنهاد رسمی گفت: با poring طریق نه فقط موجود قوانین مهاجرت اما کل فدرال کد به دنبال مقررات است که اجازه می دهد که رئیس جمهور برای توقف جریان مهاجران به ایالات متحده است.

مقامات دولت بارها و بارها گفت: آخرین اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از موارد جدید عفونت از ورود به کشور.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • کارشناسان نگران هستند که coronavirus را در یک ‘slow burn’ در آمریکا
  • کاخ سفید می خواهد به صبر کنید و ببینید قبل از توجه به بیشتر کمک های اقتصادی.
  • هفت ایالت های شرقی ملحق خواهد شد با هم به خرید حیاتی ویروس-مبارزه با لوازم و تجهیزات.

“این است که بهداشت عمومی جهت است که ما عامل زیر در حال حاضر” Mark Morgan بازیگری کمیسر گمرک و حفاظت مرزی به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه. “این است که در مورد مهاجرت. چه آمدن در حال حاضر صرفا در مورد بیماری های عفونی و بهداشت عمومی.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر این موضوع اما یک مقام ارشد دولت رسمی تایید جزئیات این بحث گذشته.

معمار از رئيس جمهور حمله به مهاجرت و یکی از آقای تهمت نزدیک ترین مشاوران در داخل کاخ سفید آقای میلر است بی وقفه تحت فشار قرار دادند برای سختی محدودیت های قانونی و غیر قانونی, مهاجرت, از جمله سیاست هایی که به دنبال خانواده جداگانه عبور از جنوب غربی مرز نیروی مهاجران به دنبال پناهندگی به صبر کثیف در اردوگاه ها در مکزیک و انکار کارت سبز به مهاجران فقیر.

آقای میلر معتقد است که کاهش مهاجرت را محافظت شغل برای کارگران آمریکایی و نگه داشتن جوامع ایمن از جنایتکاران. اما منتقدان او را متهم به هدف قرار دادن nonwhite مهاجران با اشاره به بیرون درز ایمیل از وقت خود را قبل از ورود به کاخ سفید است که در آن وی با ذکر سفید ملی, سایت و مجله و ترویج نظریه های محبوب با گروه های ملی.

این ایده که مهاجران حمل عفونت به داخل کشور انعکاس یک نژادپرست مفهوم با سابقه طولانی در ایالات متحده است که همکاران اقلیت با بیماری است.

قانون فدرال در بهداشت عمومی است که آقای میلر به مدت طولانی می خواستم به استفاده از کمک های مالی قدرت به جراح عمومی و رئیس جمهور برای جلوگیری از مردم از ورود به ایالات متحده زمانی که لازم است برای جلوگیری از یک “خطر جدی” ناشی از وجود یک بیماری مسری در کشورهای خارجی است.

دولت در اتخاذ آخرین محدودیت در مهاجرت کرده است با اتکا نه تنها در آن بهداشت عمومی, اقتدار, اما همچنین در یکی دیگر از ارائه قانون فدرال است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به انکار ورود به خارجی ها که حضور “می تواند مضر به منافع ایالات متحده است.”

ارائه بخش 212(f) از قانون مهاجرت و ملیت, کمک های مالی گسترده ای قدرت را به رئیس جمهور اما مجموعه بالا حقوقی نوار برای استفاده از آن. دولت ریگان استناد آن به مسدود کردن تعداد زیادی از مردم هائیتی سفر از طریق دریا به دنبال پناهندگی در ایالات متحده و دولت اوباما آن را مورد استفاده برای اجرای تحریم ها علیه ایران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که استفاده از قدرت در مواردی از جمله تحریم ها علیه ایران و ممنوعیت سفر به مدت شش عمدتا کشورهای اسلامی در سال 2017 به عنوان یک ادعا دفاع در برابر تروریسم است. اما رئیس جمهور است و اغلب ابراز نا امیدی در دلسرد می شود با استفاده از قدرت بیشتر و در سیاست هایی که در حال گسترده تر در حوزه از جمله زمانی که تعداد بی سابقه ای از خانواده های مهاجر رسید در سراسر مرز جنوبی.

او به نظر می رسید به تخفیف سختگیرانه استانداردهای مورد نیاز به استناد آن اغلب با اشاره به آن به عنوان “قدرت جادویی” برای محدود کردن مهاجرت یکی از مقامات سابق که در حال حاضر برای بحث گفت.

آقای میلر نیز اغلب ابراز علاقه در استفاده از 212(f) قدرت. در بیش از یک مناسبت رسمی گفت: او در مورد آن را به عنوان یک گزینه پشتیبان گیری در مورد دادگاه مسدود سیاست مانند دولت اتهام عمومی قانون که مانع از افرادی که با استفاده از منافع عمومی از به دست آوردن کارت سبز.

استفاده از بخش 212(f) و سلامت عمومی قدرت در طول همه گیر است که در همراهی با یک تعریف مشخصه آقای میلر به عنوان شرح داده شده توسط سه مقام سابق کار می کرد که در نزدیکی به او امتناع خود را به اجازه دهید همه چیز به. وقتی توصیه می شود که یک پیشنهاد سیاست است نه حقوقی به آنها گفت: او با این نسخهها کار به طور پیوسته برای پیدا کردن یک جایگزین توجیه و در ادامه به مسئله.

از مقامات سابق که در حال حاضر برای بحث گفت: آقای میلر پیشنهاد استفاده از رئيس جمهور در بهداشت عمومی قدرت مهر و موم مرز بنابراین اغلب که آن را دشوار است به یاد سناریوهای خاص.

در مکرر جلسات در دفتر بیضی در وضعیت اتاق و در اواخر شب تلفن انتقادات تند که به چند فرصت برای همکاران خود را به صدای سنج ایجاد کردن در آنها گفت: آقای میلر تحت فشار قرار دادند و این ایده به عنوان یک حقوقی گلوله نقره ای.

او و دیگران در دولت اغلب در مورد مهاجران به عنوان بالقوه ناقل بیماری آنها گفت. آقای میلر ذکر سابقه تاریخی برای استناد رئیس جمهور بهداشت عمومی قدرت اشاره به این که بسیاری از مهاجران بودند خودداری از ورود در جزیره الیس در اواخر قرن 19 نگرانی که بیماری های مسری می تواند در آورده به سر می برند شهرستانها.

در طول شیوع اوریون در سال 2019 پس از دیگر در کاخ سفید مشاوران مخالفت با استفاده از بهداشت عمومی خودگردان برای توقف مهاجرت آقای میلر دستور مهاجرت فدرال مقامات شروع به تولید گزارشات در سطح عفونت در میان بازداشت مهاجران برای کاخ سفید را نقد کنید.

در عین حال او را تشویق وزارت امور خارجه به گام تا پزشکی نمایش مهاجران و دستکاری شده انتخابات ریاست جمهوری اعلام محرومیت برای ورود مهاجران که نمی تواند استطاعت به خرید بیمه بهداشت و درمان اندازه گیری است که مسدود شده بود توسط یک قاضی فدرال.

Coronavirus همه گیر شده باز برای برخی از آقای میلر دیگر دیرینه اهداف سیاست مانند پیدا کردن یک راه را به سرعت اخراج کودکان که در سفر به ایالات متحده بدون پدر و مادر و یا دیگر بزرگسالان است. آقای میلر در نظر گرفته شده آن دسته از مهاجران در میان سخت ترین برای متوقف کردن گفت: یکی رسمی که تا به حال مورد بحث آن را با او به این دلیل که افراد جوان هستند از نظر قانونی محافظت شده توسط قابل توجهی به دلیل الزامات فرآیند طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که اخراج نمی خواهد آنها را در راه آسیب است.

پس از عبور از مرز بودند مدرج به عقب در زیر coronavirus محدودیت حتی بدون همراه کودکان و نوجوانان تبدیل شده است که به دور.

در حالی که دولت موفق به استناد بهداشت عمومی قدرت برای تحمیل جدید مرز محدودیت این است که تنها یکی از تعدادی از حقوقی تهاجمی استراتژی آقای میلر پیشنهاد کرده است که برخی از آنها نشده است به تصویب رسید.

در یک نقطه و در سال اول دولت آقای میلر پیشنهاد تعیین قاچاقچیان که اغلب پرداخت می شود برای کمک به مهاجران در سراسر ناهموار و کارتل-کنترل زمین از جنوب مرز به عنوان تروریست, یکی از مقامات سابق گفت. آقای میلر رسمی گفت: استدلال کرد که این اجازه را می دهد که مقامات ایالات متحده به انکار ورود به پناهجویان بر این اساس که آنها تا به حال با کمک یک سازمان تروریستی خارجی در طول سفر خود را.

آقای میلر نیز کشیده شده برای گسترش برنامه های امنیتی در مرز جنوبی.

در طول سال برخی از گارد ملی و افسران نظامی مستقر شده اند وجود دارد, اما آنها تنزل بیشتر به نخ کشیدن برگهای توتون وامثال تا ارغنون سیم به دلیل محدودیت های قانونی در توانایی خود را به کار در ایالات متحده است.

برای غلبه بر آن موانع آقای میلر پیشنهاد کرده است با استناد به قیام, قانون یک قانون نوشته شده در 1800s که اجازه می دهد تا برای نظامی مستقر در مواجهه با ناآرامی های مدنی. تحت این قانون گفت: افسران نظامی را به دست آوردن قدرت برای جلوگیری از مهاجران از عبور از مرز.

قانون نشده است استناد كرد.

Zolan Kanno-Youngs کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im