قرن واکسن BCG استفاده می شود برای از بین بردن سل ‘کاهش احتمال مرگ ناشی از Covid-19’ مطالعه تایید می کند

  • مطالعات قبلی پیشنهاد واکسن ب س ژ ارائه می دهد حفاظت از Covid-19
  • محققان آمریکایی با انجام یک بررسی جامع و یک حذف لینک
  • می گویند آن است که در حال حاضر غیر ممکن است برای تعیین اگر آن را مسبب و یا فقط یک همبستگی
  • اما در مقایسه با 10 درصد بیشتر شيوع واکسن ب س ژ همچنین به 10.4 درصد کاهش در COVID-19 مرگ و میر

یک واکسن برای اولین بار تولید انبوه در سال 1924 و به طور گسترده ای استفاده می شود تا اواسط-90s برای مبارزه با بیماری سل ممکن است ارائه حفاظت در برابر Covid-19 یک مطالعه نشان داده است.

در سال 2005 انگلیسی کودکان متوقف شدن واکسن ب ث ژ در مدرسه به دلیل سطوح سل در انگلستان تا به حال کاهش یافته و به یک سطح پایین.

به جای بیمه خدمات درمانی به اجرا در یک برنامه هدفمند برای افرادی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به سل از جمله بام افراد است.

دانشگاهیان مورد مطالعه کشورهایی که بالا و سطح پایین Bacillus Calmette-Guerin (BCG) ضربت با چیز تیز و روشن ارتباط بین واکسن و کاهش مرگ و میر.

جزئیات بر روی واکسن محبوبیت در برخی کشورها بود که در مقایسه با هر کشور شیوع کروناویروس — برای هر دو عفونت و مرگ و میر.

هنگامی که تفاوت در اجتماعی, اقتصادی و جمعیتی در نظر گرفته شد و دانشمندان دریافتند که در مکان های با 10 درصد بیشتر شيوع واکسن ب س ژ نیز وجود دارد 10.4 درصد کاهش در COVID-19 مرگ و میر.

ب ث ژ است که هنوز هم مورد استفاده در برخی از کشورها در سراسر جهان بود اما به طور گسترده ای مرحله به مرحله در انگلستان در اواسط-90s.

در پایین حرکت به صورت تصویری

The Bacillus Calmette-Guérin (BCG) vaccine (pictured) is used to fend off tuberculosis (TB) but it has long been known to have other health benefits, including helping a person's immune system to fend off respiratory infections

Bacillus Calmette-Guérin (BCG) واکسن (در تصویر) استفاده می شود به دفع کردن بیماری سل (TB) اما مدت طولانی است که شناخته شده است به دیگر مزایای بهداشت و درمان از جمله کمک به سیستم ایمنی بدن یک فرد برای دفع عفونت های تنفسی

این مطالعه از دانشگاهیان در موسسه پلی تکنیک ویرجینیا و دانشگاه ایالتی و موسسه ملی سلامت شده است کارشناسی شده و منتشر شده در مجله PNAS.

نوشتن در مقاله خود به آنها می گویند: “این مطالعه با هدف بررسی اپيدميولوژيک جهانی ارتباط بین واکسن ب ث ژ و COVID-19 مرگ و میر.

‘سیگنال از واکسیناسیون BCG اثر در COVID-19 مرگ و میر را تحت تاثیر قرار, اجتماعی, اقتصادی و جمعیتی تفاوت بین کشورها.

‘پس از کاهش چند عوامل مخدوش کننده چند معناداری ارتباط بین واکسن ب ث ژ و کاهش COVID-19 مرگ و میر مشاهده شد.’

Pictured, cry-electron microscope images of the RaTG13 coronavirus found in bats

Pictured, the SARS-CoV-2 virus spike as image by the team at the Francis Crick Institute

Coronavirus را خوشه در سطوح خود که کمک به آنها آلوده کردن سلول. سنبله در SARS-CoV-2 (سمت راست) این ویروس باعث از زمان همه گیر است که بسیار شبیه به سنبله های مختلف coronavirus دیده می شود در خفاش ها (سمت چپ). اما, آن است 1000 برابر بهتر در آلوده کردن سلول های انسان

چه واکسن ب س ژ?

BCG در حال حاضر با توجه به حدود 130 میلیون کودک در هر سال به محافظت از آنها را از TB.

آن است که نام و نام خانوادگی ‘Bacillus Calmette-Guérin’ و ویژگی های نسخه ضعیف از باکتری های مايکوباکتريوم bovis.

این میکروب باعث TB در حیوانات مانند گاو و badgers.

هنگامی که به مردم ضعیف باکتری است توسط سیستم ایمنی بدن.

بدن پس از آن شکست باکتری ها با تولید آنتی بادی است.

این پس از آن می تواند به سرعت در حال تولید و مستقر شده اگر یک فرد آلوده به سل مناسب است.

این واکسن ب ث ژ است که به فکر کار در این راه اما هم revs تا کل سیستم ایمنی بدن پس از آن به احتمال زیاد به مردن کردن هر گونه تهاجم ویروس ذرات.

بیمه خدمات درمانی می گوید: واکسن ب ث ژ ارائه می دهند برای حفاظت از تا 60 سال – اما دانشمندان در حال مشخص نیست اگر بزرگسالانی که در حال حاضر در حال تزریق به کودکان دریافت هر گونه حمایت از coronavirus زیرا شواهد وجود ندارد.

این واکسن برای اولین بار تولید انبوه در سال 1924 و کمک به مبارزه با سل در سراسر جهان است.

سل به طور گسترده ای ریشه کن به خصوص در مکان های دروغ انگلستان است.

در سال 2005 انگلیسی کودکان متوقف شدن واکسن ب ث ژ در مدرسه به دلیل سطوح سل در انگلستان تا به حال کاهش یافته و به یک سطح پایین.

به جای بیمه خدمات درمانی به اجرا در یک برنامه هدفمند برای افرادی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به سل از جمله بام افراد است.

تبلیغات

این واکسن ب س ژ اختراع شد یک قرن پیش و ایمنی نسبت به بیماری سل (TB) — یک عفونت باکتریایی — اما آن شناخته شده است که دارای مزایای دیگر.

پروفسور کیت نیل بازنشسته استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام بود که درگیر در تحقیقات گفت: “در انگلستان بسیاری از افراد بالای 30 و زیر 80 را داشته اند BCG در مدارس برنامه های او می گوید:.

‘بسیاری از کودکان در بام گروه را ادامه داد واکسینه شود در هنگام تولد اگر چه افراد متولد خارج از بریتانیا ممکن است واکسینه شده اند.’

قبلی محاکمه کشف کردند افرادی که از دریافت واکسن که هزینه به عنوان کمی به عنوان £30 باید بهبود سیستم ایمنی بدن و قادر به محافظت از خود را از عفونت است.

برای مثال در یک دادگاه در میان بومیان آمریکا واکسیناسیون BCG در دوران کودکی قادر به ارائه حفاظت در برابر TB تا 60 سال پس از واکسیناسیون.

این به اصطلاح خارج از هدف اثرات شامل افزایش حفاظت در برابر بیماری های تنفسی شده اند و به رسمیت شناخته شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

BCG استفاده شده است برای بیش از 90 سال اما دقیقا چگونه کار می کند هنوز یک راز باقی مانده است.

و چگونه آن را ممکن است محافظت در برابر Covid-19 است حتی بزرگتر معما.

بهترین نظریه است که واکسن که حاوی باکتری زنده به نام مايکوباکتريوم, افزایش سیستم ایمنی ذاتی و آن را بیشتر موثر است.

در حال انجام مطالعات به این که آیا BCG می تواند کمک به دفع کردن از COVID-19 در حال انجام در هلند و استرالیا اما تا زمانی که این نتایج در دسترس محققان از آخرین مطالعه می گویند حتی گذرا ایمنی می تواند کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

‘[این واکسن ب س ژ] ممکن است مفید باشد در افراد در معرض خطر مانند کارکنان بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و ماموران پلیس و یا کسانی که با شرایط موجود مانند چاقی و دیابت و یا بیماری های قلبی عروقی’, محققان می گویند.

‘به همین ترتیب حتی پیشرفته نامشخص ایمنی از طریق واکسیناسیون ب ث ژ در گروه های سنی آسیب پذیر می تواند بهبود بخشد شدید COVID-19.

‘به صورت موقت ناشی از آموزش ایمنی می تواند از زمان خرید تا خاص واکسن و یا درمان موثر در برابر SARS-CoV-2 عفونت در دسترس است.’

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *