مبارزه با کروناویروس چین سیگنال تاخیر در بالای آن حزب تجمع

چین نشانه روز دوشنبه که این امر به تعویق انداختن آن سیاسی مهم ترین عینک سال, نشانه تعمیق اضطراب در درون حزب حاکم کمونیست در مورد تهدید ناشی از coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات چینی گفت: سالانه کامل نشست کنگره خلق ملی که به طور معمول طول می کشد محل را با نمایش با شکوه و تجمل در اوایل ماه مارس می تواند با تاخیر به دلیل شیوع — بسیار غیر معمول نمادین به یک دولت که به طور معمول اجرا می شود با regimented نظم و انضباط.

در این اطلاعیه تأکید این حزب تلاش ها دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن بحران جدی پس از دولت را آهسته پاسخ اولیه و تلاش خود را به خطر درو عمومی خشم.

این بیماری همه گیر است که به کشته شدن حداقل 1,770 مردم در چین و به شدت مانع اقتصاد کشور را آسیب دیده شده است اعتبار و به سرعت تبدیل به یکی از جدی ترین تهدیدات برای خود حکومت در دهه.

چین رهبر, خی Jinping, تقلا برای مهار این ویروس قرار دادن در محل مائو-سبک کنترل اجتماعی اقدامات گسترده در سراسر ردیف هایی از کشور است. اما دولت نگران است که ناگهانی و رکود اقتصادی می تواند به تضعیف گرفتن آن در قدرت نیز به حیاتی صنایع در مسیر بازگشت و بازگشایی کارخانه.

نشست سالانه حزب حاکم بر کنگره گرامی اسلام سیاسی است که در آن حزب با افتخار در ویترین حکومت آن مدل است. آن را می گیرد در تحمیل تالار بزرگ مردم در پکن که در آن آقای یازدهم و دیگر رهبران در کنار نزدیک به 3,000 نمایندگان, پخش کردن آنها در دستور کار, موضوع بودجه سالانه و تصویب عمده قانون.

احتمال به تعویق افتادن نشست امسال نشان می دهد که coronavirus بحران به مراتب بیش از. حتی در سال 2003 زمانی که چین به مبارزه با شیوع بیماری سارس در کنگره رفتم جلو به عنوان معمول است.

“آن را نسبتا شدید حرکت می کند گفت:” جین Duckett مدیر اسکاتلندی مرکز چین تحقیقات در دانشگاه گلاسکو. “آنها قطعا به نظر می رسد بسیار نگران است.”

این کمیته که نظارت کنگره گفت: این امر رای دوشنبه آینده در مورد اینکه آیا به تاخیر جمع آوری شده است. ایسنا رسمی چین آژانس خبری به نقل از یک سخنگوی کمیته عنوان کرد و گفت که “به اطمینان حاصل شود که توجه این است که به طور کامل متمرکز بر پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر آن در نظر گرفته شده است لازم به طور مناسب به تعویق انداختن” کنگره است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

در عین حال خانم Duckett گفت: این امر می تواند سخت برای آقای یازدهم به نفع خود بازگشت اعتماد. “هنگامی که شما مسئول هستید و از همه چیز و زمانی که چیز اشتباه شما مسئول هستید” او گفت:.

روز دوشنبه دولت به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که آن را پیشرفت در مهار شیوع بیماری. مقامات گزارش شده است که روزانه تعداد جدید کروناویروس موارد 2,048 — سه هفته کم است. بیش از همه این ویروس بیمار بیش از 70 ، 000 نفر در چین و چند صد در کشورهای دیگر.

کارشناسان بهداشت عمومی گفت: شیب در عفونت های جدید احتمالا یک نتیجه از تصمیم دولت برای اعمال محدودیت های مسافرتی در بسیاری از شهرستانها از جمله ووهان کانون شیوع.

“اقدامات گرفته شده اند و ما شاهد اثرات” گفت: Raina مک اینتایر ارشد امنیت زیستی محقق در دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا.

اما کارشناسان هشدار می دهند که این بیماری همه گیر است که احتمالا بیشتر شدید از مقامات چینی را توضیح داده و اشاره کرد که دولت تاریخ underreporting موارد — چه سهوا و عمدا یا هر دو.

چین شده است با احتیاط از اجازه دادن به کارشناسان بین المللی برای کمک به بحران است. آن را نادیده گرفته است ارائه می دهد کمک از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده ، و آن را اجازه نمی دهد یک تیم از کارشناسان وابسته به سازمان بهداشت جهانی برای بازدید تا این هفته.

W. H. O. گروه شروع زمینه بازرسی در روز دوشنبه با توجه به دولت چین-اجرا, اخبار رسانه های.

اما در نشانه ای از پکن تلاش برای کنترل اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر از کارشناسان نمی خواهد دیدار هوبئی استان است که به ووهان و که در آن اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر رخ داده است. آنها را مجاز به سفر تنها به پکن و استانهای سیچوان و گوانگ دونگ با توجه به اخبار گزارش های رسانه ها.

مقامات چینی در حال کار برای متقاعد کردن مردم است که دولت با اقدام سریع. خیلی از کشور باقی می ماند در مستند با صدها میلیون نفر از مردم در مواجهه با محدودیت های سخت در خارج از منزل.

روز دوشنبه مجلس نیز نشان داد که این امر در نظر گرفتن اقدامات جدید برای تنظیم تجارت و مصرف حیات وحش است که شناخته شده است به عنوان یک منبع احتمالی از وقوع.

جزئیات هر گونه تغییرات پیشنهادی هستند هنوز روشن نشده اما هدف این است که برای پایان دادن به “این عادت خطرناک از حیات وحش” با توجه به بیانیه ای که توسط کمیته دائمی کنگره در روز دوشنبه. آقای یازدهم نیز نامیده می شود برای محدود کردن تجارت است.

اگر چه دقیق منشاء coronavirus است که هنوز هم تحت بررسی مقامات بهداشتی و دانشمندان می گویند آن را گسترش ظاهری از یک بازار عمده فروشی در ووهان که در آن فروشندگان به فروش می رسد زندگی می کنند حیوانات وحشی از شلوغ اصطبل انباشته در محله های نزدیک با گوشت و سبزیجات.

چالش برای آقای یازدهم و رهبران حزب که به نشان می دهد که آنها در پاسخ به خشم و کار به طور موثر برای جلوگیری از ویروس ها و جلوگیری از هر گونه شیوع آینده گفته تحلیلگران.

“وجود دارد به رسمیت شناختن است که دولت مرکزی و رهبری نیاز به دیده می شود به عنوان انجام چیزی بیش فعال نسبت به سادگی سنجاق کردن سرزنش و ووهان هوبئی دولت گفت:” استیو Tsang مدیر موسسه چین در مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی در لندن است. “آنها می خواهید به نشان می دهد که حزب مسئول است که مردم برگزار شده است به حساب و در حال حاضر دولت مرکزی است که مصرف بیش از.”

استیون لی مایرز و Sui-لی اندکی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im