Barr: ‘نگران کننده’ شواهد در بررسی از دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات است که می تواند منجر به اتهامات

دادستان کل ویلیام Barr داد که مقامات فدرال درگیر در راه اندازی این تحقیقات به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 و آن لینک کلیک کنید برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می تواند تحت تعقیب کیفری.

به عنوان بخشی از یک گسترده مصاحبه با فاکس نیوز, دادستان کل گفت: دادستان فدرال منصوب به بررسی ریشه های این تحقیق بعد از آن به ریاست وزارت دادگستری مشاور ویژه رابرت مولر تاکنون یافت “نگران کننده” شواهدی از امکان سوء استفاده.

“نظر خود من این است که شواهد نشان می دهد که ما در حال برخورد با اشتباهات و یا sloppiness,” Barr گفت: پنج شنبه. “چیزی وجود دارد به مراتب بیشتر نگران کننده در اینجا. ما قصد داریم برای رسیدن به انتهای آن است. و اگر مردم را شکست و قانون ما می تواند ایجاد که با مدارک آنها پیگرد قانونی خواهد داشت.”

دادگاه دستور داد: FBI باید بررسی اینکه آیا wiretaps نامعتبر هستند پس از خطاهای موجود در طول تحقیقات

دادستان کل ویلیام Barr

دادستان کل این اظهارات نشان دهنده گسترده ترین مکان ارزیابی و در عین حال از Connecticut ایالات متحده وکیل جان دورهام کار پس از انتصاب خود در سال گذشته است.

Durham a mob-busting دادستان فدرال برای بیش از سه دهه بوده است کمک به دادستان کل برای تعیین اینکه آیا بازرسان فدرال عمل مناسب در مراحل اولیه در حال حاضر تکمیل شده استعلام به روسیه را به دخالت در مبارزات انتخاباتی. بر اعلام این بررسی پس از ابراز نگرانی در مورد اف بی آی با استفاده از نظارت است.

“جاسوسی در کمپین یک معامله بزرگ” بر قانونگذاران گفت سال گذشته است. “من فکر می کنم جاسوسی را رخ می دهد. سوال این است که آیا آن را به اندازه کافی مبتنی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ابراز حمایت مشتاقانه برای دورهام تحقیق طولانی را محکوم کرد روسیه تحقیقات به عنوان یک “جادوگر شکار.” مولر دو سال تحقیقات منجر به محکومیت یک و نیم دوجین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران.

در این آوریل 25, 2006, فایل, عکس, جان دورهام صحبت می کند به خبرنگاران در مراحل ایالات متحده دادگاه منطقه در New Haven, Conn.

این گزارش را بخوانید: مشاور ویژه رابرت مولر گزارش به رئیس جمهور تهمت, روسی, دخالت

“من فکر می کنم رئیس جمهور است و حق را به نا امید” Barr گفت: در فاکس مصاحبه “از آنجا که من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است او را به یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا است.”

در حالی که دادستان کل اظهار داشت که محققان تا به حال هیچ “اساس” به راه اندازی این تحقیقات را به تهمت مبارزات انتخاباتی وزارت دادگستری بازرس کل سال گذشته به این نتیجه رسیدند که FBI بود و از نظر قانونی در توجیه راه اندازی آن پرس و جو.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Barr: ‘نگران کننده’ شواهدی از سوء استفاده جاسوسی در روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن پرس و جو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>