بر به شهادت در اعتراض پاسخ Mueller پرس و جو و دیگر مسائل

واشنگتن — دادستان کل William P. بار سفر به کاپیتول هیل در روز سه شنبه برای اولین کنگره شهادت در بیش از یک سال و قانونگذاران در حال آماده به فشار برای توضیحات در فدرال پاسخ به سراسر کشور تظاهرات پلیس به کشتار سیاه آمریکایی ها و دست زدن به پرونده های جنایی مربوط به رئیس جمهور تهمت می کرد.

جلسه قبل از کمیته قضایی مجلس خاصی به تنش و به احتمال زیاد یکی از نهایی کنگره نظارت مرحله یک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول. دموکرات ها باید به شدت انتقاد آقای Barr و می خواهید به فشار گسترده تر مورد در برابر تهمت و دولت در حالی که جمهوری خواهان طرح یک روحیه دفاع.

اجتماعی دور شنیدن آغاز می شود و در ساعت 10 صبح در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

دموکرات ها در حال آماده به متهم آقای Barr های برتر کشور مامور اجرای قانون ساخت آشکارا تصمیم گیری های سیاسی برای کمک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها اغلب با فشار دادن نمونه هایی خواهد بود که فدرال پاسخ به سراسر کشور تظاهرات پس از کشته شدن جورج فلوید در ماه مه در حالی که او در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

دادستان کل به نظر می رسد به بازی یک نقش اصلی در استفاده از ماموران فدرال به خشونت پاک کردن معترضان از میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید ماه گذشته قبل از اینکه فرصت عکس برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا. هر چند کاخ سفید در ابتدا گفت: آقای Barr تا به حال دستور ترخیص او بعدها گفت که او تا به حال داده نشده “تاکتیکی” سفارش. در هر صورت دموکرات ها شد کبود بیش از حضور او و آمده اند برای دیدن آقای Barr به عنوان یک کلید مانعی برای تعمیرات اساسی پلیس است که لذت بردن از گسترده حمایت عمومی است.

اخیرا او را تبدیل به یک چهره از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به افزایش ماموران فدرال دموکراتیک به رهبری شهرستانها مانند پرتلند سنگ.; شیکاگو و Kansas City, Mo. که در آن کاخ سفید می گوید اعتراضات تبار به خشونت از جمله در برابر ساختمان های فدرال. این مداخله فدرال — که جزئیات آن مبهم باقی می ماند — به سرعت تبدیل شدن به یکی دیگر از فلش نقطه در monthslong فرهنگی حساب بیش از نژادپرستی نظاممند و به نظر می رسد به عنوان یک کلید استراتژی مبارزات انتخاباتی توسط آقای ترامپ که در تلاش است به استوک سیتی یک حس است که دموکرات های پیشرو کشور را به هرج و مرج.

خواهان برنامه ریزی برای استفاده از مقدار از زمان اختصاص داده شده به باک تا آقای Barr آنها را به عنوان نگه داشتن خط در برابر معترضان آنها را متهم به هدف قرار دادن پلیس فدرال و اموال در حالی که با استفاده از آقای فلوید نام به عنوان پوشش.

آمریکا به دنبال فشار آقای Barr در دست زدن به روسیه, گزارش ویژه, وکیل, Robert S. مولر سوم برای بیش از یک سال است. آنها را در نهایت شانس خود را.

یک قاضی فدرال گفته است که در خلاصه گزارش خود را هفته قبل از انتشار آن را آقای Barr را به جلو یک “تحریف” و “گمراه کننده” حساب که torqued درک عمومی از آن در راه است که مورد علاقه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها در زمان احساس است که آن تحریف گستاخی کمک به حفاظت از آقای ترامپ سیاسی از امکان استیضاح — اتهام آقای Barr را انکار می کند.

پس از آن دادستان کل به کارگردانی جنایی دادستان به مورد مداقه قرار دادن F. B. I. تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روابط روسیه و پا به معکوس کلید دادستانی تصمیم گیری های ناشی از بررسی است.

به طور خاص دموکرات ها را بپرسید در مورد مداخله به توصیه کوتاه حکم زندان برای آقای تهمت دوست دیرین Roger J. سنگ جونیور در هفت جنایت, جنایت — یک جمله آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از تبدیل — و به رها کردن اتهامات سابق مشاور امنیت ملی Michael T. فلین حتی اگر او تا به حال گناه التماس کرد.

قوه قضائیه کمیته شنیده شهادت از یک دادستان در سنگ مورد در ماه گذشته متهم رهبران گروه از صدور حکم یک توصیه برای آقای سنگ “به دلایل سیاسی.” دوم whistle-blower که در آن جلسه نیز متهم آقای Barr سفارش تحقیقات ضد تراست به آزار و اذیت ماری جوانا فروشندگان در کشورهای که قانونی ماده و به مورد مداقه قرار دادن کالیفرنیا تولید گازهای گلخانه ای در برخورد با خودروسازان پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را مورد حمله قرار.

آقای Barr و وزارت دادگستری باید در دفاع از اقدامات خود را در هر مورد به عنوان توجیه و اصرار آنها ربطی به سیاست و مقاومت در برابر خواهد شد خارج نمي شود.

جمهوری خواهان به تشویق آقای Barr به عنوان او در زمان مراحل است که تضعیف روسیه بررسی است. روز سه شنبه آنها خواهد بود ماهیگیری برای سرنخ بیشتر در مورد که در آن او در حال رفتن.

آقای Barr منصوب جنایی دادستان حسین جان دورهام منجر به موشکافی و بارها اشاره ممکن است در کیفرخواست و می تواند با ارائه اطلاعات جدید. او پیشنهاد کرد که او باور ندارد دیرینه بخش سیاست در برابر اقدامات است که می تواند بر انتخابات باید درخواست خود را به آقای دورهام کار این سقوط و که او نگرانی ماموران فدرال ناعادلانه و خطرناکی هدفمند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را.

در این میان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به احتمال زیاد به درخواست آقای Barr افکار بر روی یک قایق به تازگی محرمانه مورد فایل های که آنها استدلال می کنند نشان می دهد F. B. I. عوامل بودند با تکیه بر جنس بنجل خارجی اطلاعات را به عهده کلید اقدامات تحقیقی به آقای تهمت همکاران.

آقای مولر را محققان مشخص شد که آقای تهمت کمپین استقبال مسکو در سال 2016 یافت اما شواهد کافی برای شارژ هر کمپین مقامات و یا تهمت همکاران با همدستی با دخالت خصمانه قدرت خارجی.

با متحده در حال آماده شدن برای رکورد تعداد رای دهندگان به بازیگران برگه های رای در پاییز امسال از طریق پست به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آقای Barr فراهم کرده است کلید پشتیبان گیری به آقای تهمت ادعاهای گسترده تقلب. دموکرات ترس نظرات خود را در نظر گرفته خواهد شد و یا حداقل اثر سرکوب رای دهندگان و یا محدود کردن دسترسی به صندوق های رای است.

در مصاحبه با فاکس نیوز در ماه گذشته آقای Barr گفت: گسترده رای توسط ایمیل “باز floodgates به تقلب” از جمله توسط یک قدرت خارجی.

“در حال حاضر یک کشور خارجی می تواند نسخه قابل چاپ کردن ده ها هزار نفر از تقلبی رای گیری می شود و بسیار سخت برای ما به تشخیص بود که درست و کدام اشتباه بود رای گیری” آقای Barr گفت. او ساخته شده مشابه نظرات به New York Times.

“از نظر نفوذ خارجی وجود دارد تعدادی از کشورهای خارجی است که می تواند به راحتی تقلبی رای قرار دادن نام بر روی آنها و ارسال آنها را در” او گفت:.

مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل است نه ارائه شواهد تا او ادعا می کند اما بیشتر صحبت در hypotheticals در مورد ناامنی از صندوق های پستی.

کارشناسان می گویند که با دستکاری آراء تقریبا غیر ممکن است چرا که آنها چگونه در حال چاپ و ردیابی. بسیاری از ایالت ها شده اند انجام انتخابات از طریق پست برای سال بدون هیچ گونه عمده مشکلات امنیتی و یا گسترده تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net